Klaipėdoje ir Palangoje pas kelis žmones buvo rasta galimai narkotinių medžiagų

Palangos tiltas, 2023-08-07
Peržiūrėta
4989
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdoje ir Palangoje pas kelis žmones buvo rasta galimai narkotinių medžiagų

Klaipėdoje ir Palangoje per pastarąsias dvi paras pas kelis žmones buvo rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė uostamiesčio policija.

Penktadienį 21.25 val. Klaipėdoje Kretingos gatvėje sustabdžius automobilį „VW Golf“ pas 2000 metais gimusį keleivį buvo rastos ir paimtos svarstyklės, mobiliojo telefono dėkle ir salone buvusioje kuprinėje rasta žalsvos spalvos galimai narkotinės medžiagos. Automobilio vairuotojui ir bendraamžiui keleiviui įteikti šaukimai atvykti į apklausą.

Penktadienį 21.40 val. Palangoje, Kretingos gatvėje, atlikus 1992 m. gimusio vyro dalinę apžiūrą, kuprinėje rastas folijos lankstinukas su žalios spalvos augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga.

Šeštadienio naktį po vidurnakčio Palangoje, Vytauto gatvėje, atlikus dalinę 2000 metais gimusio vyro apžiūrą, rasti ir paimti trys plastikiniai paketėliai su galimai narkotine medžiaga.

Apie antrą valandą nakties Palangoje naktiniame klube J. Basanavičiaus gatvėje atlikus dalinę 2005 metais gimusio vaikino apžiūrą, rastas ir paimtas plastikinis paketėlis su 13 tablečių ir popierinis lankstinukas su augalinės kilmės galimai narkotinėmis medžiagomis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje pas vyrą rasta 17 maišelių su galimai narkotinėmis medžiagomis, pranešė policija.


Praėjusią parą Klaipėdoje ir Palangoje pas asmenis rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė policija.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai nustatė ir sulaikė asmenis, įtariamus narkotinių (psichotropinių) medžiagų platinimu Klaipėdoje ir Palangoje.


Klaipėdoje ir Palangoje per pastarąsias dvi paras pas kelis žmones buvo rasta galimai narkotinių medžiagų, pranešė uostamiesčio policija.


Gegužės 3-iosios rytą, 7.50 val., į ugdymo įstaigą atvežtas moksleivis jau po septynių minučių skambino tėvui ir prašė jį kuo skubiau pasiimti, nes paaugliui buvo bloga, sutriko jo kvėpavimas, vaikas duso. Be viso kito, prasidėjo panikos ataka – gimnazistas tėvui guodėsi , kad jam labai baisu ir jis bijo mirti. Tėvas, žinoma, suskubo atgal į mokyklą, prieš tai iškvietęs greitąją medicinos...


2022-08-17 apie 21 val. patruliuojantys policijos pareigūnai Kretingos pakraštyje, gana nuošalioje vietoje Kluonalių g., šalia automobilio „VW Golf“ pastebėjo tris jaunuolius.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai kartu su Palangos  m. PK atliko dvi operacijas, nukreiptas prieš Palangoje narkotikus įtariama platinančius asmenis.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė narkotines (psichotropines) medžiagas įtariama platinusius asmenis ir kvaišalų pirkėjus, pranešė policija. Vienas platintojų dirba Palangoje, be to, jau yra anksčiau teistas.


Palangos policija informavo, kad rugpjūčio 23 d., apie 09.00 val., Karklų g., Palangoje, pastebėta, kad yra atidarytos, kieme stovėjusio automobilio BMW priekinės durelės ir pavogtas vairas, navigacija, oro pagalvė, pavarų svirties apdaila.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius