Mažieji futbolininkai savo gabumus demonstravo Latvijoje

„Palangos tilto“ informacija, 2011-07-12
Peržiūrėta
326
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mažieji futbolininkai savo gabumus demonstravo Latvijoje

Praėjusį savaitgalį Palangos Sporto centro (SC) vaikų, gimusių 2001m., futbolo komanda dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Jelgavoje (Latvija). Turnyras vyko naujai pastatytame Olimpiniame centre, kuris atidarytas tik praėjusiais metais.


Kaip paaiškėjo, Olimpinis centras kainavo apie 20 mln. eurų ir buvo pastatytas už miesto lėšas. Nedidelę dalį padengė ir Olimpinis komitetas. Tokiam miesteliui su 70 tūkst. gyventojų, tai didelės investicijos, bet visi latviai džiaugiasi, kad tas centras su dviem futbolo aikštėm, krepšinio ir kitomis salėmis – labai gera investicija į gyventojų sveikatą, miesto ateitį.

Turnyre dalyvavo komandos iš Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Lenkijos, Anglijos. Kadangi palangiškiai buvo pakviesti kaip svečiai, tai jiems nekainavo starto mokestis ir nakvynė.

Pirmąsias varžybas palangiškiams teko žaisti su Latvijos, „Kekavos“ komanda ir nugalėti rezultatu 1:0, antras rungtynes vaikai žaidė dideliame karštyje, lygioje kovoje, rezultatu 2:3 nusileido Latvijos „Dobiles“ komandai. Po rungtynių truputį pailsėję dalyvavo Jelgavoje vykusioje smėlio figūrų parodoje. Skulptūros buvo įspūdingos ir paliko didžiulį įspūdį kurorto komandos žaidėjams.

Antroji diena vėl prasidėjo su dideliais karščiais, temperatūra laikėsi apie 30 laipsnių visą dieną.. Palangos komanda susitiko su Lenkijos „Ostroleka“ ir nugalėjo rezultatu 4:0. Mūsų jaunieji futbolininkai net ir per karštį parodė didelį kovingumą, charakterį ir tą dieną laimėjo dar dvejas varžybas. Jie rezultatu 3:1 įveikė Jelgavos pirmąją komandą ir rezultatu 3:0 – Rygos komandą.

Vakare pagrindiniame Olimpinio centro stadione vyko turnyro atidarymas. Visos komandos išsirikiavo stadione, su savo klubų vėliavom, plakatais. Iš viso dalyvavo 800 jaunųjų futbolininkų. Visi žygiavo apie stadioną, o juos plojimais pasveikino keli tūkstančiai susirinkusių žiūrovų. Kaip daugelis patvirtino, buvo tikrai įspūdingas reginys. Po to dalyvius pasveikino miesto meras, turnyro organizatoriai, koncertavo populiari jaunimo grupė iš Rygos. Kiekvienas dalyvis gavo turnyro ženkliuką ir diplomą. Turnyro atidarymas ir visa organizacija paliko puikų įspūdį jauniesiems futbolininkams, treneriams ir tėveliams.

Trečiąją dieną prasidėjo lemiamos kovos. Palangiškių komanda vėl prie labai sunkių sąlygų (karštis – 30 laipsnių), susitiko su Rygos pirmąja komanda, kuri taip pat turėjo tik vieną pralaimejimą. Dvikova vyko labai atkakliai, bet pirmą kėlinį iš aikštės buvo pašalintas vienas kurorto žaidėjas ir latviai įmušė du įvarčius, laimėjo šias svarbias rungtynes. Paskutinėse rungtynėse su Jelgavos antrąja komanda sprendėsi kokią vietą užims Palangos komanda. Pergalės atveju jie būtų buvę antri. Dvikova vyko labai atkakliai. Žaidėjai atidavė paskutines jėgas, griuvo, stojosi, apsipildavo vandeniu galvas ir vėl kovėsi.

Palangiškiai turėjo keletą progų, bet rungtynes baigėsi rezultatu 0:0. Surinko su „Dobiles“ komanda lygiai taškų ir turėjo likti ketvirti, nes tarpusavio rungtynės buvo pralaimėtos. Kurorto futbolininkai už parodytą meistriškumą, ypač kovingumą buvo verti prizinės vietos, bet kaip sakoma, futbolo kamuolys yra apvalus.

Daugiausiai įvarčių komandoje pelne Valdas Paulauskas – 5, Ainaras Vaizgėla pelnė 3, Dovydas Zubernis – 2, Gvidas Jonušas įmušė 1. Bet kaip patikino treneriai, negalima išskirti nei vieno žaidėjo. Visi žaidė pasiaukojančiai ir atidavė visas jėgas.

Tai, be aukščiau paminėtų, Dominykas Čepys, Dominykas Nuraševas, Ainis Navickas, Rokas Jurevičius, Justas Aleksandravičius, Mindaugas Vitkauskis, Adomas Skalandžiunas, Germanas Joneliunas, Dominykas Rėkus. Po tokių turnyrų vaikams atsiranda dar didesnis noras lankyti treniruotes ir siekti kuo aukštesnių rezultatų.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.


Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.  


Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.


Velykinis vaikų mažojo futbolo turnyras Telšiuose

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Kovo 29 dieną Telšiuose vyko berniukų, gimusių 2002 m., tarptautinis Velykinis futbolo turnyras B. M. Sabeckio atminimo taurei laimėti.


„Nykštuko“ komanda – vėl salės futbolo čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 14 | Rubrika: Sportas

Praėjusį penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.


Salės futbolo turnyre – ir „Palangos tilto“ komanda

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 14 | Rubrika: Sportas

Nuo sausio 17-osios Palangos sporto centro salėje startuoja tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus penkios komandos.


Jaunieji futbolininkai kalėdiniame turnyre liko treti

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 17 | Rubrika: Sportas

Praėjusį savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko vaikų gimusių 2002 metais Kalėdinis futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti, dalyvavo 7 komandos: dvi Palangos sporto centro komandos (treneris Arūnas Macius), Klaipėdos FM, Telšių SRC, Panevėžio FA, Gargždų FK „Banga“.


Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.


Mažieji futbolininkai savo gabumus demonstravo Latvijoje  1

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 12 | Rubrika: Sportas

Praėjusį savaitgalį Palangos Sporto centro (SC) vaikų, gimusių 2001m., futbolo komanda dalyvavo tarptautiniame futbolo turnyre Jelgavoje (Latvija). Turnyras vyko naujai pastatytame Olimpiniame centre, kuris atidarytas tik praėjusiais metais.


Palangiškiai jaunių futbolo turnyre – ketvirti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 14 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį, balandžio 9-11 dienomis, Žiemos futbolo aikštėje jau 14-tąjį kartą vyko tradicinis  jaunių futbolo turnyras kepyklos „Kimba“ taurėms laimėti. Šiame turnyre dalyvavo septynios komandos, o jaunieji kurorto futbolininkai itin atkakliai siekę pergalės, atsidūrė garbingoje ketvirtoje vietoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius