Kokias spa procedūras rinktis su antra puse?

Palangos tiltas, 2022-10-26
Peržiūrėta
1535
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kokias spa procedūras rinktis su antra puse?

Mes visi daug dirbame, o grįžę po darbo į namus užsiimame kasdieniniais namų ruošos darbais, todėl laiko sau praktiškai nelieka. Mes visi svajojame apie poilsio valandėlę, tačiau ne visada pavyksta ją ištaikyti. Gyvenant šeimoje ir turint vaikų pabuvimas dviem kartu su vyru, tampa tikru iššūkiu, nes vaikų palikti nelabai kur turime, na o pailsėti su jais kartu ne visada pavyksta. Taigi, susitaikome su savo situacija ir svajojame, kad kartu praleisime laiką ir pailsėsime, kai vaikai suaugs ir taps didesni. Tačiau, nereikia laukti, kol vaikai užaugs reikia tiesiog apsispręsti ir imtis veiksmų čia ir dabar. Jai Jums norisi poilsio, tai suplanuokite mini pabėgimą iš namų ir vaikus palikite draugams, giminaičiams ar seneliams. 

Pasimėgauti Spa procedūromis su savo mylimuoju - tikra palaima, kai šalia nedūzgia vaikai ir gali ramiai sau leisti laiką dviese. To laiko pabūti kartu tikrai norisi, nes per namų ir darbo rutiną, mes dažnai atitolstame vienas nuo kito, todėl mums reikia kartas nuo karto atnaujinti šį ryšį ir pakurstyti namų židinį. Įsigykite poilsinę nakvynę Lietuvos kurortuose ir kartu pasimėgaukite viešbučiuose teikiamomis Spa paslaugomis, tokiomis, kaip pirtis, džiakuzi ar tiesiog atpalaiduojantis masažas. Įsitikinsite kaip gera laiką leisti kartu. Turbūt, per visus šiuos darbus, net buvote tai pamiršę. Sušildykite savo jausmus iš naujo, ir pamatysite, kaip pasitaisys Jūsų ir Jūsų mylimojo nuotaika. 

Geram poilsiui nebūtina savaitė ar mėnesis atostogų, jei rinksitės laiką kartu ir jei rinksitės kokybišką laiką kartu, tai užteks ir dienos ar vos poros dienų, kad pasimirštų namų rūpesčiai ir pasijaustumėte, kaip po ilgų atostogų. Rami ir atsipalaidavusi galva leis Jums su nauja energija grįžti į darbus ir taip siekti aukštumų darbe, na o grįžus į namus būsite jauki šeima, kuri nebebus sudirgusi ir pervargusi nuo visos šitos rutinos. Mes visi už kokybišką poilsį kartu, kurį galite patirti su savo mylimuoju mėgaudamiesi Spa paslaugomis nakvynės metu viešbutyje. Leiskite sau tai, ko dažnai neleidžiate ir pabūkite kartu. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pajūrio sostinėje, Palangoje, duris atvėrė estetinės medicinos klinika „PERFECTUS CLINICA“. Didele dermatologinių, kosmetologinių ir estetinės medicinos procedūrų gausa dabar gali džiaugtis ir pajūrio gyventojai bei svečiai. Plastinės chirurgijos gydytojas Dr. JONAS DRĄSUTIS dalinasi mintimis apie dabar populiariausias pasaulyje estetinės medicinos procedūras. 


Mes visi daug dirbame, o grįžę po darbo į namus užsiimame kasdieniniais namų ruošos darbais, todėl laiko sau praktiškai nelieka.


Per ne vieną mėnesį užtrukusius karantino laikotarpius, didžioji dalis mūsų ne juokais susidūrėme su įvairiais iššūkiais. Ir, kaip pastebi specialistai, vienas dažniausiai pasitaikiusių buvo pašliję santykiai su antrosiomis pusėmis.


Paskutinių vasaros savaičių į Palangą atvykę palydėti poilsiautojai grožėjosi šalia Palangos tilto naujai išdygusiomis beveik šešių su puse metrų aukščio įspūdingomis Žolinės sūpynėmis.


Pavasarį Palangos gyventojams pristatyta apsipirkimo internetu paslauga „Barbora Express“ smarkiai plečia asortimentą. Nuo šiol, užsisakant maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus internetu, bus galima rinktis iš daugiau kaip 9 tūkst. skirtingų prekių. Asortimentas plečiamas visame „Barbora Express“ tinkle, siekiant patenkinti augantį paslaugos...


Vos kelias valandas miegojusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „iki paskutinės minutės“ vylėsi būti antra. Už antrojo rinkimų rato borto likusi socialdemokratė Svetlana Grigorian „Palangos tiltui“ prisipažino, kad tikėjusi, jog jai pavyks pakliūti į antrąjį rinkimų turą. „Bet rinkėjų valia yra tokia, kokią mes ją matome. Žinoma, aš ją gerbiu.“


Šiandien, ketvirtadienį, nuotoliniu būdu įvykusiame Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdyje visi 19 jame dalyvavusių kurorto politikų balsavo už sprendimo projektą, kuriuo jauni asmenys, per tikslines išmokas, bus skatinami rinktis Palangą nuolatiniam gyvenimui, darbui, vaikų auginimui. Tokį projektą parengė Savivaldybės Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena...


Šiandien įvykęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Prezidiumo posėdis buvo neregėtai karštas: dėl partijos kandidato Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, kurioje Palangos rinkėjai sudaro apie pusę visų rinkėjų, buvo diskutuojama dvi su puse valandos. Prezidiumas nepatvirtino Gedimino Valinevičiaus kandidatu į Seimą.


Žinote tą siaubingą jausmą, kai stipriai niežti, tačiau kasymasis nepadeda? Pasirodo, niežėjimas – rimta problema, kuri dar nėra iki galo ištirta. Kauno klinikų Odos ir venerinių ligų klinikos docentė gydytoja dermatovenerologė Vesta Kučinskienė pasakojo, kad sunkiausiai būna naktį, kai nėra kitų dirgiklių ir visas dėmesys sutelktas į vienintelį, iš proto vedantį pojūtį....


22 tūkst. 638,91 euro – tiek pinigų nebeįkris į Palangos miesto biudžetą. Ketvirtadienį posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės taryba pripažino likviduotų ar likviduojamų ir išregistruotų iš Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registro bendrijų, bendrovių bei sąjungų beviltiškomis įvardintų pasibaigusių nuomos mokesčio už valstybinę žemę mokslines nepriemokas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius