Naktinis klubas bylinėsis su savivaldybe

Linas JEGELEVIČIUS, 2010-08-29
Peržiūrėta
648
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palangos tiltas“ praėjusią savaitę rašė, kad savivaldybės Taryba priėmė sprendimą apriboti naktinio klubo „Laukinių vakarų salūnas“ alkoholio licenziją – leisti prekiauti alkoholiu tik iki vidurnakčio.

 

Klubo interesus ginantis palangiškis advokatas Aleksandras Jokubauskas praėjusį antradienį Klaipėdos apygardos administraciniam teismui įteikė ieškinį, kuriuo prašoma iš Palangos savivaldybės priteisti simboliškai vieną litą ir taikyti laikinąsias apsaugos priemones – sustabdyti Tarybos sprendimo galiojimą.

„Klubui Tarybos sprendimas daro šimtatūkstantinę žalą. Tikimės, kad teismas taikys laikinąsias apsaugos priemones ir sustabdys sprendimo galiojimą“, - sakė A. Jokubauskas.

Teismas dėl tokių priemonių taikymo turi pasisakyti per dieną. Kol Tarybos sprendimas naktiniam klubui neįteiktas, jame alkoholis pardavinėjamas ir po 24 valandos.

Vakar A.Jokubauskas sakė, kad teismas pritaikė laikinąsias apsaugos priemones - sustabdė Tarybos sprendimo galiojimą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos savivaldybės taryba posėdyje ketvirtadienį, balandžio 29 d. priėmė sprendimą, kuriuo apmokestino automobilių stovėjimą Nemirsetoje.


Palangoje pastatą, kuriame veikė „Laukinių vakarų salūnas“, perkanti įmonė vietoje jo planuoja viešbutį. „Dar galutinai nėra patvirtinta, bet planuojame rekonstrukciją. Pastatą ketiname rekonstruoti į mišrią paskirtį. Koncepcija yra tokia, kad pastatas turėtų keistis į šiek tiek ramesnę paskirtį, tikėtina, kad tai turėtų būti viešbutis su...


„Karšti čeburekai, šaltas alus“, – prieš dešimtmetį ši frazė buvo neatsiejama Palangos dalis. Čeburekai liko, o alus išnyko, rašo 15min.lt žurnalistė Viktorija Karsokaitė. Tačiau sugriežtinus prekybą alkoholiu tokie prekeiviai grįžo, 15min sakė Palangos gelbėtojų vadovas Jonas Pirožnikas.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pasipiktino nuo šių metų įsigaliojusiu draudimu prekiauti alkoholiu nestacionariose lauko kavinėse. Tarp jų – ir įsikūrusios pajūryje, tad padaugėjo tokių poilsiautojų, kurie svaigiuosius gėrimus prie jūros nešasi patys. Negana to, suklestėjo ir nelegali prekyba alkoholiu.


Seimo narių grupė siūlo leisti visas alkoholinių gėrimų rūšis pardavinėti bei vartoti nestacionariuose įrenginiuose, paplūdimiuose, parodose, mugėse ir kituose masiniuose renginiuose.


Nors liepos mėnesį Palangos miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą, kuriuo apribojo prekybos svaiginančiais gėrimais laiką „Luizoje“ nuo 8 val. ryto iki vidurnakčio, savaitgaliais čia ir toliau linksminamasi iki paryčių. Buvusi kavinės savininkė Irena Staponienė, apskundusi šį sprendimą teismui, laukia jo verdikto ir žada, jei šis būsiąs nepalankus, skųstis...


Ne vieną kartą skambėję priekaištai dėl Virbališkės take esančios kavinės – naktinio baro „Luiza“, kus alkoholiu buvo prekiaujama iki ketvirtos valandos ryto, pasiekė Palangos politikų ausis. Vakar Taryba balsavo už sprendimą apriboti prekybos svaiginančiais gėrimais laiką „Luizoje“ nuo 8 val. ryto iki vidurnakčio. Kavinės savininkė Irena...


Naktinis klubas bylinėsis su savivaldybe

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 08 29 | Rubrika: Miestas

„Palangos tiltas“ praėjusią savaitę rašė, kad savivaldybės Taryba priėmė sprendimą apriboti naktinio klubo „Laukinių vakarų salūnas“ alkoholio licenziją – leisti prekiauti alkoholiu tik iki vidurnakčio.


Rytoj įvyksiančiame savivaldybės Tarybos posėdyje bus sprendžiama, ar, policijos teikimu, kavinei ir naktiniam klubui „Laukinių vakarų salūnas“ apriboti alkoholio prekybai skirtos licenzijos galiojimo laiką iki vidurnakčio. Naktinio klubo savininkai tvirtina, kad policijos rankomis su jais siekia susidoroti dėl klubo sėkmės dantį griežiantys konkurentai, kurių gijos veda į valdančiąją...


„Alynas“ neteko licenzijos prekiauti alkoholiu

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 08 11 | Rubrika: Miestas

„Palangos tiltas“ praėjusį trečiadienį rašė apie atvirą alaus barą „Alynas“ J. Basanavičiaus gatvėje. Susizgribus valdininkams patikrinti aludę, paaiškėjo, kad jos savininkai grubiai pažeidžia įstatymus – be projekto buvo suręstas metalinis paviljonas J. Basanavičiaus gatvėje. Be to, paaiškėjo, kad nelegaliai pastatyta aludė pažeidžia pačios savivaldybės Tarybos nustatytus reikalavimus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius