Jauniausias „BC Palanga“ žaidėjas E. Maksvytis: „Mūsų žaidimas tik gerės“

Palangos tiltas, 2016-10-13
Peržiūrėta
707
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jauniausias „BC Palanga“ žaidėjas E. Maksvytis: „Mūsų žaidimas tik gerės“

Palangos „BC Palanga“ ekipa kartu su krepšinio naujienų puslapiu „BasketDream.lt“ tęsia 2016/2017 metų sezono komandos pristatymą. Šį kartą pasikalbėjome su jauniausiu ekipos žaidėju Eimantu Maksvyčiu.
17 metų 188 cm ūgio gynėjas papasakojo apie darbą treniruotėse, kapitono patarimus, jaunųjų žaidėjų dalią bei pirmąsias šio sezono rungtynes NKL čempionate.

– Tai tau jau antrasis sezonas NKL čempionate. Ar jautiesi labiau patobulėjęs, sustiprėjęs, palyginti su praėjusiu?
– Dabar nebėra tokio jaudulio, apsipratau su komanda. Taip pat ekipoje liko Mindaugas Reminas, kuris visada labai padeda.
– Prie ko dirbai vasarą? Kaip treniravaisi?
– Dirbau, buvau įvairiose stovyklose. Buvau Renaldo Seibučio stovykloje, taip pat su bendraamžiais buvau Palangos ir Druskininkų stovyklose, papildomai dirbau individualiai. Patobulinau gynybą, puolimą ir greitį.
– Kaip vyksta perėjimas iš jaunių krepšinio į vyrų?
– Reikia dar prie to priprasti, sutvirtėti, daugiau dirbti fiziškai. Trūksta dar patirties ir supratimo, kad visiškai pereiti į vyrų krepšinį.
– Kokį įspūdį palieka naujasis treneris Povilas Šakinis? Kaip žiūri į tave, kaip į jauną žaidėją?
– Gerą. Treneris iš manęs, kaip ir iš kitų jaunų žaidėjų, tikisi daug. Tikisi, kad pagreitinsiu žaidimą, gerai dirbsiu gynyboje, įnešiu jaunatviškos energijos.
– Gal tau yra numatytas kažkoks specialus vaidmuo komandoje?
– Ne, nieko ypatingo. Tiesiog stengsiuosi vykdyti visus trenerio nurodymus.
– Prieš sezoną P.Šakinis sakė, kad stengsis papildomai padirbėti su jaunaisiais žaidėjais. Vyksta kažkokios papildomos treniruotės?
– Taip. Būna, kad po treniruotės su Vitalijumi Koziu turime likti papildomai padirbėti. Dažniausiai dirbame prie metimo gerinimo.
– Mindaugas Reminas pasakojo, jog jauniems žaidėjams stengiasi duoti įvairių patarimų. Ar klausotės kapitono?
– Taip, aišku, kad klausom. Jis visada padeda, pataria iš savo patirties. Pasako, ką darome blogai, kur geriau neskubėti, kaip gintis prieš patyrusius žaidėjus, kaip greičiau viską atlikti. Taip pat savo patarimais prisideda ir Aurimas Urbonas bei Antanas Montrimavičius.
– Su Vitalijumi esate jauniausi komandos žaidėjai. Netenka padaryti kažkokių paslaugų vyresniems komandos draugams?
– Taip, būna reikia rankšluosčius paimti, vandenį atnešti. Prieš treniruotę visada žinome, kad turime visiems išdalinti vandenį, o po treniruotės surinkti kamuolius. Kaip ir priklauso jauniems žaidėjams, tenka padaryti įvairių paslaugų.
– Komanda sužaidė dvi rungtynes NKL čempionate. Pats dar nebuvai išbėgęs į aikštelę, tai kokį įspūdį palieka komandos žaidimas stebint iš šalies?
– Kol kas dar neteko žaisti, nes buvau gavęs traumą. Komandos žaidimas palieka gerą įspūdį, tik rungtynėse su „Rasais“ nesusitvarkėme su jauduliu ir paleidome varžovus į priekį. Visgi namie vykusiose rungtynėse žaidėme jau kitaip. Treneris sakė, kad neturime pralaimėti pirmųjų namų rungtynių, todėl vyrai susiėmė ir laimėjo. Tikiuosi, kad dar įsivažiuosime ir žaisime vis geriau.
– Namuose vykusiame mače su „Žalgirio“ dubleriais pirmasis kėlinys irgi buvo prastas. Kodėl taip sunkiai sekasi pradėti rungtynes?
– Sunku pasakyti. Gal iš pradžių būna sunku įsivažiuoti, reikia pajusti savo metimą, būna dar nesusikalbėjimų gynyboje. Vis dėlto, tikiu, kad ateityje to jau nebebus.
– Kokius asmeninius tikslus keli šiam sezonui?
– Norėčiau kuo daugiau patobulėti, užsidirbti daugiau žaidybinio laiko. Su komanda norėčiau vėl patekti į NKL finalinį ketvertą. Bus sunku, nes visos komandos čia yra stiprios, bet mes stengsimės ir bandysime pakartoti praėjusio sezono sėkmę.

Erikas KIRVELAITIS
„BasketDream.lt“ korespondentas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas ir Kūrybinių dirbtuvių komanda, minėdami jubiliejinį 55-ąjį Palangos vasaros skaityklos sezoną, parengė literatūrinį orientacinį žaidimą „Dramblionė“. Jis kvies šeimas pažinti Palangoje esančius objektus. Žaidimas startuos nuo Palangos vasaros skaityklos ir tęsis įdomiausiomis Palangos gatvėmis. 


Žinomų Palangos sveikintojų šimtmečio proga gretose šiandien, kovo 30-ąją, kuomet Palanga minėjo savo šimtąsias grąžinimo Lietuvai metines, buvo ir buvęs šalies premjeras, dabar – Seimo narys, Seimo opozicijos lyderis Saulius Skvernelis. Jis paliko tokį įrašą savo Facebook paskyroje.


Praėjusią savaitę, trečiadienį, Bronius Vaitkus, jauniausias miesto Savivaldybės Tarybos narys, kurorto mero Šarūno Vaitkaus brolis, sulaukė trisdešimtmečio, o su juo – ir krūvos dovanų, tačiau vyras jubiliejaus šventę planuoja po karantino. Jis atsakė į „Palangos tilto“ klausimus. 


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Į Palangos viešąją biblioteką, nešinas rankraštiniais tarmiškais eilėraščiais, užsuko medicinos mokslų daktaras Vladas Kusas. Jo rankose – Jūratės Klovienės, žymaus kompozitoriaus, operos „Pilėnai“ autoriaus žmonos, žemaičiavimai apie gimtus namus – Palangą bei ranka rašyti atsiminimai. „Gimiau Palangoje. [...] 1944 metai...


Palangos „BC Palanga“ ekipa kartu su krepšinio naujienų puslapiu „BasketDream.lt“ tęsia 2016/2017 metų sezono komandos pristatymą. Šį kartą pasikalbėjome su jauniausiu ekipos žaidėju Eimantu Maksvyčiu. 17 metų 188 cm ūgio gynėjas papasakojo apie darbą treniruotėse, kapitono patarimus, jaunųjų žaidėjų dalią bei pirmąsias šio sezono rungtynes NKL...


Prie Palangos „BC Palanga“ komandos vairo – naujas strategas. Nuo 2016–2017 metų sezono ekipą treniruos 36 metų kretingiškis Povilas Šakinis. Nors trenerio pareigos buvusiam krepšininkui yra naujas iššūkis, tačiau P. Šakinis – gerai Palangoje pažįstamas veidas. 2014–2016 metų sezonais lietuvis rungtyniavo būtent...


Jaunas žmogus, paklaustas, kas yra „geocache“, gal ir atsakytų, tačiau vyresnis – vargu. O tai, pasirodo, vis populiarėjantis visame pasaulyje lobio ieškojimo žaidimas. Lietuvių kalboje kol kas atitikmens šiam žodžiui nerasta, bet daugelis įprastai jį vadina tiesiog lobiavimu.


Birželio 20-21 dienomis Palangoje vyko berniukų (gimusių 2003 m.) futbolo 7x7 turnyras. Dalyvavo aštuonios komandos: SC „Palanga“, FM „Klaipėda“, SM „Plungė“, FK „Banga“ Gargždai, FK „Rotalis“ Vilnius, FA „Panevėžys“, FK „Tauras“ Tauragė ir FK „Šilutė“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius