Justinas Masalskas: „Galėčiau dar dalyvauti konkurse į „Palangos muziejus“ direktoriaus pareigas arba būti mero patarėju visuomeniniais pagrindais"

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-03-06
Peržiūrėta
3646
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Justinas Masalskas
Justinas Masalskas

Justinas Masalskas niekuomet nemėgo sėdėti namuose, tad karantinas gerokai sujaukė aktyvaus palangiškio gyvenimą. O iš savo poilsio namų „Pas Justiną“ dėl jo negauna jokių pajamų. J. Masalskas atsakė į „Palangos tiltas“ klausimus.
–Esate aktyvus palangiškis, visuomeniškas. Kai karantinas pakeitė jūsų gyvenimą? Ar bijote koronaviruso? Turbūt artėjant prie 80-ečio daugiau dėmesio skiriate savo sveikatai? Kaip?
–Koks buvau, toks ir esu. Apie mano veiklą tegul sprendžia Palangos visuomenė. Karantinas mano gyvenime pakeitė tai, kad suspendavo mano apgyvendinimo verslą, pas mane negali atvykti draugai artimieji. Šiuo metu negali atvykti ir mano žmona, kuri yra išvykusi laikinai gyventi į užsienį, nes tenai lanko pasiligojusią dukrą.
Mano amžiuje jau nėra ko bijoti, tuo labiau viruso. Belaukdamas savo 80-ies metų jubiliejaus (sukaks 2023 metais -L.J.), daugiau laiko skiriu savo sveikatai, mankštinuos, sveikai maitinuos.
–Jūsų gyvenime būta nemažai streso. Kaip su juo dorojatės?
–Taip, mano gyvenime buvo nemažai streso. Esu tikintis, todėl maldoje surandu nusiraminimą ir išėjimą iš patirto streso. Esu atviras kompanijos žmogus, padedu nelaimės ištiktam žmogui ir tuo pačiu gaunu palaikymą iš bičiulių.
–Jeigu galite atsakyti, ar jūsų teismai su sūnumi dėl turto jau yra baigti? Kaip? Ar ši tema jums – pernelyg asmeniška ir skaudi?
–Nekomentuoju, nes neturiu leidimo tai daryti.
–Visada buvote politiškai aktyvus. Ar skaičiavote, kiek partijų per visa gyvenimą esate pakeitęs?
–Ir dabar aš nesu nutolęs nuo politinio gyvenimo. Visos partijos, kurioms aš atstovavau, dirbo žmonių ir Lietuvos labui. Pakeičiau nei daug nei mažai – dvi partijas.
–Ar partija „Tvarka ir teisingumas“ jūsų gyvenime – paskutinė? Ar jūs iki šiol esate jos Palangos skyriaus pirmininkas
–Tik formaliai esu „Tvarka teisingumas“ partijos narys, nes jos veikla dabar sustabdyta.
Jūs, beje, gerai pažįstate Petrą Gražulį, iš kurio neseniai buvo Seime atimta teisinė neliečiamybė. Koks žmogus jis jums yra?
–Petrą Gražulį gerai pažįstu, jis yra vienas iš profesionalesnių politikų, kuris išrinktas rinkėjų, o ne pagal sarašą. P. Gražulis yra nuoširdus, patikimas žmogus, tokių bruožų, manau, trūksta didžiajai daliai Seimo narių.
Ar sekate miesto politinį gyvenimą? Ko pasigendate jame?
–Taip, seku Palangos politinį gyvenimą. Palangos politiniame gyvenime pasisgendu nuomonių pliuralizmo. Mano manymu, tik bendromis jėgomis politikai ir visuomenė gali sukurti geresnį gyvenimą.
–Į ką atkreiptumėte dėmesį miesto savivaldybės administracijos? Mero?
–Laikas įvertins tiek administracijos, tiek mero darbus.
–Jūs – buvęs statybininkas, vadovas, kuriam teko atstatyti Armėniją, Spitaką, po baisaus žemės drebėjimo 1988 metais. Ar darbas jame jums paliko ryškius prisiminimus?
–Po įvykusios tragedijos Armėnijoje Spitako mieste 1988 metais teko atstatyti septynis sugriautus kaimus. Pastatėme virš 100 alytnamių. Atstatėme mokyklą, autobusų stotį. Armėnijoje dirbau 2,5 metų. Didžiuojuosi, kad nebūdamas komunistų partijos nariu, pasiekiau akcinės bendrovės „Naujasis Sodžius“ viršūnę – nuo eilinio darbininko iki generalinio direktoriaus. Tuo pačiu noriu padėkoti žmonėms, su kuriais aš dirbau ir turėjau reikalų.
–Kokią pagalbą iš valstybės gaunaute kaip viešbučio „Pas Justiną“ savininkas? Ar Sauliaus Skvernelio vyriausybė labiau padėjo versui nukentėjusiam nuo pandemijos ir karantino nei Ingridos Šimonytės?
–Kaip vilos savininkas negaunu jokios pagalbos iš valstybės, bei savivaldybės už patirtus nuostolius pandemijos metu. Apie Saulaius Skvernelio vyriausybę negaliu pasakyti nieko gero. Dabartinės vyriausybės veiklos negalima objektyviai vertinti, nes jinai dirba tik šiek tiek daugiau nei 100 dienų. Man, kaip Palangos miesto smulkiam verslininkui, nieko gero nedavė jokia valdžia, nes mano verslas priklauso tik nuo vasaros sezono oro, o ne politikų ar valdžios malonės. Negi girsi municipalinę valdžią, kad jinai pakėlė žemės ir turto mokestį?
–Netrukus švęsite savo 80-ąjį jubiliejų? Ar jaučiatės senas?
–Iki 80-mečio dar reikia palaukti. Senas nesijaučiu, galėčiau dar dalyvauti konkurse į „Palangos muziejus“ direktoriaus pareigas arba būti mero patarėju visuomeniniais pagrindais.
–Kas jums buvo ir yra svarbiausia gyvenime?
–Gyvenime svarbiausia yra žmogiškumas, o ne vienos ar kitos valdžios troškimas.
–Ką dar norite gyvenime pasiekti? Išmėginti?
–Per savo ilgus pragyvenimo metus išbandžiau ir patyriau daug teigiamo ir neigiamo. Dabar noriu ramybės, sveikatos ir kad kuo greičiau baigtųsi karantinas.

 

Jūsų komentaras:

gal 2022-06-30 14:27 (IP: 162.158.90.247)
jau pakaks. aciu.atidirbai kauno naudai .palangai tik nuli palikai. laikykis seniuk.ne mes tokie toks gyvenimas. ai kazkam jau raseu panasaus. grrioiojiozeriui.irgi sventu vaidino. bet senatve savo ateme. nulis ir zuvu grobikas.,. ir palangos pk didzeuses juojkdarys .bet ko paklauskit. jis visa palanga nugalejo.kluounas. vytautasa is kolhozo

Taip pat skaitykite

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Jurgita Vanagė, Palangos mero patarėja, įmonių, įskaitant UAB, vadovų visos pareigybės šiuo metu yra užimtos. Šiuo metu laisvos yra dviejų biudžetinių įstaigų – Palangos miesto botanikos parko direktoriaus ir Palangos sanatorinės mokyklos direktoriaus – pareigybės. PT info


Lygiai prieš 75 metus pagal Sovietų Sąjungos MGB ir Lietuvos komunistų partijos  slaptą nutarimą Nr. 60, kurį pasirašė A. Sniečkus ir M. Gedvilas 1948-05-22 4.00  val. ryte pradėta vykdyti lietuvių trėmimo operacija kodiniu pavadinimu ,,Pavasaris“ (Vesna).


Nuo 2018 metų kovo mėnesio Lietuvos oro uostams vadovavęs Marius Gelžinis, nuo birželio 23 dienos traukiasi iš generalinio direktoriaus pareigų. 


Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Išrinkus miesto Tarybos narį Mindauga Skritulską Seimo nariu Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje, jo vietą miesto Taryboje, "pasislinkus" TS-LKD Palangos skyriaus rinkimų į Tarybą sąrašui, užėmė Paulius Rojus. Savivaldybės tarybos posėdžio metu praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 2 6 d., jis prisiekė dešinę ranką padėjęs ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos....


Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 04 | Rubrika: Miestas

Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos. Čia bus rengiamos jubiliejinės 25-osios V. ir V. Katkevičių atminimo taurės „Supermasters“ varžybos bei II-asis Eurazijos taurės turnyras.


Lyg monetos į išputlėjusios sintetinės taupyklės – Kiaulaitės subinikę, o literatūriškai – pasturgaliuką, šitaip į mano galvą sprygtelėjo ir aidingai skimbtelėjo Gaidmečio sausio vidurnakčio mintys apie Palangos žurnalistus, su kuriais pastarųjų dviejų dešimtmečių laikotarpiu (1997–2017) ilgiau ar trumpiau sykiu tarnavome kurorto redakcijose...


Vakar, prieš prasidedant Tarybos posėdžio darbotvarkės svarstymui, opozicijoje buvęs valdančiajai daugumai partijos Tvarka ir teisingumas (TT) narys Gediminas Valinevičius pareiškė, kad nuo šios dienos jis nebėra šios partijos narys ir palieka opozicijos gretas Palangos miesto Taryboje. O posėdžio pabaigoje konservatorius Dainius Želvys Tarybą informavo, kad G....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius