Mažyliui prižiūrėti vežtis močiutę ar auklę? Nereikia! Atsidarė „Debesiukas“

"Palangos tilto" informacija, 2015-08-26
Peržiūrėta
559
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Giedrė Stankevičiūtė- "Debesiukas" vadovė
Giedrė Stankevičiūtė- "Debesiukas" vadovė

Kam patikėti vaikus susiruošus į pliažą? Kartu į Palangą vežtis močiutę ar auklę? Ar pačiai stumti vežimėlį per smėlį, keiksnojant tokias atostogas? Nuo šiol išeitį siūlo naujasis vaikų laisvalaikio klubas „Debesiukas“: palikti mažuosius jaukiame klube valandai, dienai ar vakarui.  O jeigu mažylis sutinka Palangoje gimtadienį, „Debesiukas“ siūlo jubiliatui surengti įsimintiną šventę. Pasibaigus vasaros sezonui, klubas pakvies 3-9 metų vaikus lankyti anglų ar net ispanų kalbos pamokas. „Esame lankstūs, mažyliams siūlome ir siūlysime daug įvairios veiklos – jau pradedama rinkti grupė pradinukų popamokinei veiklai“, – pasakojo klubo „Debesiukas“, įsikūrusio Pirties g. 1, vadovė Giedrė Stankevičiūtė.

Klubas įsikūrė „Malūno vilų“ kotedžų pirmajame aukšte, pasukus į Pirties gatvę iš Ganyklų gatvės.

Jauna mergina į kurortą atvyko iš Kauno, kur baigė bendrosios praktikos slaugą, vaiko priežiūros mokslus, dirbo Šeimos klinikoje, o kvalifikaciją nuolat tobulina įvairiuose kursuose bei seminaruose. Dabar Klaipėdos universitete mergina mokosi Vaikystės pedagogikos. Visa tai – vardan vaikų.

„Nors esu jauna, bet visa mano profesinė ir akademinė veikla skirta vaikams, kuriuos labai myliu. Besimokydama Kaune, įgijau vertingos patirties dirbdama aukle, o atvykusi į pajūrį ėmiau brandinti mintį atidaryti vaikų laisvalaikio centrą. Esu dėkinga visiems, kurie palaikė mano idėją“, – džiaugėsi Giedrė.

Mergina prisipažįsta, kad sumanymas imtis naujos veiklos jos nebaugina – ji ne vieną valandą skyrė ištirti tokio klubo poreikiui Palangoje.

„Žiūrėjau, kokia yra kitų miestų, taip pat ir Palangos patirtis teikiant vaikų priežiūros paslaugas. Kurorte nėra tokių universalių vaikų priežiūros ir laisvalaikio klubų. Labai tikiuosi, kad „Debesiuką“ pamils ir kurorto svečių mažyliai, ir palangiškių vaikai“, – sakė G. Stankevičiūtė.

Ji tikisi, kad klubo duris pravers ne tik poilsiautojai su savo atžalomis, kurių nėra kur palikti planuojant ilgiau mėgautis saule ir jūra paplūdimyje, bet ir vietiniai gyventojai su savo mažyliais.

„Drįstu sakyti, kad mūsų užsiėmimai bus šiek tiek kitokie – įdomesni, žaismingesni, labiau skatinantys kūrybiškumą, smulkiąją motoriką ir emocinį intelektą. Mokysime anglų ar, esant grupei, ir ispanų kalbos, siūlysime kūrybai pasirinkti daugiau medžiagų“, – pasakojo klubo vadovė. Ji pridūrė: „Nesame  darželių konkurentai – mes nemaitinsime vaikučių ir nesudarysime jiems galimybių pamiegoti. Žinoma, kas norės, galės atsinešti savo užkandžiukų.“

Ji džiaugiasi, kad sulaukia nemažai skambučių: tėveliai domisi galimybe trumpam palikti savo vaikučius, ypač domimasi anglų kalbos pamokėlėmis.

„Debesiuko“ paslaugos – „įkandamos“ daugeliui tėvų: vaiko priežiūra valandai kainuos 2 eurus, o pamokėlė (60 min.) – 5 eurai.

„Jeigu bus pakankamai vaikučių, jiems pasiūlysime mokyklėlės tipo klubinę veiklą – su nustatytu pamokėlių ir užsiėmimų laiku. Bet mūsų principas – kuo daugiau lankstumo. Visi vaikučiai yra labai laukiami“, – sakė G. Stankevičiūtė.

Ir, žinoma, visi vaikučiai – ir didesni, ir mažesni, ir atvykėliai, ir vietiniai – yra kviečiami „Debesiuke“ rengti savo gimtadienio šventę. Trys žavios, rūpestingos „Debesiuko“ merginos jį ilgam padarys įsimintiną!

„Debesiukas“ duris pravėrė rugpjūčio pradžioje, vis daugiau čia apsilanko vaikų su tėveliais.

„Mūsų komandoje – trys darbuotojos, jaunos, vaikus mylinčios ir daug apie juos žinančios merginos. Viena jų – Dailės akademijos auklėtinė, ji vaikus moko tapybos, popieriaus lankstymo gudrybių. Kita – darželio auklėtoja, patyrusi ir vaikų mėgstama. Darbuojuosi, žinoma, ir aš“, –šypsojosi klubo vadovė.

Įsikūręs „Malūno vilų“ naujų kotedžų pirmajame aukšte „Debesiukas“ yra lengvai pasiekiamas, naujos šviesios, estetiškos patalpos sukuria puikią nuotaiką ir atmosferą. „Tai, kad viskas yra nauja ir gražu, sukuria papildomo žavesio. Vaikams čia smagu, o ir tėveliai yra patenkinti“, – sakė G. Stankevičiūtė.

„Palangos tilto“ užkalbinta mama Milda iš Kauno, atėjusi į „Debesiuką“ su dviejų su puse metų dukryte Mėta, nešykštėjo pagyrų naujajam klubui: „Esame apsistoję „Malūno vilose“, apie „Debesiuką“ sužinojome iš skelbimo. Tai, ką regime, labai džiaugiamės: čia gražu, šviesu, jauku. Darbuotojos – jaunos, malonios, turinčios darbo su vaikais patirties. Tokio vaikų priežiūros ir lavinimo klubo Palangoje seniai reikėjo. Tikiu, kad ne vienos mamos ar tėčio keliai dabar ves į „Debesiuką“.

Savo draugėms, besiruošiančioms į Palangą, apie jį jauna mama jau papasakojo. Jų su mažyliais keliai taip pat ves į „Debesiuką“.

Apie klubo veiklą galima daugiau sužinoti socialiniame tinkle „Facebook“ (ieškoti paskyroje klubas „Debesiukas“), el. paštu [email protected] ar paskambinus tel. 8 686 15962. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Naujas gėlių salonas „Happy Flowers“ įsikūrė Plytų gatvė 3, Palanga. 


„Prieš metus nė nebūčiau pagalvojęs, kad garbaus jubiliejaus proga šimtamečius palangiškius teks sveikinti pro langą, arba – dar įdomiau – pasitelkus statybininkų bokštelį,“ – ketvirtadienio vakarą savo Facebook paskyroje pasidalino žinute kurorto meras Šarūnas Vaitkus. Palanga turi gražią tradiciją kiekvieną šimtametį...


Įsigaliojęs Tarybos 2020 m. lapkričio 26 d. sprendimas Nr. T2-228 nurodo, kad Palangiškio kortelių galiojimo laikas pratęsiamas iki 2025 m. gruodžio 31 d. Taigi palangiškiams naujų kortelių išsiimti nereikia, jos lieka galioti iki nurodyto termino.


Nenašias, sunkiai įdirbamas žemes turintys ūkininkai, pasinaudoję parama, gali jas apželdinti mišku. Antrojo etapo paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Miško veisimas“ priimamos iki lapkričio 16...


Penktadienį, birželio 12 dieną, Palangos baseine duris atvėrė modernus 220 kvadratinių metrų Palangos baseino sporto klubas (PBSK). Jo operatorius – UAB „Hidrana“, laimėjusi VšĮ „Palangos investicijų valdymas“ konkursą.


Palangos gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga. Palangoje esančioje „Maxima“ parduotuvėje pradėjo veikti pirkinių atsiėmimo stotelė. Gyventojai jau gali maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus greitai ir patogiai atsiimti „Barbora...


„Geografine prasme nesame palangiškiai, labiau esame šio krašto, o ne pačios Palangos gyventojai, nors apsipirkti važiuojame į Palangą, čia naudojamės ir pašto paslaugomis“, – sulaukusi straipsnio autorės skambučio Peskonių kaime, šalia Girkalių, su šeima gyvenanti Vaidota Aleksiūnienė dvejoja, ar „Palangos tilto“...


Sporto areną, Koncertų salę Palangoje pastatė ir net gatves kurorte remontuoja plungiškiai, telšiškiai ar statybininkai iš kitų rajonų, bet ne iš Palangos. Didžiausių kurorto statybinių bendrovių vadovai neslepia, kad Palangai jie nereikalingi ir svarsto savo bendroves perkelti į Klaipėdą, kuri jiems dosniai atseikėja darbų. „Ką padarysi, tokia...


Kam patikėti vaikus susiruošus į pliažą? Kartu į Palangą vežtis močiutę ar auklę? Ar pačiai stumti vežimėlį per smėlį, keiksnojant tokias atostogas? Nuo šiol išeitį siūlo naujasis vaikų laisvalaikio klubas „Debesiukas“: palikti mažuosius jaukiame klube valandai, dienai ar vakarui.  


Palanga – ne toks jau ir didelis miestas, tačiau čia gyvena maždaug 2 tūkstančiai žmonių su negalia. „Palangos neįgaliųjų draugijai priklauso 110 gyventojų, tad papasakoti galiu tik apie jų gyvenimą“, - laikraščiui sakė miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkas Antanas Šiupinys.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius