Moksleivių dovana Kovo 11-osios proga – koncertas

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-03-17
Peržiūrėta
327
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ketvirtadienio popietę, kuomet visa Lietuva šventė Nepriklausomybės atkūrimo 20-metį, dainos ir šokiai netilo ir Palangoje. Jūratės ir Kastyčio skvere pakėlus trispalves, sugiedojus Lietuvos himną bei sudainavus tautines dainas, po Palangos bažnyčioje aukotų šv. Mišių, nuoširdų koncertą Senojoje gimnazijoje padovanojo talentingiausi jaunieji palangiškiai. Iš širdies liejosi patys jautriausi kūriniai, sukurti ir lietuvių liaudies, ir šiuolaikinių autorių. Interpretuodami, pasitelkę originaliausius būdus perteikti savo atliekamus kūrinius, mokiniai maloniai nustebino visus žiūrovus ir suteikė daug džiaugsmo ne tik akims, ausims, bet ir širdims.

 

Visus susirinkusius palangiškius nuoširdžiai pasveikino pirmoji scenoje pasirodžiusi mero pavaduotoja Marytė Vačerskienė, primindama ilgą Lietuvos nueitą kelią link trokštamos laisvės ir būtinybę ją švęsti, kadangi tai viena iš lemiamų Lietuvai dienų. M.Vačerskienė taip pat įteikė padėkos raštus nusipelniusiems devyniems palangiškiams už išskirtinius nuopelnus Baltijos keliui. Palinkėjusi gražios šventės ji užleido sceną jauniesiems palangiškiams, pasiryžusiems maloniai nustebinti visus susirinkusius žiūrovus.

Savo talentus panoro pademonstruoti ne tik mokyklas lankantys palangiškiai, bet ir mažieji darželių auklėtiniai. Šie savo išradingais ir labai nuoširdžiai atliekamais pasirodymais suteikė daug malonaus jaudulio žiūrovams. Vienas po kito scenoje „skleidėsi“ gražiausias talentas. Dainomis ir ypatingais balsais džiugino solistai bei dainininkų grupelės, tautiniais rūbais pasipuošę ir instrumentais nešini vaikai padovanojo tyriausios melodijos garsų, ryškiais drabužiais pasidabinę šokėjai sukėlė pasigėrėjimo jausmą, o šiuolaikinių šokių studijų auklėtinių dovana buvo itin išradingi pasirodymai.

Suteikę daug malonių akimirkų jaunieji moksleiviai galėjo didžiuotis savo pavykusiu renginiu, kuriame netrūko nei jaudulio, nei jautriausias emocijas pažadinusių kūrinių, nei pasididžiavimo jausmo, užliejusio ne vieno stebėjusiojo širdį. Už puikiai praleistą laiką palangiškiai moksleiviams padėkojo gausiais aplodismentais ir nuoširdžiomis palaikymo šypsenomis.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangoje tradiciškai Kovo 11-osios minėjimo renginiuose pasirodymus rengia jaunieji palangiškiai. Tad šiemet Palangoje gyvenančių jaunuolių bei vaikų klausiame: „Kas Tau yra laisvė?“. Atsakymai įvairūs. Vieni muzikos kalba, kiti braukdami teptuką ar užsiimdami kita įdomia veikla pasakoja, ką jiems reiškia gyventi laisvoje Lietuvoje.


Kovo 8-9 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada ir konkursas. Olimpiadoje dalyvavo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai, o konkurse „Je parle français et toi?“ – 7 klasių prancūzakalbiai. Visi 72 mokiniai į šalies etapą pateko sėkmingai įveikę II-ąjį (rajoninį) turą – atlikę rašymo bei kalbėjimo...


Tinklinio turnyras Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Sportas

Tinklinio turnyras „Geltona, žalia, raudona”, skirtas Vasario 16-ajai paminėti, vyko Palangos senojoje gimnazijoje. Tapo tradicija, jog sportinius renginius, kuriuose telkiama Palangos miesto bendruomenė, organizuoja patys gimnazistai – grupė „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui”. Jaunuoliai nori draugauti, sportuoti, būti matomais ir veikliais.


Palangos senojoje gimnazijoje vyko Karjeros ir verslumo ugdymo diena. Ugdymo karjerai konsultantės Jūratės Vaišvilės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolitos Vaičiulienės iniciatyva mokiniai buvo pakviesti klausyti motyvacinių ir informacinių paskaitų, turėjo galimybę pateikti klausimus ir konsultuotis asmeniškai.


Jubiliejaus proga dovanojo koncertą

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 07 20 | Rubrika: Kultūra

Trečiadienį žinomas operos solistas Eduardas Kaniava, atšventęs liepos 1-ąją savo jubiliejų, pats įteikė palangiškiams ir miesto svečiams išskirtinę dovaną –koncertą su savo mokiniais Palangos Kurhauze. Kodėl būtent Kurhauze įvyko šis koncertas, dainininkas atskleidė: būtent šioje vietoje jis jaučiąs didžiulius sentimentus, nes čia įvyko pirmasis jo...


Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas, Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala ir Seimo nario P. Saudargo padėjėja-sekretorė Eglė Švabauskienė. Visi jie dalyvavo ekspedicijoje „Karlagas 15“, skirtoje 70-osioms lietuvių tremties į Kazachstaną metinėms paminėti.


Į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ojo jubiliejaus renginius kovo vienuoliktąją įsijungė ir Šventoji.


Palanga šventė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį

"Palangos tilto" informacija, 2015 03 12 | Rubrika: Miestas

Palangoje bei Šventojoje trečiadienį iškilmingai paminėtos dvidešimt penktosios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinės.


Palangoje įsikūrusioje Elfų mokykloje (J. Basanavičiaus g., „Vila Gražina“) rengiami patys tikriausi elfai. Vaikai, apsilankę šioje mokykloje, ne tik pramogauja, bet ir mokosi būti elfais, o pabaigę šią mokyklą vaikai gauna specialius Elfų sertifikatus.


Ketvirtadienio popietę, kuomet visa Lietuva šventė Nepriklausomybės atkūrimo 20-metį, dainos ir šokiai netilo ir Palangoje. Jūratės ir Kastyčio skvere pakėlus trispalves, sugiedojus Lietuvos himną bei sudainavus tautines dainas, po Palangos bažnyčioje aukotų šv. Mišių, nuoširdų koncertą Senojoje gimnazijoje padovanojo talentingiausi jaunieji palangiškiai. Iš širdies liejosi patys...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius