Martyno Levickio koncertas „SOLO“ Palangos Kurhauzo salėje

Palangos tiltas, 2019-09-28
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gruodžio 6 d. 16 val. Palangos kurorto muziejaus salėje vyks "Adventinis kanklių muzikos koncertas". Koncertas, kuriame dalyvaus nemažai garbių svečių, turėtų nuteikti ramiam švenčių laukimui bei eglutės įžiebimui Palangoje.  


Lapkričio 15 d., penktadienį, 18 val. Palangos koncertų salėje vyks nemokamas iškilmingas koncertas „Mažesnieji broliai – su žmonėmis ir dėl žmonių“ , skirtas brolių pranciškonų atsikūrimo Lietuvoje 30-mečiui.


Kol dauguma akordeonistą Martyną Levickį pratę sutikti sausakimšose salėse, stovint prieš jo vadovaujamus ansamblius ar pasirodant drauge su kitais atlikėjais, šis muzikos „Don Kichotas“ vis dar nepaliauja ieškoti unikalaus solo akordeono skambesio.Vasario 22 d. pirmą kartą naujojoje Palangos koncertų salėje įvyks grandiozinis solinis vieno geriausių ir klausytojų mylimiausių dainininkų Valerijaus Meladze solinis koncertas! Bilietus galite įsigyti bilietai.lt kasose ir paskambinę telefonu: 8687 47 339.  
Šventinis koncertas VASAROS ŽVAIGŽDĖS Rugpjūčio 14 d. 20 val. Palangos koncertų salė


Šventinis koncertas VASAROS ŽVAIGŽDĖS Rugpjūčio 14 d. 20 val. Palangos koncertų salė


Birželio 6 Jurgos Šeduikytės koncertas Viena populiariausių Lietuvos dainininkių Jurga Šeduikytė grįžta į gimtąją Palangą ir kviečia visus gerbėjus į muzikinį susitikimą naujai restauruotoje ir puikia akustika pasižyminčioje Kurhauzo salėje. Koncerto metu atlikėja pristatys akustinę programą, kurios metu gerbėjai turės puikią progą susipažinti su jau pamėgtomis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas