Koronavirusas sujauks ir Marriott Palanga planus? (SKAITYKITE PENKTADIENIO "PALANGOS TILTE")

Palangos tiltas, 2020-05-05
Peržiūrėta
739
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aukšta Marriott viešbučių tinklo komunikacijos atstovė Europoje "Palangos tiltui" neatmetė galimybės, kad koronaviruso pandemija pakoreguos Marriott plėtros planus, Palangoje - taip pat.„Marriott“ planuojamas buvusio Palangos baseino „Jūratė“ vietoje. Tai būtų didžiausias viešbutis Palangos kurorte, jame bus įrengti 173 kambariai. Statybų pradžia buvo numatyta praėjusių metų pavasarį, o pabaigtuvės - 2021 metų vasarą, tačiau kol kas jos neprasidėjo.

 Primename, kad Palangoje prabangų „Marriott“ tinklo viešbutį planuojanti statyti nekilnojamojo turto kompanija „Vastint“ praėjusių metų pradžipje susitarė dėl naujojo viešbučio valdymo su Norvegijos kompanija „Belvar“. Naująjį Palangos viešbutį valdysianti „Belvar“ yra Europos viešbučių tinklų operatorius, valdantis ir vystantis tokius vardus kaip „Moxy Hotels“, „Courtyard by Marriott“, „First Hotels“, „Gard“ ir „X Meeting Point“.

Skelbiama, kad „Belvar“ administruoja 50 viešbučių 12-oje šalių, o per ateinančius 4 metus ketina atidaryti dar 44 viešbučius „Moxy“, „Courtyard“, „Residence Inn“, AC „Hotels by Marriott“, „Marriott Hotels“ ir „First Hotels“ tinklams. „Belvar“ taip pat yra didžiausias Europoje „Marriott“ verslo partneris ir šiandien administruoja 18-a šio tinklo viešbučių.

Skelbta, kad bendrovė „Vastint Lietuva“ į „Marriot“ viešbučio statybą investuos apie 30 mln. Eur. 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Aukšta Marriott viešbučių tinklo komunikacijos atstovė Europoje "Palangos tiltui" neatmetė galimybės, kad koronaviruso pandemija pakoreguos Marriott plėtros planus, Palangoje - taip pat.


Palangos poliklinika jau dėliojasi planus, kaip ir kada galėtų atverti duris planiniams pacientams. Net ir tai padarius srautai bus kontroliuojami, ir jos dirbs dar ne visu pajėgumu. Poliklinikos planus dar turės įvertinti Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. "Net ir po karantino iki pusės paslaugų bus teikiama tik nuotoliniu būdu," - "Palangos tiltui" sakė Palangos...


Ką reiškia būti žymiausio Palangoje žmogaus, mero Šarūno Vaitkaus mama? Ko ponia Elena Vaitkienė mokė savo tris vaikus? Koks Šarūnas, jos pirmagimis, buvo vaikystėje ir jaunystėje? Ir be ko Elena Vaitkienė neįsivaizduoja Motinos dienos šventės? "Aš esu paprastas žmogus," - interviu nekart pabrėžė Elena Vaitkienė. Interviu skaitykite naujajame...


Meras Šarūnas Vaitkus penktadienį savo paskyroje Facebook paliko įrašą: "Manau, kad šiandieninis sprendimas pasiteisino miestą uždaryti 14.00 val."


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius