Kokius sprendimus verta įgyvendinti, turint mažą vonios kambarį?

Palangos tiltas, 2020-08-22
Peržiūrėta
3089
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kokius sprendimus verta įgyvendinti, turint mažą vonios kambarį?

Gyvenimas be vonios kambario negali būti nei patogus, nei kokybiškas. Net ir mažas vonios kambarys yra tiesiog būtinas kiekvienų namų elementas. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei turite labai nedidelio ploto vonios kambarį ir tai jūsų netenkina, tačiau šiuo metu kitas pasirinkimas taip pat negalimas, atminkite, kad tam tikri akcentai vis tiek priklauso nuo jūsų. Tai reiškia, kad jūsų galite įgyvendinti tam tikrus sprendimus, dėl kurių jūsų vonios kambarys tikrai atrodys erdvesnis. Tad, ką verta rinktis? turint ypač nediduką vonios kambarį?

Dušo kabina stumdomomis durimis
Savaime suprantama, vienas pagrindinių šios erdvės akcentų yra arba dušo kabina ar vonia. Tad, ką pasirinkti? Jei plotas yra labai nedidelis, pasielgsite kur kas išmintingiau, jeigu pirmenybę teiksite ne voniai, o dušo kabinai. Tačiau net ir tai dar ne viskas – dėmesį verta atkreipti, kad pasirinkus tinkamą dušo kabiną, vietos sutaupyti galima ir dar daugiau. Pavyzdžiui, puikiu taps dušo kabina ne atveriamomis, o stumdomomis durimis. Taigi, jei lyginsime tą erdvės plotą, kurį pavyktų išsaugoti pasirinkus ne vonią, o dušo kabiną stumdomomis durimis, pamatytume, kad jo tikrai pakaktų kompaktiškai skalbimo mašinai. Tad, jei kaip tik nusprendėte ieškoti vietos padėsiančių sutaupyti dušo kabinų, nepamirškite užsukti į Pigu.lt – čia jūsų pasirinkimas yra iš tiesų labai didelis.

Tik šviesios spalvos
Reikia akcentuoti, kad turint nedidelį vonios kambarį, ypatingą dėmesį verta skirti spalvoms – jos taip pat gali optiškai padidinti šią erdvę. Kaip jau supratote, norint, kad vonios kambarys atrodytų bent jau vizualiai didesnis, pirmenybę reikia teikti šviesioms, pastelinėms spalvos. Tiesa, svarbu akcentuoti, kad tokios spalvos yra naudingos dar ir dėl kitos priežasties – jos ramina, atpalaiduoja, tad grožio procedūromis mėgautis bus dar maloniau.
Dekoro elementai – tik maži
Ne paslaptis, kad vonios kambarys yra viena iš tų erdvių, kuri turi būti ne tik patogi, bet ir graži. Na, o estetiką garantuoti lengviausia, kai pasirenkami dekoro elementai. Vis dėlto, derėtų nepamiršti, kad turint mažą vonios kambarį, reikia rinktis ir nedidelių matmenų dekoro bei puošybos elementus. Taigi, pamirškite masyvius paveikslus, vazas, veidrodžius ar šviestuvus – vietoje to rinkitės kompaktiškus gaminius.

Kai kurių detalių tikrai galima atsisakyti
Nereikia pamiršti ir dar vieno dalyko – vonios kambariuose galime rasti dešimtis skirtingų detalių, kurios šią namų erdvę paverčia ypač patogia bei jaukia. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad šioje erdvėje leidžiamo laiko kokybė tikrai nesuprastės, jei tam tikrų detalių leisite sau atsisakyti. Tokiu būdu tik išlošite – diskomforto nepatirsite, o vietos tikrai turėsite daugiau. Štai, pavyzdžiui, nemaža dalis žmonių neatsispiria vonios kambariuose įkurdinti dirbtinius augalus plačiais lapais. Ir iš tiesų, toks sprendimas gali įnešti egzotikos į šią namų erdvę, tačiau nepamirškite, kad tuo pat metu jis pareikalaus ir labai daug vietos. Tad turint nedidelio ploto vonios kambarį, idėja atsisakyti dirbtinio augalo plačiais lapais atrodo jau ne tokia ir prasta.
Taigi, kaip matyti, mažas vonios kambarys tikrai nėra nuosprendis nepatogiai kasdienybei – tereikia įgyvendinti vos kelis nesudėtingus sprendimus (vietoje vonios rinktis, dušo kabiną stumdomomis durimis, šviesias spalvas bei itin mažus dekoro elementus) ir patys nustebsite, kaip stipriai pasikeisti gali ši erdvė. Nors plotas ir nepadidės, vonios kambarys tikrai atrodys kur kas erdvesnis, o jums jame laiką leisti bus kur kas patogiau.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje baigtas įgyvendinti kapinių plėtros projektas – esama kapinių teritorija buvo sutvarkyta ir pritaikyta laidojimo vietoms tarp Laidojimo namų, senųjų kapinių bei kapinių šiaurinėje pusėje.  


Mano istorija tokia kuriozinė, kad draugai nuolat traukia per dantį ir juokdamiesi erzina klausinėdami, kaip gyvena atrasta gerokai nepėsčia močiutė Palangoje.


Jauni žmonės – ypač drąsūs bei kūrybingi, mėgstantys ryškius sprendimus. Tad nieko keista, kodėl  jaunuolio kambario interjeras , ar jaunuolio kambario įrengimas yra kur kas daugiau nei vien tik grindų klojimas ar sienų dažymas. Tai – laisvė, kūryba, išskirtinių idėjų įgyvendinimas. Taigi, patarimų apie tai, kaip įrengti jaunuolio kambarį, niekada nebūna per daug. Tad kviečiame su jais...


Gyvenimas be vonios kambario negali būti nei patogus, nei kokybiškas. Net ir mažas vonios kambarys yra tiesiog būtinas kiekvienų namų elementas. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei turite labai nedidelio ploto vonios kambarį ir tai jūsų netenkina, tačiau šiuo metu kitas pasirinkimas taip pat negalimas, atminkite, kad tam tikri akcentai vis tiek priklauso nuo jūsų. Tai...


Katalikų šeimoje užaugęs, baigęs Telšių kunigų seminariją, Saulius Varanavičius tapo liuteronų kunigu, jau dešimtmetį vadovauja Būtingės evangelikų-liuteronų bažnyčiai. Ši pajūrio parapijos bendruomenė – išskirtinė, kaip sako dvasininkas. „Būtingė – šeimų bažnyčia“, - džiaugiasi Dievo tarnas.


Gruodžio mėnesį Palangos pradinės mokyklos mokiniai ir jų tėveliai, bendradarbiaudami su Palangos Socialinės rūpybos skyriaus darbuotojais, dalyvavo gerumo akcijoje „Padovanokime vaikams mažą Kalėdų stebuklą“. Akcijos metu buvo renkami įvairūs negendantys maisto produktai, kurie buvo skirti socialinės rizikos bei gausioms šeimoms, kad Kalėdų stalas ir šiose...


Mokesčių grimasa: nuomoji kambarį – mokėk už televizorių  2

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2013 06 13 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Beveik 400 palangiškių, kurie poilsiautojų apgyvendinimui jau yra nusipirkę verslo liudijimus, neseniai sužinojo, kas yra Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA. Sulaukę šios organizacijos skambučių kai kurie žmonės iš pradžių net pamanė, kad jiems siūloma pirkti „Agotos“ duoną.


Kodėl turime mokėti už vonios kambario šildymą?

Edvardas SKRITULSKAS, 2013 04 04 | Rubrika: Nuomonės

Jau nebe pirmą kartą kreipiuosi į Palangos miesto merą Šarūną Vaitkų su klausimu dėl vonios kambario ploto atskyrimo nuo apmokestintos šildymo kvadratūros.


Atvirai pasakius, kai paskelbėme Kalėdų gerumo akciją „Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą“, net nesitikėjome, kad ji susilauks tokio didelio jūsų, mielieji, dėmesio. Dabar galime drąsiai teigti: jūsų dėka Kalėdų mažo stebuklo sulaukė beveik pusšimtis Palangos vaikų.


Pradedami įgyvendinti milijoniniai projektai

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 01 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybė šį rudenį pradės įgyvendinti tris turizmo infrastruktūros projektus. Kaip sakė kurorto meras Vytautas Stalmokas, bus pradėta Meilės alėjos, dviračių tako Palanga-Šventoji rekonstrukcija bei  Botanikos parko istorinės dalies restauracija. Pristatant investicinius projektus, dalyvavo ir skelbtų konkursų darbams atlikti laimėtojai – bendrovių „Žiežmarių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius