Kriminalai

„Palangos tilto“ informacija, 2010-03-03
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Šią savaitę Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai susidūrė su „įvairaus plauko“ nusikaltėliais ir triukšmadariais.

 

Reabilitacijos finalas – išgertuvės ir muštynės

Praėjusį antradienį apie 2.30 val. Vį Palangos reabilitacinės ligoninės, esančios Vytauto g. 153, palatoje Šiaulių, Kretingos bei Tauragės gyventojai sumanė pasidaryti šventę. Trys vyriškiai gėrė alkoholinius gėrimus, sukėlė triukšmą bei susimušė. Pasak direktoriaus pavaduotojos medicinai Romantės Aleknavičienės, žala minimali, o pacientai jau išrašyti. Pasak jos, gyvenant laisvoj šaly visko pasitaiko, net ir gydymo įstaigose, tik ne visos viešinasi.

 

Apvogtas sodo namelis

Tą pačią dieną užregistruotas Palangos gyventojo pareiškimas, kuriame nurodoma, kad popiet  atėjęs į jam priklausantį sodo namą, sodų bendrijoje „Pavėsis“ rado atvirą langą, iš namo dingo žvejybos reikmenys, meškerės, striukės. Kiekis ir žala nustatinėjama.

 

Vagis – rinkliavų centre

Trečiadienį gautas Palangos gyventojos pareiškimas apie tai, kad tądien laikotarpyje nuo 15.30 iki 17.30 val. iš rinkliavų centro, esančio Ganyklų gatvėje, pareiškėjos darbo kabineto, pavogta jos rankinė su asmeniniais daiktais, dokumentais ir pinigais. Padaryta žala – 850 litų.

 

Sumušė beisbolo lazda

Ketvirtadienį du Kretingos rajono gyventojai pranešė, kad apie 16 val. prie Palangos autobusų stoties, Kretingos gatvėje, priėjo du vyriškiai, iš kurių vienas abiems pareiškėjams po keletą kartų sudavė beisbolo lazda. Vienam nustatyta diagnozė – galvos mušta žaizda, o kitam – kairio dilbio lūžimas, kaktos mušta žaizda. Abu gydosi ambulatoriškai.

Pagal šį įvykį tą pačią dieną, apie 19.40 val. prie Vytauto gatvės buvo sulaikyti du asmenys: Palangos bei Kretingos gyventojai, kurie uždaryti į areštinę.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kovo 7-ąją Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai rungėsi Vyriausiojo policijos komisariato dziudo varžybose. Vyrų kategorijoje iki 100 kg pirmavo ir laimėjo Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika, o virš 100 kg – Palangos m. PK viršininkas Algirdas Budginas.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato atstovai antradienį pakvietė kurorto visuomenę į ataskaitinį susirinkimą Kurhauze. Policijos pareigūnai atskleidė, jog nusikaltimų kurorte mažėja, įvardijo su kuo tenka kovoti dažniausiai, – pats didžiausias darbymetis, kaip įprastai, būna vasaromis. Taip pat pasidžiaugta, jog auga visuomenės...


Palangos policijos pareigūnai trečiadienį, sausio 25 dieną, visuomenei pristatė praėjusių metų rezultatus. Jie susirinkusiųjų nenuvylė, pareigūnai išgirdo daug gražių žodžių už kasdien atliekamą sunkų darbą. O tai, kad jų darbas būtų atliekamas tinkamai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas...


Gegužės 24 d. nuo 10 iki 13 val. Palangoje, Vytauto g. esančioje miesto aikštėje, ties pastatu Nr. 98 (prekybos centras), policijos pareigūnai kviečia miesto gyventojus pažymėti dviračius. Tradicinė akcija šiemet išsiskirs tuo, kad vietos pareigūnams žymėti dviračius padės Lietuvos policijoje stažuotę atliekantys Berlyno policijos pareigūnai, kurie siekia įgyti profesinės...


Trečiadienį į Kurhauzo salę rinkosi palangiškiai, garbūs svečiai iš įvairių teisėsaugos institucijų, miesto vadovai ir, žinoma, policijos pareigūnai bei policijos rėmėjai: čia buvo pristatyta praėjusių metų Palangos miesto policijos komisariato ataskaita, apžvelgta veikla ir brėžiamos gairės šiems metams. Auga pasitikėjimas policija Veiklos apžvalgą ir ataskaitą...


Nuo šiandien tiek Palangos policijos pareigūnai, tiek į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pastatą eisiantys ar važiuosiantys palangiškiai bei miesto svečiai nebeturės nusiskundimų dėl to, kad pastatas yra net už trijų kilometrų nuo miesto centro, ir pasiekti jį, kai prošal nevažiuoja joks visuomeninis...


Penktadienį, iškilmingai perkirpus darbų pradžią simbolizuojančią juostelę ir atidengus būsimojo Palangos miesto policijos komisariato iškabą, prasidėjo ilgai lauktoji pastato Ganyklų g. 30 rekonstrukcija. Laukiama, kad gruodžio mėnesį į naujas, visus šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias patalpas jau galės persikelti visi kurorte dirbantys policijos pareigūnai....


Lapkričio mėnuo – ne tik lapų kritimo metas, bet ir vėlių mėnuo. Nuo seno susiklostė tradicija artimųjų amžino poilsio vietą sutvarkyti dar iki Vėlinių, o per jas puošti kapus gėlėmis bei uždegti žvakutę. „Pasirūpinkime ir apleistais kapais“, - ragina kapinių prižiūrėtoja Liudmila Palčikova.


Vakar Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) įvyko konkursas Palangos policijos komisariato viršininko pareigoms užimti.


Kriminalai

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 03 | Rubrika: Kriminalai

Šią savaitę Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai susidūrė su „įvairaus plauko“ nusikaltėliais ir triukšmadariais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas