Vandens Palangoje daugiausiai suvartoja trys "banginiai": "Gradiali", "Palangos Gintaras" ir K. Geco "Palanga" ir "Vandenis"

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-02
Peržiūrėta
2476
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vandens Palangoje daugiausiai suvartoja trys "banginiai": "Gradiali", "Palangos Gintaras" ir K. Geco "Palanga" ir  "Vandenis"

Palangoje didėjantį vandens suvartojimą lemia ne vien augantis nuolatinių miesto gyventojų vandens poreikis, bet ir naujų objektų atsiradimas bei besiplečianti kurorto įmonių bei įstaigų veikla, "Palangos tiltą" informavo UAB "Palangos vandenys."

Štai sanatorija „Gradiali“ sveikatos centro kompleksas per 2018 metus sunaudojo kiek daugiau nei 13 tūkst. kubų vandens ir daugiausiai vandens vartojančių įmonių sąraše buvo tik penktas.

Užpernai vandens suvartojimo lyderė buvo vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ – beveik 21,4 tūkst. kubų. K. Geco prekybos įmonės objektai: „Palangos“ viešbučio kompleksas, SPA, „Vandenis“ naudojo apie 18,4 tūkst. kubų. „Palangos lino" sveikatos centras – apie 14,5
tūkst. kubų vandens.

Tačiau prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.

Pagal vandens pirkimą „Gradiali“ pirmauja ir šiemet. Per 9 mėnesius šiam sveikatos centrui jau patiekta beveik 17 tūkst. kubų vandens.

Pernai pastatytas Palangos baseinas per visą savo veiklos laikotarpį sunaudojo apie 10,5 tūkst. kubų vandens. Šis kiekis būtų buvęs dar didesnis, jei ne šių metų pavasarį ir dabar nuo lapkričio paskelbto karantino laikotarpis, kai baseinas neveikia.

Palyginus nedaug vandens tereikia Palangoje esančiai žuvies apdirbimo įmonei „Baltijos delikatesai", kuri kasmet apytiksliai sunaudoja nuo 5,7 iki 6,7 tūkst. kubų vandens.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Į "Sidabrinę gervę" šiemet pretenduoja ir filmas "Išgyventi vasarą", kurio siužetas vyksta ir Palangoje.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Nuo 2020 m. birželio 3 d. Palangos kurorto muziejuje pradedama eksponuoti grafikės, kūrybinės grupės "Mostas" narės, Palangos miesto Garbės pilietės Gražinos Oškinytės-Eimanavičienės paroda "Kalbuosi su žeme".


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius