Kviečiame gyventojus teikti pasiūlymus dėl daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūros gerinimo 2024 metais

Palangos tiltas, 2023-03-28
Peržiūrėta
1051
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kviečiame gyventojus teikti pasiūlymus dėl daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūros gerinimo 2024 metais

Informuojame, kad iki š. m. liepos 1 d. priimami pasiūlymai gyventojų (fizinių ar juridinių asmenų), pageidaujančių skirti tikslinių lėšų Palangos miesto savivaldybės teritorijoje esančių daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūrai remontuoti, rekonstruoti, statyti, įskaitant ir projekto parengimą. Pasiūlymų teikimo sąlygos nurodytos Palangos miesto savivaldybės tarybos 2021 m. lapkričio 11 d. sprendime Nr. T2-194 „Dėl Fizinių ar juridinių asmenų, pageidaujančių prisidėti savo lėšomis prie Palangos miesto savivaldybės daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūros gerinimo, pasiūlymų teikimo, vertinimo, pripažinimo tinkamais įgyvendinti ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“. 

Pasiūlymus galima teikti:

elektronine forma, siunčiant visą dokumentų bylą (pasirašytą elektroniniu parašu) el. p.  [email protected]

popierine forma, pateikiant visus tinkamai parengtus ir patvirtintus dokumentus Savivaldybės administracijai, adresu: Vytauto g. 112, Palanga.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Palangos miesto savivaldybės administracijos Ūkio ir turto skyriaus vyriausiąją specialistę Jolantą Pikčiūnienę, tel. (8 460) 34 176.

Informaciją galima rasti Palangos miesto savivaldybės tinklapyje www.palanga.lt, skiltyje Naujienos.

Palangos miesto savivaldybės inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Dalies Kretingos gatvės renovuotų daugiabučių gyventojai jau gali įvertinti gyvenamosios aplinkos pokyčius – baigti 33, 35, 37, 41 ir 43 namų kiemų tvarkymo darbai. Šie darbai pradėti dar praėjusiais metais.Informuojame, kad iki š. m. liepos 1 d. priimami pasiūlymai gyventojų (fizinių ar juridinių asmenų), pageidaujančių skirti tikslinių lėšų Palangos miesto savivaldybės teritorijoje esančių daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų infrastruktūrai remontuoti, rekonstruoti, statyti, įskaitant ir projekto parengimą.


Kurorte intensyviai gražinama daugiabučių gyvenamųjų namų aplinka – tvarkomi dalies namų kiemai, įvažiavimai į juos, dalyje iki šiol neapšviestų kiemų įrengiamas apšvietimas. 


Kaip ir buvo žadėta, pasibaigus vasarai, mieste prasidėjo daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų tvarkymo darbai.


Palangoje reikalinga daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių valytoja. Automobilis būtų privalumas. Telefonas pasiteiravimui : 8-616-00330


Palangos miesto savivaldybė kviečia viešbučius ar kitas apgyvendinimo paslaugas teikiančias įmones teikti pasiūlymus dėl izoliavimosi patalpų suteikimo paslaugos, esant poreikiui. Už šias paslaugas bus apmokama Vyriausybės nustatyta tvarka. Komercinius pasiūlymus su įkainiais teikti el. paštu [email protected].


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ jau pradėjo bendrovės administruojamų daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių dezinfekavimą. Darbų grafikas ir kita aktuali informaciją skelbiamas čia: http://www.palkom.eu/dezinfekcija.html


Kodėl, anot Tarybos politinei daugumai oponuojančios Elenos Kuznecovos, savivaldybėje jau dirba net trys viešųjų ryšių specialistai? Diskusija apie tai ir kvietimas visiems palangiškiams teikti pasiūlymus dėl savivaldybės 2018-ųjų metų biudžeto buvo bene pagrindiniai vakar įvykusio Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžio akcentai.


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administruoja daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Palangoje ir Šventojoje. Pateiksime pavyzdį iš kelių namų renovacijos eigos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius