Miesto politikos veteranas Dainius Želvys: „Anksčiau Tarybos nariai buvo ir patriotiškesni, ir darbštesni" (VISĄ STRAIPSNĮ SKAITYKITE "PALANGOS TILTE")

Linas JEGELEVIČIUS, 2020-05-05
Peržiūrėta
1405
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto Taryba mini pirmąsias savo veiklos metines, tačiau ir valdančiosios konservatorių daugumos ir opozijos nariai pastebi, kad ši Taryba – mažiau aktyvi, joje – mažiau diskusijų ir ryškių asmenybių. Miesto Tarybos veteranas, konservatorius Dainius Želvys „Palangos tiltui“ sakė, kad jam šios kadencijos Taryba nėra kuo nors ypatinga.
 

Jūsų komentaras:

Nazarovas 2020-05-08 20:34 (IP: 84.15.183.6)
Apsvaigęs kalba ????? vien į snukutį pažiūrėjus pasiidaro viskas aišku. Išsiblaivykkkkkkkkkkkkkk ?

Gabrielius 2020-05-06 07:11 (IP: 78.62.165.153)
bet kad zmogus teisingai pasake. ar kas nors girdejo ka nors rimta is Svetlanos lupu? As matau tik postukus Facebook ir begalini nora tapti Seimo nare

atgrasu 2020-05-06 04:03 ([email protected] / IP: 197.224.49.34)
Sis veikejas- tai vienas is Palangos konservatoriu arogancijos pavyzdziu! Ir manes nestebina, kad niekam neuzkliuna jo pacio diletantizmas, stuobriskumas ir begalinis pasitenkinimas savimi. As jokiu budu nesu socdemu gerbejas, ypac po visu kirkilu- butkeviciu valdymo laikotarpio, taciau skatinciau Grigorian nepasiduoti to pasiputelio izeidinejimams ir dirbti nuosekliai ir principingai savo darba. Reikia suprasti, kad isties labai sunku dirbti bet kuriam kritikos ir opozicijos daigui tokioje uzsistovejusioje net gerokai pauvusioje savu draugeliu, esanciu valdzioje pelkeje. Akivaizdu, kad tas pasiputes veikejas nezino istorijos ir nezino, kad bet kuriam pasiputeliskumui ir kiemo klanui ateina galas. Taigi, bet kuriam drasiam, atviram zmogui linkiu sekmes Palangoje!

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Į "Sidabrinę gervę" šiemet pretenduoja ir filmas "Išgyventi vasarą", kurio siužetas vyksta ir Palangoje.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Nuo 2020 m. birželio 3 d. Palangos kurorto muziejuje pradedama eksponuoti grafikės, kūrybinės grupės "Mostas" narės, Palangos miesto Garbės pilietės Gražinos Oškinytės-Eimanavičienės paroda "Kalbuosi su žeme".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius