„Naglis-Adakris“ ketina susigrąžinti titulus

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009-03-07
Peržiūrėta
65
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

  Po reguliaraus sezono treneris vardijo: 21 pergalė. Pernai jų būta viena daugiau. „Komandos žaidimą aš vertinu labai gerai. Ir tik labai gerai“, - šyptelėjo R.Juška. Treneris džiaugiasi žaidėjų rezultatyvumu ir komandine dvasia. „Pastaruoju metu komandą kamavo traumos. Tačiau jau atsigauname. Žaidėjai demonstruoja atkaklų žaidimą ir, mano akimis, tobulėja. Tą įrodo ir rezultatyvumo lentelės“, - kalbėjo treneris. Dar šiek tiek puikaus žaidimo ir komanda dės visas pastangas susigrąžinti pernykščias pozicijas - jau NKL finale.

Reguliarus sezonas parodė, kad „Naglio-Adakrio“ žaidėjai nė per žingsnį nenusileidžia kitų komandų nariams. Augenijus Vaškys, Vytautas Buzas, Mindaugas Reminas, Rolandas Žilevičius – tik vieni iš puikaus žaidimo pavyzdžių komandoje. „Daugelis aikčiojo – kaip mes žaisime be juodaodžių ar Sauliaus Štombergo. Tačiau rezultatai kalba patys už save – lietuviai mokėjo, moka ir mokės žaisti aukšto lygio krepšinį. Savo kraštą žaidėjai gina, įrodinėja esantys verti geros komandos vardo“, - pasididžiuodamas rezultatais kalbėjo R.Juška.

„Naglis-Adakris“, kitaip nei kitos komandos, visą sezoną išliko stabilus – nesikeitė jos sudėtis, žaidėjai nesiruošia Palangos komandos palikti ir dabar. „Mes tikime savo rėmėjais, tikimės, kad krepšinis išliko svarbus, tad viskas ir toliau bus stabilu. Mes bandome tik patvirtinti seniai žinomą faktą, jog krepšinis Lietuvoje – vis dar religija“, - sakė treneris, pasidžiaugdamas ir sirgaliais. „Jų gerokai mažiau, tačiau jie ištikimi – jau kone visus pažįstame. Jie atvažiuoja palaikyti mūsų, mes žaidžiame jiems. O palaikymas tikrai svarbus“, - dėkodamas ištikimiems sirgaliams kalbėjo R.Juška.

Dabar Palangos komanda siekia užsibrėžtų tikslų. Kelionė iki jų prasideda jau ateinantį antradienį: kovo 10-ają Šventojosios pagrindinės mokyklos sporto salėje krepšininkai susitinka su Joniškio „Delikateso“ komanda. Kovojama iki trijų pergalių. Antrasis susitikimas – kovo 14-ąją. Kviečiame palaikyti savo miesto komandą!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį, spalio 11 d., Moterų lygoje prie 2019-2020 m. sezono starto linijos stojo naujai suburta Klaipėdos „Neptūno“ komanda, su kuria į moterų krepšinį užtikrintai žengė šalies talentas Justė Jocytė. 13-etė buvo viena rezultatyviausių žaidėjų aikštėje.


Palangos krepšinio klubo rėmėjų ratas toliau plečiasi – jų gretas papildė sparčiausiai Lietuvoje auganti ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna Insurance Group“.


Palanga vasarą – ne tik poilsiautojų kurortas, jau ne pirmus metus būtent mūsų mieste treniruotes pradeda ir bene mylimiausias krepšininkų būrelis – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Nors birželio 20 dieną rinktinės stovykloje pasirodė tik 11 krepšininkų, rimtas trenerių ir sportininkų darbas bei pasiruošimas vyksta be išlygų.  


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Palangos krepšinio klubas „Palanga“ gyvena laukimo nuotaikomis: po sėkmingo komandos praėjusio sezono „Palanga“ pateko į finalinį ketvertą ir liko ketvirta – pakilo žaidėjų vertė krepšinio rinkoje.


„Visada žinojau, jog būsiu šokių mokytoja“, – savo išsipildžiusiomis svajonėmis dalinasi Palangos senosios gimnazijos šokių būrelio vadovė Viktorija Bickaitė. Ji baigusi šokio pedagogiką Vilniaus kolegijoje ir grįžusi į Palangą, gavo pasiūlymą suburti liaudiškų šokių būrelį. Nors Viktorijai tai buvo iššūkis, tačiau...


„Palangos tiltas“ pakalbino ir krepšinio klubo „Naglis“ direktorių Regimantą Jušką.


Europos jaunimo krepšinio lygoje – be pralaimėjimo kartėlio

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 20 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį į Palangą atvyko ir savo jėgas žaidimo aikštelėje išbandė Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) rungtyniaujančios aštuonios komandos. Tris dienas dėl pergalių kovoję Jaunieji krepšininkai patyrė daug įspūdžių ir surado naujų draugų, o pirmąja vieta džiaugėsi Rusijos komanda „BS CSKA“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


„Naglis-Adakris“ ketina susigrąžinti titulus

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 07 | Rubrika: Kultūra

Pernai sezoną baigę Palangos krepšinio komandos „Naglis-Adakris“ žaidėjai džiaugėsi Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovota antrąja vieta. Šiemet krepšininkai kelia sau ne ką mažesnius tikslus. „Sezonas gali baigtis jau greitai, pralošus varžybas, tačiau mes tikimės geriausio“, - sakė komandos treneris Regimantas Juška.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas