Jaunieji palangiškiai tikrino savo žinias „Šviesoforo“ konkurse

Rasa GEDVILAITĖ, 2011-05-03
Peržiūrėta
773
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jaunieji palangiškiai tikrino savo žinias „Šviesoforo“ konkurse

Praėjusį ketvirtadienį Palangos moksleivių klube vyko „Šviesoforo“ konkursas – antrasis etapas, kurio metu Palangos pradinių klasių mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias apie saugų eismą. Konkurse dalyvavo trijų mokyklų – „Baltijos“ pagrindinės, Pradinės bei Šventosios mokyklų – pradinių klasių atstovai.

 

Konkurso dalyviai, nors ir jaudindamiesi, tačiau pasitikėdami savo žiniomis uoliai ėmėsi darbo. Juos įkvėpė ir apsilankę svečiai – Kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Ričardas Vinciūnas, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Pocienė, žinoma, smagiai nuteikė lietuvių liaudies šokių būrelis, kuriam vadovauja Janina Serapinienė ir Rimas Tranauskas.

Palangos policijos komisariato pareigūnai atidžiai tikrino ir vertino, kaip mokiniai atlieka teorines Kelių eismo taisyklių užduotis: situacijos maketuose, viktorina, kelio ženklai. Šios užduotys reikalavo žinių apie kelio ženklus ir atšvaitus, vaikai turėjo susiorientuoti konkrečiose situacijose, vertinimo komisijos nariai pateikė gatvių, jų sankryžų, užmiesčio kelių maketus, kuriuose vaikai turėjo paaiškinti saugų eismo dalyvių elgesį.

Vėliau saugaus eismo įgūdžius komandos demonstravo miesto gatvėje. Vaikai turėjo „įveikti“ pėsčiųjų perėją ir reguliuojamą sankryžą. Puikiai pasirengę vaikai nepabijojo jokių iššūkių ir juos smagiai drauge su policijos pareigūnais įvykdė.

Daugiausiai taškų surinko šiame etape Pradinė mokykla, būtent šie mokinukai ir keliaus į kitą etapą gegužės pabaigoje, kuris įvyks Skuode „Bartuvos“ vidurinėje mokykloje. Nugalėtojais tapo pirmokas Gabrielius Mockus, antrokas Redas Milvydas, trečiokas Benas Kaulius ir ketvirtokas Rėjus Milvydas. Pastarasis komandos narys buvo išrinktas kapitonu. Kaip paaiškėjo, kapitono vardo jis tikrai nusipelnė, nes pasirodė geriausiai iš visų trijų kapitonų, surinko daugiausiai taškų. Nugalėtojų komandai pergalę pasiekti padėjo mokytoja Dalytė Daukšienė.

Antroji vieta atiteko „Baltijos“ pagrindinės mokyklos atstovams, o trečioji – Šventosios, tačiau nei vienas dalyvis neliko be apdovanojimo, visi jų nusipelnė už aktyvų dalyvavimą, rodomą norą plėsti savo žinias ir jomis pasidalinti su draugais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, lapkričio 9 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija vienbalsiai apsisprendė rekomenduoti mokyklų vadovams įvertinti situaciją ir priimti sprendimą dėl pradinių klasių mokinių mokymo nuotoliniu būdu iki lapkričio 29 d.


Dėl COVID-19 įvesto infekcijų plitimo ribojimo režimo dviem Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinėms klasėms – 2 A ir 1 emocijų ir raidos sutrikimų klasių mokiniams – lapkričio 3-13 d. bus taikomas nuotolinis mokymas (šių klasių mokiniai mokysis namuose).


Jau įprasta, jog kasmet sudarinėjami visų Lietuvos mokyklų reitingai. Dažniausiai didžiausias dėmesys skiriamas gimnazijoms, tačiau žurnalas „Reitingai“ paskelbė ne tik šių, bet ir pagrindinių mokyklų reitingus. Taip siekta atskleisti, ar tinkamai paruošiami mokiniai mokyklose.Visuotiniai rezultatai nedžiugina, nors Palangos mokyklose, kaip paaiškėjo...


Moksleivių klube vyko Palangos miesto pradinių (1-4) klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“. Konkurse dalyvavo Palangos pradinės mokyklos, „Baltijos“ ir V. Jurgučio pagrindinės mokyklų komandos. II-ojo etapo pradinių (1-4) klasių „Šviesoforo“ konkurse dalyvavo 12 Palangos ugdymo įstaigų mokinių.


Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos direktorė, matematikos mokytoja Laimutė Benetienė jau ne pirmus metus vadovauja šiai švietimo įstaigai. Ilgą pedagoginį darbo stažą turinti mokyklos vadovė teigė visada norėjusi būti mokytoja, todėl niekada nesvarsčiusi apie kitokią galimybę. Nuo pedagoginės praktikos laikų pamilusi V. Jurgučio mokyklą, pedagogė džiaugėsi, jog...


Moksleivių klube – konkursas „Šviesoforas“

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 09 | Rubrika: O man ne dzin

Gegužės 7 d. Moksleivių klube vyko Palangos miesto pradinių (1-4) klasių mokinių konkursas ,,Šviesoforas“. Konkurse dalyvavo Palangos pradinės mokyklos, ,,Baltijos“ ir V. Jurgučio pagrindinių mokyklų komandos. II-ojo etapo pradinių (1-4) klasių ,,Šviesoforo“ konkurse dalyvavo 12 Palangos ugdymo įstaigų mokinių.


Penktadienio popietę „Baltijos“ pagrindinės mokyklos salėje skambėjo žemaičių tarmė. Čia susirinkę Palangos mokyklų penktų bei šeštų klasių moksleiviai bei prie jų prisijungę jaunesni bičiuliai iš Pradinės mokyklos ir Palangos moksleivių klubo „kikiliukai“ tikrino savo žinias bei išmonę jau trečiąkart tautinių tradicijų puoselėtojos...


Konstitucijos žinias pasitikrino trys palangiškiai

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 04 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos viešojoje bibliotekoje vykusiame pirmajame Konstitucijos egzamino etape pagrindinio šalies įstatymo žinias pasitikrino trys palangiškiai. Į trisdešimties klausimų testą atsakinėjo teisinį išsilavinimą turintis Laurynas Juzėnas bei specialių žinių neturinčios Monika Lukšienė bei Gražina Grigaliūnienė.


Praėjusį ketvirtadienį Palangos moksleivių klube vyko „Šviesoforo“ konkursas – antrasis etapas, kurio metu Palangos pradinių klasių mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias apie saugų eismą. Konkurse dalyvavo trijų mokyklų – „Baltijos“ pagrindinės, Pradinės bei Šventosios mokyklų – pradinių klasių atstovai.


Pradinukų žinios apie saugų eismą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos moksleivių klube vyko pradinių klasių moksleivių saugaus eismo konkurso „Šviesoforas“ antrasis turas. Šiame konkurse dalyvavo pradinukai iš Pradinės, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos ir mokyklos-darželio „Pasaka“. Po kūrybingų ir naudingų užduočių, kurias vertino Policijos komisariato viešosios tvarkos ir eismo priežiūros pareigūnai, buvo išaiškinti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius