Kurorte prasidėjo rinkliavos už automobilių stovėjimą sezonas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-05-23
Peržiūrėta
2489
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorte prasidėjo rinkliavos už automobilių stovėjimą sezonas

Nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai kiekvieną dieną visą parą renkama rinkliava už automobilių stovėjimą visose mokamose automobilių stovėjimo vietose ir gatvių kelkraščiuose.
Rinkliavos dydis priklauso nuo konkrečios automobilio stovėjimo vietos bei trukmės ir yra:
raudonojoje zonoje už vieno automobilio stovėjimą: dvidešimt minučių – 1 litas, vieną valandą – 3 litai.
geltonojoje zonoje už vieno automobilio stovėjimą: trisdešimt minučių – 1 litas,  vieną valandą – 2 litai.
Raudonoji zona – Palangos miesto centrinės dalies teritorija nuo S. Dariaus ir S. Girėno gatvės pietuose iki Žvejų gatvės šiaurėje ir nuo Vytauto gatvės rytuose iki Meilės ir Naglio alėjų vakaruose bei automobilių statymo vietos Jūratės gatvės vakariniame gale, Jūratės ir Vytauto gatvių sankirtoje, Vytauto gatvės atkarpoje nuo S. Dariaus ir S. Girėno gatvės iki Aitvarų gatvės  bei tarp Žvejų ir Šermukšnių gatvių.
Geltonoji zona – Palangos miesto centrinės dalies teritorija nuo Žemynos ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių pietuose iki Bangų ir Druskininkų gatvių šiaurėje ir nuo Klaipėdos plento rytuose iki Vytauto gatvės vakaruose, Kontininkų gatvės atkarpa nuo Užkanavės gatvės iki sklypo Kontininkų g. 9A bei Vanagupės gatvė.
Rinkliavos mokėti nereikia:
priešgaisrinės apsaugos, policijos, dujų avarinės, greitosios medicinos ir medicinos pagalbos transporto priemonių, pažymėtų skiriamaisiais ženklais bei specialiais šviesos ir garso signalais, valdytojams (vairuotojams), atvykusiems pagal iškvietimus;
kitų avarinių, miesto gatves tiesiančių, miesto gatves, požemines komunikacijas bei pastatus remontuojančių ir prižiūrinčių tarnybų transporto priemonių, pažymėtų specialiais šviesos signalais, valdytojams (vairuotojams), atvykusiems likviduoti avarijų;
automobilių vairuotojams, turintiems Neįgaliųjų asmenų automobilių statymo kortelę, išduotą Neįgalių asmenų automobilių statymo kortelės išdavimo aprašo nustatyta tvarka ar automobilių vairuotojams, vežantiems asmenį, turintį Neįgalių asmenų automobilių statymo kortelę.

Jūsų komentaras:

Žinantis 2013-06-07 07:53 (IP: 82.135.141.134)
Prie savivaldybės parkomatai nestovi,o šiaip prie valstybinių ar savivaldybės skyrių bausti(iki 50m atstumu) mašinų negalima.Man keista kitas dalykas,kad palangiškiai tai atskira kąsta. Vilnietis Vilniui moka, kauniečiai Kaune taip pat,o Palangiškis Palangoj neturi mokėt. Gal palangiškiai neturėtų mokėt ir Klaipėdoj,Kaune arba Vilniui?O kodėl gi ne...

hmmm 2013-06-04 19:30 (IP: 78.61.104.50)
verkslena palangiskiai, kad reikia moketi, o kad Zidanavicius siule neapmokestinti miestelenu, tai buvo apsauktas ardomaja veikla bei kitokiomis nuodememis...

Manau 2013-05-29 06:28 (IP: 88.119.253.245)
Kad toks mokestis vietiniams gyventojams neturi būti taikomas, jiems gyvenimas nesibaigia sezono metu, reikia į darželį vaiką nuvežti, reikia į įstaigas, į polikliniką, į vaistinę ir t.t. Sutikčiau dar, kad vietiniai galėtų išsipirkti kokį leidimą visam sezonui, sakykim už 100 litų, bet suvienodinti su atvykėliais - manyčiau, tikrai nesąžininga

ajajai 2013-05-25 07:44 (IP: 78.61.63.62)
Vietniams dar vienas mokestis.atvaziuoji i valdiskas istaigas,imones ar individualios veiklos klausimais ir dar karta reik sumoketi mokescius.Dar vienas mokestis,apie kuri net nesuzinosime,kur buvo islestos surinktos sumos pinigu.Vietiniams gyventojams,bent jau prie savivaldybes ir jos skyriu turetu buti nemokamas.

Ar ne per didelis apetitas 2013-05-24 05:47 (. / IP: 86.100.60.112)
Jūratės g.( prie buvusio "buitinio"-mokestis valandai - net 3 Lt !!!-palikau automobilį, nulėkiau į Paštą-nespėjau per val.;Reikia į kirpyklą- t p -nesuspėta per val.,o jei į Bažnyčią mišioms irgi - neįmanoma suspėti, o prie bažnyčios palikti mašiną -NĖRA kur-ten tik TAXistams atiduota...ir t.t. Absurdas....ypač vietiniam gyventojui, jei vos ne kasdien 3-6 Lt?...

Taip pat skaitykite

Atkreipiame vairuotojų dėmesį, kad nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai renkama vietinė rinkliava už automobilių statymą nustatytose apmokestinamose kurorto vietose. 


Primename, kad nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. Palangos miesto savivaldybėje už automobilių statymą renkama vietinė rinkliava.


Primename, kad nuo rugsėjo 16 d. iki gegužės 15 d. rinkliava už automobilių stovėjimą Palangos miesto gatvėse yra nerenkama.


Nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai renkama rinkliava už automobilių stovėjimą dalyje Palangos miesto gatvių. Rinkliavos dydis priklauso nuo zonos, kurioje statomas automobilis.


Palangos savivaldybės taryba posėdyje praėjusį ketvirtadienį, balandžio 29 d. priėmė sprendimą, kuriuo apmokestino automobilių stovėjimą Nemirsetoje ir kitose penkiose vietose. Savivaldybės administracijos Rinkliavų skyriaus vedėja Aušra Dangėlaitienė sakė „Palangos tiltui“, kad mokamų automobilių stovėjimo vietų skaičius Palangos miesto savivaldybėje plečiamas siekiant...


Nuo gegužės 15 dienos iki rugsėjo 15 dienos už automobilių stovėjimą dalyje Palangos miesto gatvių renkama vietinė rinkliava. Miesto gatvės, kuriose kurortinio sezono metu už automobilių stovėjimą reikia mokėti vietinę rinkliavą, yra suskirstytos į tris zonas: raudonąją, geltonąją ir žaliąją.


Nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. imtinai kiekvieną dieną visą parą renkama rinkliava už automobilių stovėjimą visose mokamose automobilių stovėjimo vietose ir gatvių kelkraščiuose.


Rinks rinkliavą už automobilių stovėjimą iki rugsėjo vidurio?

„Palangos tilto“ informacija, 2012 08 02 | Rubrika: Miestas

Palangos savivaldybė ketina pailginti automobilių stovėjimo apmokestinimo laikotarpį ir iš šios rinkliavos į kurorto biudžetą papildomai gauti daugiau kaip 100 tūkst. litų.


Šių metų pradžioje Savivaldybės biudžetinei įstaigai „Rinkliavų centras“ buvo perduota automobilių stovėjimo aikštelė, esanti Taikos g. 2, prie prekybos centro „Iki“, o aikštelė Šventojoje, Topolių ir Guobų gatvių sankirtoje, iki šiol buvo neeksploatuojama, tad įkainiai už automobilių statymą jose nebuvo nustatyti.


Ketvirtadienį posėdžiausianti miesto valdžia svarstys klausimą dėl rinkliavos mokesčio už automobilių stovėjimą kurorto gatvėse. Siūloma, kad nuo rugsėjo 1 dienos iki kitų metų gegužės 31 dienos palikti transportą nustatytose automobilių statymo vietose pusvalandžiui kainuotų 50 centų, o vienai valandai – 1 litas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius