Liberalų sąjūdžio kandidatė rinkimų štabą atidarė baltomis pirštinaitėmis

"Palangos tilto" informacija, 2016-09-09
Peržiūrėta
1439
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Liberalų sąjūdžio kandidatė Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Jolita Vaickienė atidarė rinkimų štabą
Liberalų sąjūdžio kandidatė Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Jolita Vaickienė atidarė rinkimų štabą

Penktadienį, rugsėjo 9 dieną, Lietuvos liberalų sąjūdžio kandidatė Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Jolita Vaickienė atidarė savo rinkimų štabą, kuris įsikūrė Vytauto gatvėje, priešais Darbo biržą. Stilingą kostiumėlį vilkinti politikė simbolinę juostelę perkirpo mūvėdama baltas pirštinaites.

„Remiu „Baltųjų pirštinių“ („Baltosios pirštinės“ - visuomeninė organizacija, siekianti skaidrių ir sąžiningų Seimo rinkimų) judėjimą ir einu į rinkimus atvira, skaidriai ir remdama sąžiningą rinkimų kovą bei politiką,“- sakė J. Vaickienė.

Kandidatės rinkimų štabas dirbs kiekvieną dieną po dvi valandas, ryte  - nuo 11 iki 13 val.- ir popiet -nuo 16 iki 18 val. „Aš būsiu štabe, kai Seime nevyks posėdžių,“- sakė kadenciją baigianti Seimo narė.

Kretingoje J. Vaickienės štabas įsikūrė J.K. Chodkevičiaus g. 10.

Į Seimą J. Vaickienė buvo išrinkta Kretingos rinkimų apygardoje kaip partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatė. Praėjusią vasarą ji perėjo į Lietuvos liberalų sąjūdžio gretas.

„Labai kviesčiau praeivius ir visus palangiškius užeiti į mano štabą. Noriu asmeniškai susipažinti su kuo daugiau palangiškių, išgirsti, kaip jie gyvena, pasidalinti savo nuomone. Palangoje gyvena įvairūs žmonės, daliai jų, kaip parodė praėjusieji rinkimai, yra labai artimos ir liberalios idėjos,“- sakė J. Vaickienė.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savaitgalį vykęs Liberalų sąjūdžio suvažiavimas sukėlė klausimų, kokia juoda katė perbėgo tarp liberalų ir konservatorių. Liberalų renginyje nepasirodė nei vienas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovas, nors paprastai koalicijos partneriai vyksta pasveikinti kolegų suvažiavimų – tai laikoma mandagumo gestu. 


Inga Vizgirdienė, buvusi Centro partijos – Tautininkų (CPT) kandidatė į Seimą, sakė „Palangos tiltui“, kad savo rezultatą rinkimuose vertina gerai: „,Mano, kaip vienmandatininkės, palaikymo procentas buvo geresnis nei partijos, o CPT palaikymas Palangoje ir visoje Mėguvos rinkimų apygardoje buvo geresnis nei Lietuvos vidurkis.“


Audronė Balnionienė, Liberalų sąjūdžio kandidatė Mėguvos rinkimų apygardoje, antradienio vėlyvą popietę susitikusi Klaipėdoje prie kavos puodelio su konservatoriumi Mindaugu Skritulsku, išreiškė jam paramą antrajame rinkimų ture. „Taip, tokią paramą man pavyko gauti,“ – nedaugžodžiavo M. Skritulskas.


Lietuvos Liberalų sąjūdis, kaip ir kitos politinės partijos, rengiasi Seimo rinkimams. Liberalai Mėguvos rinkimų apygardojė iškėlė Audronės Balnionienės kandidatūrą. Ji - Klaipėdos rajono mero pavaduotoja.


Kurorto socialdemokratai dar praėjusių metų gale vieningai patvirtino savo kandidatą artėjančiuose Seimo rinkimuose - Svetlaną Grigorian, kuri yra LSDP Palangos skyriaus pirmininkė.


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Šiandien, penktadienį, Lietuvos liberalų sąjūdžio kandidatė Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Jolita Vaickienė atidarė savo rinkimų štabą, kuris įsikūrė Vytauto gatvėje, priešais Darbo biržą. Stilingą kostiumėlį vilkinti politikė simbolinę juostelę perkirpo mūvėdama baltas pirštinaites. 


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Vakar Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių (TS-LKD) demokratų kandidatas Pajūrio rinkimų apygardoje Pranas Žeimys partijos bendražygius, žiniasklaidą pakvietė į savo rinkimų štabo, įsikūrusio Vytauto g. 128a, atidarymą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius