Kviečia į nemokamą palangiškės Gintės Sičiūnaitės koncertą

Palangos tiltas, 2022-08-04
Peržiūrėta
714
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kviečia į nemokamą palangiškės Gintės Sičiūnaitės koncertą

,,Mano rojus ten, kur gubojos” - savo naujausioje dainoje ,,Širdukas” dainuoja atlikėja ir dainų autorė Gintė Sičiūnaitė ir kviečia susitikti jos akustiniame koncerte gimtojoje Palangoje jau rugpjūčio 11 dieną.

,,Visada svajojau surengti koncertą Palangos Birutės parko rotondoje, ten mes vaikystėje su močiute klausydavomės Palangos orkestro. Ypatinga ir tai, jog pirmąkart atliksiu savo dainas akustiškai solo koncerte. Todėl labai kviečiu visus ateiti su draugais ar mylimaisiais, o gal ir vieniems - pabūsime muzikoje kartu. Labai labai laukiu!”

Gintė koncerto metu atliks dainas iš pirmojo mini albumo „Novelės” bei pristatys naujas dainas iš rudenį pasirodysiančio albumo. Klavišiniais akomponuos pianistė Roberta Balčiūtė.

Koncerto pradžia 20 val., Palangos Birutės parko Rotondoje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gintė Sičiūnaitė kviečia susitikti jos akustiniame koncerte gimtojoje Palangoje jau rugpjūčio 11 dieną.


Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kaip ir kasmet vasaros sezonui papildomai ieško apie 600 darbuotojų , kuriems siūlo nemokamą apgyvendinimą Baltijos pajūryje, kasmėnesines premijas bei ypač patogų darbo grafiką. 


Palaikydamas Ukrainos kovą už laisvę, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kartu su partneriais – Ukrainiečių kultūros ir švietimo centru „Rodyna“ bei Labdaros ir paramos fondu „Baltijos impresijos“ – kovo 30 d. 18.30 val. Klaipėdos Žvejų rūmuose rengia paramos Ukrainai koncertą „Už taiką ir laisvę!“. Jame KVMT bendruomenė ir prie jos prisijungę žinomi šalies menininkai kviečia muzikos ir...


Nacionalinio visuomenės sveikatos centras pranešė, kad jog Palangoje dėl koronaviruso sekmadienį, lapkričio 21 dieną, mirė dvi palangiškės.


Kiekvienas, prijaučiantis talentingam jaunimui ir muzikai, turi galimybę prisidėti prie kultūros puoselėjimo ir įvertinti talentingų jaunuolių uolų darbą ir didžiulį troškimą groti atvykdamas į labdaros koncertą – klasikinės muziko vakarą su jaunimo simfoniniu orkestru „Simfukai“. Koncertas vyks rugsėjo 10 d. (penktadienį) 19.00 val.  Palangos  Švč. Mergelės Marijos...


Vestuvės - stebuklinga šventė. Kartais, kai du visai nesuderinami žmonės nusprendžia būti kartu. Bet jeigu jie dar sugeba kartu išgyventi 25 metus - tai prilygsta vienam iš pasaulio stebuklų. O jeigu vienas iš jų - Bronius su armonika, o kitas – Stefa su siautulingu charakteriu - lauk fejerverkų. O jeigu dar paradui vadovauja piršlys Beausis - tai be...


Kurorto muziejus kviečia į koncertą „Advento šviesoje“

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 26 | Rubrika: Kultūra

Gruodžio 1 d. (sekmadienį), 15 val. muziejuje skambės muzika džiaugsmingam laukimui. Šventiniame šių dienų šurmulyje, tarp pirkinių, dovanų ieškojimo kurorto muziejus kviečia stabtelėti ir visiems kartu pasiklausyti puikios muzikos.


Metų atlikėjo titulą „M.A.M.A.“ apdovanojimuose laimėjęs „Daddy Was A Milkman“ skelbia apie naują koncertą. Paskutinį 2019 m. sekmadienį populiarusis atlikėjas surengs išskirtinį koncertą Lietuvos pajūryje. Gruodžio 29 d. savo gerbėjus „Daddy Was A Milkman“ pakvies į Palangos koncertų salę, kur skambės ne tik gerai žinomi hitai, bet ir iki šiol...


Neišskiriamą duetą su Č. Gabaliu sukūręs J. Milius atskleidė, kodėl jis iki šiol dėkingas scenos partneriui.  Charizmatiškojo atlikėjo Jeronimo Miliaus gyvenime muzika užima ypatingai daug vietos. Dainininkas visas savo jėgas atiduoda miuziklams, spektakliams, pasirodymams su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. 


Saulėtą sekmadienį mūsų miestui nuostabų koncertą dovanojo palangiškis Maestro prof. Eduardas Kaniava (baritonas). Tai buvo antrasis ciklo „Palangiškiai – Palangai“ koncertas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius