Liberalų sąjūdžio kandidatė rinkimų štabą atidarė baltomis pirštinaitėmis

"Palangos tilto" informacija, 2016-09-09
Liberalų sąjūdžio kandidatė Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Jolita Vaickienė atidarė rinkimų štabą

Liberalų sąjūdžio kandidatė Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Jolita Vaickienė atidarė rinkimų štabą

Penktadienį, rugsėjo 9 dieną, Lietuvos liberalų sąjūdžio kandidatė Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Jolita Vaickienė atidarė savo rinkimų štabą, kuris įsikūrė Vytauto gatvėje, priešais Darbo biržą. Stilingą kostiumėlį vilkinti politikė simbolinę juostelę perkirpo mūvėdama baltas pirštinaites.

„Remiu „Baltųjų pirštinių“ („Baltosios pirštinės“ - visuomeninė organizacija, siekianti skaidrių ir sąžiningų Seimo rinkimų) judėjimą ir einu į rinkimus atvira, skaidriai ir remdama sąžiningą rinkimų kovą bei politiką,“- sakė J. Vaickienė.

Kandidatės rinkimų štabas dirbs kiekvieną dieną po dvi valandas, ryte  - nuo 11 iki 13 val.- ir popiet -nuo 16 iki 18 val. „Aš būsiu štabe, kai Seime nevyks posėdžių,“- sakė kadenciją baigianti Seimo narė.

Kretingoje J. Vaickienės štabas įsikūrė J.K. Chodkevičiaus g. 10.

Į Seimą J. Vaickienė buvo išrinkta Kretingos rinkimų apygardoje kaip partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatė. Praėjusią vasarą ji perėjo į Lietuvos liberalų sąjūdžio gretas.

„Labai kviesčiau praeivius ir visus palangiškius užeiti į mano štabą. Noriu asmeniškai susipažinti su kuo daugiau palangiškių, išgirsti, kaip jie gyvena, pasidalinti savo nuomone. Palangoje gyvena įvairūs žmonės, daliai jų, kaip parodė praėjusieji rinkimai, yra labai artimos ir liberalios idėjos,“- sakė J. Vaickienė.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kurorto socialdemokratai dar praėjusių metų gale vieningai patvirtino savo kandidatą artėjančiuose Seimo rinkimuose - Svetlaną Grigorian, kuri yra LSDP Palangos skyriaus pirmininkė.


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Robert Stephenson Smyth Baden-Powell (Robertas Stivensonas Smitas Badenas-Povelis) – britų karinis veikėjas, skautų judėjimo pradininkas, pasaulio skautų sąjūdžio įkūrėjas ir šefas. 1933 m. jis su anglų skautais lankėsi Baltijos valstybėse, svečiavosi Palangoje. Šiemet minime R. Baden-Powell gimimo160 m. sukaktį.


Šiandien, penktadienį, Lietuvos liberalų sąjūdžio kandidatė Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Jolita Vaickienė atidarė savo rinkimų štabą, kuris įsikūrė Vytauto gatvėje, priešais Darbo biržą. Stilingą kostiumėlį vilkinti politikė simbolinę juostelę perkirpo mūvėdama baltas pirštinaites. 


Palangos liberalų viltis skandina smūgis V. Stalmokui

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2016 06 16 | Rubrika: Savaitės komentaras

Iš Vilniaus ir Kauno atskriejusiais Liberalų sąjūdžio vadovų skandalais užbombarduoti ir dėl to partijos senbuvių netenkantys Palangos liberalai sulaukė dar ir spyrio į paširdžius. „15 min“ naujienų portalas paskelbė bendrą Tarptautinio tiriamosios žurnalistikos centro ir partnerio Bulgarijoje „Bivol“ tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad savo...


Palangos politikos padangėje sužėrėjo nauja ryški asmenybė: Arūnas Štaras – Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus pirmininkas, kuris prie jo vairo stojo, susijungus abiems kurorto liberalioms jėgoms – liberalsąjūdiečiams ir liberalcentristams. Vieną Liberalų sąjūdžio kūrėjų, 63-ejų metų politiką vargiai reikia pristatyti: jis 1991-1993 m. buvo...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Kol skandalingą buvusį ministrą „veža“ praeities vežimas, liberali Palangos, Neringos ir Klaipėdos dalis šiuose rinkimuose turi jam gerą ir labai stiprią alternatyvą – Liberalų sąjūdžio keliamą Aliną Velykienę.


Vakar Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių (TS-LKD) demokratų kandidatas Pajūrio rinkimų apygardoje Pranas Žeimys partijos bendražygius, žiniasklaidą pakvietė į savo rinkimų štabo, įsikūrusio Vytauto g. 128a, atidarymą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas