Krepšinio aikštelėje Palangos konservatoriai neturėjo sau lygių

Palangos tiltas, 2015-02-09
Peržiūrėta
1485
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Krepšinio aikštelėje Palangos konservatoriai neturėjo sau lygių

Klubo „Palanga“ organizuotose politinių partijų Palangos skyrių krepšinio varžybose praėjusį sekmadienį visus nurungė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus komanda.
Kurorto konservatoriai finale aštuonių taškų skirtumu įveikė socialdemokratus.

Pirmiausia komandos jėgas išbandė pogrupiuose. Pirmajame pogrupyje žaidė konservatoriai, „tvarkiečiai“ ir liberalsąjūdiečiai. Antrame –„darbiečiai“, socialdemokratai ir Nepartinių palangiškių sąjūdžio komandos.
Stipriausios komandos pogrupiuose buvo TS-LKD ir LSDP.
Konservatorių komandos treneris Arvydas Dočkus sakė, kad komandos laimėjimas jam nebuvo netikėtas. „Visi komandos nariai – sportuojantys. Bet varžyboms nebuvo specialiai treniruotasi. Pirmiausia pogrupyje įveikėme partijos Tvarka ir teisingumas komandą, po to ir Liberalų sąjūdžio komandą. Finale buvo apylygė kova, bet mes atrodėme labiau fiziškai pasirengę“, – pasakojo A. Dočkus. Jis pabrėžė, kad komandoje, kaip ir numatė varžybų sąlygos, visi rungtyniavę ir į sąrašą įtraukti žaidėjai yra TS-LKD nariai.
Už liberalsąjūdiečių komandą kamuolį gainiojęs vienas kurorto Liberalų sąjūdžio lyderių Saulius Simė sakė, kad konservatoriams pergalę nulėmė Mindaugas Reminas, kuris žaidžia krepšinį profesionaliai – yra Trakų klubo KK „Trakai“, rungtyniaujančios NKL, narys.
„Bet ir mes esame patenkinti savo vieta. Žaidžiau pakankamai, sumečiau visus keturis baudos metimus“, – „Palangos tiltui“ sakė S. Simė.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Valdantiesiems ir toliau nesutariant dėl siūlymo pratęsti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą maitinimo įmonėms, iniciatyvą pateikimo stadijoje parėmę konservatoriai žada ir toliau laikytis savos pozicijos. 


Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje. Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.


Trijų palangiškių, vaikystės draugų suburta reprezentacinė miesto krepšinio komanda „Palangos kuršiai“ savo pirmąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergalių sieks ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir palangiškių širdyse. „Mums svarbu bendruomeniškumas, norime, kad į rungtynes susirinkę žmonės bendrautų...


Lietuvos valstybės atkūrimo proga Palangos sporto arenoje vyko Palangos politinių partijų turnyras, kurį organizavo krepšinio klubas „Palanga“ ir Palangos sporto centras.


Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito. Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus...


Tris dienas Palangos universalioje sporto arenoje virė krepšinio aistros. Čia dėl nugalėtojų vardo varžėsi keturios Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) Jaunių merginų krepšinio čempionato 2 diviziono stipriausios komandos.  


Klubo „Palanga“ organizuotose politinių partijų Palangos skyrių krepšinio varžybose praėjusį sekmadienį visus nurungė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus komanda. Kurorto konservatoriai finale aštuonių taškų skirtumu įveikė socialdemokratus.


Praėjusį šeštadienį Darbėnuose vyko jau tradicine tapusi Darbėnų seniūnijos krepšinio 3x3 šventė. Pirmą kartą Darbėnų seniūnijos bendruomenės kvietimu šventėje dalyvavo ir Šventosios seniūnijos bendruomenės nariai, ne tik kalbėję apie užsimezgančią draugystę ir bendradarbiavimą, bet ir išbandę jėgas krepšinio aikštelėje.


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 08 31 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius