Mokslo metų pradžia „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje – nuklota dulkėmis

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011-09-01
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Mokslo metų pradžia „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje – nuklota dulkėmis

Dieną prieš naujus mokslo metus „Baltijos“ pagrindinė mokykla buvo panaši į skruzdėlyną. Dažytojai, tinkuotojai, elektrikai, klases valantys valytojai bei mokyklos mokytojai – dirba visi. Nors atrodo, kad mokykloje – pats remonto įkarštis, mokyklos vadovas Alvydas Kniukšta „Palangos tilto“ laikraščiui sakė, jog pirmo aukšto dažymo darbai turi būti baigti rugsėjo pirmosios išvakarėse.

 

Priduotas tik trečias aukštas

„Baltijos“ pagrindinės mokyklos renovacijos darbai prasidėjo 2010 metų gruodžio 7 dieną. Projekto vykdytoja – Palangos miesto savivaldybės administracija, gavusi finansavimą pagal  Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą, mokykloje pakeitė senus langus bei duris, apšiltino pastato fasadą ir cokolį, rekonstravo šildymo sistemą, įrengė elektros, vėdinimo, priešgaisrinės ir apsaugos sistemas. Visus darbus numatyta baigti iki 2012 metų balandžio 30 dienos.

Iš mokykloje esančių trijų aukštų remontas pilnai pabaigtas tik trečiajame. Jame esančios klasės tviska švara bei jaukumu, koridoriaus sienos nudažytos šviesia spalva.

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Algirdas Benetis sakė, jog šis aukštas jau yra priduotas komisijai: „Matote, jog visi darbai trečiame aukšte yra baigti, visi kabinetai tvarkingi. Artimiausiomis savaitėmis pabaigsime ir antrąjį“.

Pasidomėjus, ar pamokos vyks įprastai ir ar statybų darbai netrukdys ugdymo procesui, A. Benetis užtikrino, jog moksleiviai jokio diskomforto nejaus.

„Statybos darbai vasaros viduryje buvo trumpam nutrūkę dėl darbus atliekančių statybininkų bei mokyklos administracijos nesusikalbėjimo. Dar turime vieną dieną iki naujų mokslo metų pradžios, tad visas kerteles „iškuopsime“. Pamokos vyks įprastine tvarka“, - pabrėžė A. Benetis.

 

Mokslo metams ruošiasi visi

Pirmame aukšte susirinkusios mokyklos darbuotojos džiaugėsi, jog mokykla per vasarą pasikeitė neatpažįstamai. Mokyklos direktorius A. Kniukšta „Palangos tiltui“ kalbėjo, jog visi darbuotojai savo darbus stengiasi atlikti kuo greičiau.

„Šiandien paskutinė diena prieš naujus mokslo metus, tad darbuojasi ir patys mokytojai. Klasėse valo dulkes, neša suolus, rikiuoja vadovėlius. Norime naujus mokslo metus pasitikti nudažę ir pirmąjį aukštą. Šiandien dažytojai pažadėjo uždėti pirmąjį dažų sluoksnį“, - trečiadienį „Palangos tiltui“ pasakojo A. Kniukšta.

Pamokos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje prasidės rugsėjo 5 dieną. „Rytoj mokykloje bus rugsėjo pirmosios šventė. Rugsėjo 2 dieną, kaip ir kasmet švenčiame „Baltijos jūros globos dieną“. Visi moksleiviai rinksimės pajūryje prie centrinės gelbėjimo stoties, vyks užsiėmimai, sporto varžybos, rinksime šiukšles“, - sakė direktorius.

Jis tikisi, jog pirmadienį, prasidėjus pamokoms, dirbantys statybininkai moksleiviams nesutrukdys. „Iki mokyklos renovacijos pabaigos dar yra laiko, pamokų metu statybininkai nieko nekals bei negręš, juos atliks pamokoms pasibaigus. Pamokų metu bus galima atlikti tik dažymo darbus“, - sakė A. Kniukšta.

„Baltijos“ mokyklos renovacijos tikslas buvo sumažinti suvartojamos elektros energijos sąnaudas: sumažinti oro infiltraciją į pastatą, pastato išorinių konstrukcijų pralaidumą šilumai. Bendra projekto vertė – 1 400 836 litai. 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje mokslo metai bus baigti nuotoliniu būdu – toks sprendimas priimtas pirmadienį vykusio miesto vadovų bei kurorto švietimo bendruomenės atstovų pasitarimo metu. Į klases negrįš visi mokiniai, tarp jų – ir abiturientai.


Palangos "Baltijos" pagrindinėje mokykloje buvo surengtos pratybos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 04 | Rubrika: Miestas

Spalio 2 d. Palangos "Baltijos" pagrindinėje mokykloje buvo surengtos pratybos, kurių metu vyko vaikų ir personalo evakuacija, imituojant gaisrą mokykloje. Pratybų metu tobulintas evakuacijos organizavimas bei personalo veiksmai, kilus gaisrui.


Spalio pirmąją, tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) pradėjo naujus mokslo metus. Senjorus į užsiėmimus TAU kviečia jau septintus metus, ir jo populiarumas kasmet auga. Pirmaisiais TAU gyvavimo metais mokslus čia pradėjo šiek tiek daugiau nei 200 senjorų, o šiemet naujieji mokslo metai sukvietė maždaug pusę tūkstančio vyresnio...


Palangos miesto mokyklos naujiems mokslo metams pasirengusios

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 29 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto mokyklos naujuosius metus pasitinka atsinaujinusios – ugdymo įstaigose ne tik pagal poreikį suremontuoti kabinetai, bet ir atlikta daugiau svarbių darbų, kad teigiamus pokyčius pajustų tiek pedagogai, tiek ir mokiniai.


Nauji mokslo metai – ne už kalnų, ir Palangos mokyklos jiems rengiasi atsakingai. Tarp didžiųjų darbų – „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje remontuojama aktų salė, mokyklos vidinis kiemas bus pritaikytas mokinių laisvalaikio reikmėms, vyksta rangovo parinkimo konkursas Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadiono kapitaliniam remontui. Šioje mokykloje ir liftą...


Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Kada daugelis diskutuoja, kaip turėtų atrodyti prestižiniai – pagrindiniai Lietuvos valstybės kurortinės vasaros sostinės Palangos miesto vartai, galima atsakyti: jie jau 20 metų yra, tai – Pradinės mokyklos rūmai, kuriuos projektavo neeilinio talento architektas, šviesaus atminimo vyras Gintautas Likšas. Yra ir observatorijos bokštas, apie kurio naują...


Dieną prieš naujus mokslo metus „Baltijos“ pagrindinė mokykla buvo panaši į skruzdėlyną. Dažytojai, tinkuotojai, elektrikai, klases valantys valytojai bei mokyklos mokytojai – dirba visi. Nors atrodo, kad mokykloje – pats remonto įkarštis, mokyklos vadovas Alvydas Kniukšta „Palangos tilto“ laikraščiui sakė, jog pirmo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas