Kurorto vargstantiems surinkta daugiau nei 13 tūkstančių eurų

Linas JEGELEVIČIUS, 2018-12-14

Jau tradiciškai Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) ir Palangos Rotary klubas (jo prezidentas – restorano „Molinis ąsotis“ savininkas Klaidas Pakutinskas) pakvietė į labdaros vakarą muzikos klube „Vandenis“, kurio metu surinktos lėšos bus panaudotos atidaryti cukriniu diabetu sergantiesiems pagalbos kabinetą miesto centre ir pagelbėti sunkiai galą su galu suduriantiems miesto senoliams.


Renginyje gruodžio 6 dieną dalyvavo apie pusšimtis Palangos verslininkų, kurie dosniai atvėrė savo pinigines. Per vakarą buvo surinkta 13 410 tūkstančių eurų. 3 370 eurų buvo surinkta iš bilietų – įėjimas vienam asmeniui kainavo 50 eurų. Kiti pinigai buvo surinkti iš paveikslų pardavimo, taip pat dizainerės Modestos Šūkės rūbų kolekcijos pardavimų, kurie vyko aukciono būdu. Loterija fondą geriems darbams papildė 1050 eurų. Vien UAB "Audores"  paaukojo 630 eurų. Už brangiausią paveikslą „Baltasis auksas“ buvo atseikėta 1 100 eurų.

„Labai smagu, kad surinktų lėšų pakaks mūsų didiesiems sumanymams įgyvendinti: atidaryti Palangoje cukriniu diabetu sergantiesiems kabinetą – jam reikėjo 8 tūkstančių eurų ir nupirkti maisto produktų sunkiau besiverčiantiems mūsų kurorto seneliams. Mažiausiai dvylikai senelių dukart per mėnesį į namus bus veltui pristatyti nemokami maisto produktai, – „Palangos tiltui“ pasakojo PVRA prezidentė Ingrida Valaitienė. – Ypač už pagalbą esu dėkinga verslininkui Ramūnui Pocevičiui, pasirūpinusiam maisto vakarui tiekimu, taip pat rotariečiui Martinui Kulakauskui, į renginį pakvietusiam ir aukcione sutikusiems parduoti savo kūrinius menininkams. Jis rūpinosi ir vakaro pramoginės dalies dalyviais“.


Vakaro svečius linksmino Violeta ir Vilius Tarasovai, Mindaugas Rojus, TV3 šou „Lietuvos talentai“ dalyvis Nerijus Stankus.


Labdaros vakaro pagrindiniai rėmėjai buvo „Salas zivis“, „Delikatesas“, „Kartenos naminė duona“, „Lavazza“, „Mantinga“, „Švyturys“, „Reaton“, „Rolveda“, „Samsonas“, „Nowaco“, „Bidfood“, „Vilniaus paukštynas“, „Osama“, „Augma“, S. Jokužio leidykla-spaustuvė.
Renginį vedė Dovydas Bajoras.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vyriausybės trečiadienį (gegužės 6 d.) patvirtintame ekonomikos skatinimo plane – šimtai tūkstančių eurų dvarų ir kitų lankytinų objektų remontams. Šiame plane 1,2 mln. eurų numatyta skirti Palangos kurhauzo medinės dalies atstatymui ir pritaikymui kultūrinei veiklai.


Sukčiai Palangoje ir toliau karaliauja. Panaudojant tą pačią nusikalstamą schemą, iš 87 metų palangiškės šią savaitę buvo išviliota 7 000 eurų. Kaip ir ankstesniais atvejais, nusikaltėlis prisistatė policijos pareigūnu.


Jauna Palangos gyventoja vasario 9 d. vakarą buvo apgauta sukčių ir prarado solidžią sumą pinigų.


Palangos elito vakare kilniam tikslui surinkta 20 995 eurų

"Palangos tilto" redakcija, 2019 12 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį, lapkričio 31 d. Lietuvos kurorto koncertų salėje vyko jau tradiciniu tapęs Palangos labdaros vakaras. Kaip ir kasmet į iškilmingą renginį susirinko verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio asmenybės ne tik iš Palangos, bet ir viso pajūrio.


Šiemet Palangos muzikinis fontanas „surinko“ 3 650 eurų pajamų, pernai – 3 432 eurus, užpernai – 4773 eurus. Kaip „Palangos tiltui“ sakė Gediminas Valinevičius, UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius, daugiausiai muzikinio fontano melodijų užsakoma liepos mėnesį, tačiau komunalinio įmonė neturi duomenų, kokios melodijos yra...


Jau tradiciškai Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) ir Palangos Rotary klubas (jo prezidentas – restorano „Molinis ąsotis“ savininkas Klaidas Pakutinskas) pakvietė į labdaros vakarą muzikos klube „Vandenis“, kurio metu surinktos lėšos bus panaudotos atidaryti cukriniu diabetu sergantiesiems pagalbos kabinetą miesto centre ir...


Vakar posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės taryba patvirtino šių metų biudžetą. Atsižvelgus į komitetų pasiūlymus, vietoj prieš mėnesį pristatytame biudžeto projekte numatytųjų miesto piniginėn surinkti 19 mln. 322 tūkst. Eur pajamų patvirtintas kiek didesnis skaičius – 19 mln. 357 tūkst. Eur, tokia pat 57 tūkst. Eur suma padidėjo ir asignavimai išlaidoms bei...


Moters ir jos vaikų nuo smurtaujančio vyro neapsaugojusi Lietuvos valstybė nukentėjusiajai turės sumokėti 6 tūkst. eurų kompensaciją ir teisines išlaidas, Europos žmogaus teisių teismo nutarimu įvertintas 4 tūkst. eurų.


Politikai surado pinigų ir vargstantiems

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 15 | Rubrika: Miestas

Artimiausiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje bus tvirtinamas šiųmetis miesto biudžetas. Pasak Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininko Mindaugo Skritulsko, lyginant su praėjusiais metais, šiųmetė kurorto piniginė plonesnė 15 mln. litų.


Leidimų išduota daugiau, pinigų surinkta mažiau

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 21 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės Verslo ir turto skyriaus pateiktoje ataskaitoje apie prekybą ir paslaugų teikimą Palangos mieste bei Šventosios seniūnijoje nurodoma, jog buvo išduoti 490 leidimų prekiauti ir teikti paslaugas miesto Tarybos nustatytose viešosiose vietose. Iš jų prekybai ir prekiauti švenčių, renginių metu, buvo išduoti 324 leidimai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas