Muzikos vakarai kurhauze. Vakaras su Xylos Duo

Palangos tiltas, 2023-04-17
Peržiūrėta
739
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Muzikos vakarai kurhauze. Vakaras su Xylos Duo

Šiandien „Muzikos vakaruose kurhauze“ pirmą kartą skambėjo Xylos Duo – lietuvių smuikininkės Ievos Pranskutės ir kroatų violončelininko Mislav Brajković dueto muzika.

Koncertas prasidėjo W. A. Mozarto duetu smuikui ir violončelei. Po to skambėjo A. Šenderovo „Dialogai“ smuikui ir violončelei – kūrinys gausus disonansinių intervalų žadino įvairiausias emocijas.

Dueto atliekamas latvių minimalistinės muzikos kompozitoriaus P. Vasks „Castillo Interior” visiškai užbūrė absoliučia harmonija ir nuskraidino kažkur į kosmoso platybes.

Koncerto pabaigoje linksma gaida nuskambėjo A. Igudesman duetai smuikui ir violončelei.

Tai buvo dar vienas nuostabių emocijų ir įspūdžių kupinas vakaras.

Palangos kultūros ir jaunimo centro inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Braziliškos muzikos vakaras


Šiandien „Muzikos vakaruose kurhauze“ pirmą kartą skambėjo Xylos Duo – lietuvių smuikininkės Ievos Pranskutės ir kroatų violončelininko Mislav Brajković dueto muzika.


Pirmajame šių metų koncerte grįžta jau visų puikiai pažįstamas dirigento Tado Šileikos vadovaujamas Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras.


Palangos kurorto muziejus vasario 3 d., 17 val. kviečia į išskirtinį, vokalinės muzikos vakarą. 


Jau penktus metus iš eilės palangiškius ir miesto svečius istoriniame kurhauze džiugins originalios profesionalios muzikos programos – nuo solinių rečitalių iki koncertų visai šeimai. Palangos kultūros ir jaunimo centras sausio 28 d. 19 val. kviečia į pirmąjį šių metų ciklo „Muzikos vakarai kurhauze“ koncertą, kuriame skambės žymių Lietuvos muzikantų atliekami klasikos šedevrai.


Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ šiemet vėl kviečia profesionalios muzikos mylėtojus į kurhauzo koncertų salę, į keturis originalius koncertus. Jau tradiciškai koncertų ciklas rudenį pradedamas džiazo ritmu. Lapkričio antroje pusėje profesionaliosios muzikos gurmanai rinksis į solidžius, akademinės muzikos koncertus. O prieš šventes į kurhauzą kartu su šeima pakviesime jaunuosius...


Palangos kultūros ir jaunimo centras tęsia koncertų ciklą „Muzikos vakarai kurhauze“ ir kviečia stebėti puikius koncertus virtualioje erdvėje.


Koncertų ciklas „Muzikos vakarai Palangos kurhauze“ keliasi į virtualią erdvę. Gruodžio 11 d. 18 val. kviečiame nemokamai stebėti tiesioginę koncerto „Tapatybės jungtys“ transliaciją Palangos kultūros ir jaunimo centro Facebook paskyroje – Facebook.com/Palangoskjc
Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius