Legendinio „Salūno“ Palangoje nebeliko

"Palangos tilto" redakcija, 2019-07-07
Peržiūrėta
1084
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Legendinis Palangos restoranas „Laukinių vakarų salūnas“ duris užvėrė amžiams. Basanavičiaus gatvės viduryje esantis didžiulis restoranas buvo parduotas, o naujieji savininkai čia visai neseniai atidarė kiek kitokią kavinę. „Laukinių vakarų salūnas“ iki šiol poilsiautojus traukė itin mažomis maisto ir gėrimų kainomis - čia galėjai pavalgyti pietus vos už 4 eurus, o litras alaus čia kainavo vos pusantro euro. Vasarą čia kas vakarą vykdavo atlikėjų pasirodymai, todėl Salūne yra koncertavusi didelė dalis Lietuvos žvaigždžių. Vis dėl to Salūno reputacija buvo prasta - iki paryčių vykdavusios linksmybės neretai baigdavosi muštynėmis, o policija į jokią kitą Palangos vietą nevažiuodavo taip dažnai, kaip prie Salūno durų. Todėl kai šiemet šis restoranas buvo uždarytas ir pasigirdo kalbos, kad keičiasi savininkai, pajūrio gyventojai labai vylėsi, kad baro koncepcija pasikeis. Ir jų lūkesčiai pasitvirtino - naujasis restorano vadovas Mykolas patvirtino, kad nuo šiol Basanavičiaus gatvėje turėsime dar vieną jaukią vietą.
- Mykolai, tai kuo ši vieta skirsis nuo Salūno, kuris buvo tiek daug kritikuojamas?
- Viskuo. Tos replikos apie Salūną turėjo tiesos. Ši vieta dabar bus orientuota į kitokius žmones. Kainos bus visai kitos, mes orientuojamės ne į darymą kuo pigiau, kuo paprasčiau, mes dėmesį kreipsime į kokybę. Salūnas buvo skirtas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar būklės. O mes nedirbsime iki šeštos ryto, tai bus kultūringesnė vieta kultūringesniems žmonėms.
- Bet žinot, į Palangą suvažiuoja visa Lietuva, tai tų klientų mažiau turėsite?
- Taip, jų nebeateis per vakarą po tūkstantį, kaip buvo anksčiau, mes to ir nesitikime. Tai yra vieta, kuri nedirbs visą dieną kaip anksčiau. Mes dirbsime nuo 17h, nes dabar tai lounge kavinė, skirta jauniems kultūringiems žmonėms.
- Ar nebus sunku atsikratyti senojo Salūno įvaizdžio?
- Tikiuosi, kad ne. Jau dirbame kelis savaitgalius, prie įėjimo stovi apsauga, tai senieji Salūno lankytojai dar ateina, paklausia, ir supranta, kad tai jau nebe ta vieta, kur jie gali nueiti.
- Baras buvo jau, taip sakant, „pavargęs“, ar jums teko daug investuoti?
- Baras buvo labai pavargęs, teko išties nemažai investuoti. Tai tikrai ne tūkstantis eurų, o reikšminga suma. Ir tai ko gero matyti, nes atnaujinome ne tik lauko terasą, bet ir vidaus erdvę. Prisidėjo ne vienas akcininkas. - Per kiek laiko jūsų investicijos turėtų atsipirkti? - Optimistiniu scenarijumi, per vienerius ar dvejus metus, aš taip tikiuosi. Tačiau gali būti ir kitaip. Gali tekti palaukti ir gerokai ilgiau.
Delfi.lt

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Sparčiai atgimsta Palangos kurhauzo medinė dalis  2

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 19 | Rubrika: Miestas

Legendinis Palangos kurhauzas toliau sėkmingai kyla tarsi Feniksas iš pelenų. Kaip ir buvo planuota, dar iki šių metų pabaigos bus atkurtas statinio tūris, uždengtas stogas, sudėti langai. Kurhauzo medinę dalį restauruoja konkursą laimėjusi įmonė „Pamario restauratorius“, kuri sutvarkė ir mūrinę legendinio pastato dalį.


Legendinio „Salūno“ Palangoje nebeliko

"Palangos tilto" redakcija, 2019 07 07 | Rubrika: Verslas pinigai

Legendinis Palangos restoranas „Laukinių vakarų salūnas“ duris užvėrė amžiams. Basanavičiaus gatvės viduryje esantis didžiulis restoranas buvo parduotas, o naujieji savininkai čia visai neseniai atidarė kiek kitokią kavinę. „Laukinių vakarų salūnas“ iki šiol poilsiautojus traukė itin mažomis maisto ir gėrimų kainomis - čia galėjai pavalgyti pietus vos už 4 eurus...


Šią niūrią žiemos savaitę praskaidrino komedijos verti įvykiai, kurių epicentre atsidūrė vietoje nenustygstantis Palangos Seimo narys Antanas Vinkus ir ...legendinio filmo „12 kėdžių” personažas tėvas Fiodoras. Kuo gi abu tapo panašūs?  


Kai nebeliko nieko: „vilko vaiko“ likimas

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 08 24 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto viešojoje bibliotekoje iki kitos savaitės dar eksponuojama visą vasarą veikusi kilnojama paroda „Vilko vaikai: duonos keliu iš Rytų Prūsijos į Lietuvą 1945–1948“. Joje atskleidžiama, ką teko ištverti suniokotoje po Antrojo pasaulinio karo Rytų Prūsijoje likusiems dešimtims tūkstančių beglobių vaikų, kokie likimai jų laukė....


Liepos 20-24 dienomis Palangoje įvyko FK „Palangos“ ir Roterdamo „Feyenoord“ futbolo klubų organizuota vasaros futbolo stovykla, kurioje sudalyvavo 145 vaikai nuo 7 iki 17 metų amžiaus. Taip pat stovyklos metu buvo surengti trenerių kursai, kuriuose dalyvavo 20 trenerių iš Lietuvos. Jie visi siekė patobulinti savo sugebėjimus ir įgyti daugiau žinių apie...


Requiem „Bangai“

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2015 05 07 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Palangoje nebeliko daugeliui palangiškių ir kurorto svečių nostalgiškus prisiminimus keliančios buvusios „Bangos“ kavinės.


Kaip ir kiekvieną vasarą, nesvarbu ar lyja, ar kaitina saulė – Palangoje galime išvysti daugybę įvairiai apsirengusių miesto svečių bei gyventojų. Tačiau, ar žmonių, gyvenančių bei poilsiaujančių pajūryje, apranga atitinka šios vasaros mados tendencijas? Į šį klausimą mėgino atsakyti savo kurtą drabužių kolekciją prieš metus Palangos senosios gimnazijos...


Konkurse dėl vietų verslininkai nebekonkuravo

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 04 14 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės skelbtuose konkursuose prekiauti ir paslaugas teikti paklausiausios vietos Palangos, Šventosios paplūdimiuose bei miesto centrinėje dalyje buvo išgraibstytos. Dėl likusių, daugiau kaip per šešias dešimtis vietų, vakar organizuotame konkurse sulaukta tik dvylikos pasiūlymų. Tad iš esmės paskutiniajame konkurse konkurencijos dėl vietų nebeliko, nes į pageidaujamą vietą...


Palangoje dabar veikiančiose kapinėse palangiškiams vietos laidoti artimuosius nebeliko. Jau ne iš vieno miestelėno sulaukta nusiskundimų, jog tenka važiuoti į Šventąją. Nors visą gyvenimą gyventa kurorte ir tikėtasi amžinojo poilsio atgulti Palangoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius