Naujasis „Vanagupės“ restorano virtuvės šefas pažadėjo visus stebinti

Palangos tiltas, 2016-02-08
Peržiūrėta
1444
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Naujasis virtuvės šefas Saulius Šikšnys.
Naujasis virtuvės šefas Saulius Šikšnys.

Viename prabangiausių Palangos viešbučių „Vanagupė“ restorane praėjusią savaitę svečiams prisistatė naujasis virtuvės šefas Saulius Šikšnys. Naujasis šefas atvyko iš Kauno. „Viskas įvyko labai netikėtai – atsidūriau Palangoje. Bet labai tuo džiaugiuosi, tik dar reikia prie visko priprasti“, – sakė jis.
Svečiai turėjo išskirtinę galimybę dalyvauti degustacinėje vakarienėje, kurios metu naujasis šefas pratarė vos vieną kitą žodį, bet, kaip pats sakė, už jį leido „kalbėti“ savo patiekalams. Svečiai degustavo lėkštėse sukurtus šedevrus: baravykų sriubą su lęšiais, burnoje tirpstančią lašišą su juoduoju padažu, o desertui mėgavosi maskarponės sūrio kremu su karamelizuotais riešutais bei spanguolių padažu.
Vakaro metu iš Kauno atvykęs somelje Tomas Skunčikas ne tik parinko prie naujojo meniu derančius gėrimus, bet ir papasakojo apie jų išskirtines skonio savybes, gėrimų kilmę. Vakarienę užbaigė pats šefas, prieidamas prie kiekvieno staliuko pasiteirauti svečių nuomonės apie jo ruoštus patiekalus.
„Smagu ir malonu išgirsti, kas nustebino ir patiko, bet nebūkite kuklūs, pasakykite ir neigiamus dalykus – jie man labai svarbūs“, – prašė šefas.
S. Šikšnys sakė, kad šia degustacine vakariene siekė atkreipti viešbučio restorano svečių dėmesį, kad restorane – nauji vėjai: „Noriu, kad visi išgirstų, jog „Vanagupės“ restorane – naujas šefas, kuris, pažadu, tikrai stebins“.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sunku suskaičiuoti, kiek kartu per metus bičiulius ir artimuosius turime pasveikinti su įvairiausiomis progomis. Tuomet neretai atsižvelgiame į jų pomėgius ir gyvenimo būdą. Jei būsimieji dovanos gavėjai stengiasi maitintis sveikai ar seniai svajoja pradėti tai daryti, jiems galima išrinkti virtuvės techniką, kuri paskatins ir padės suformuoti sveikesnius įpročius. Pristatome keletą tokių...


 Jeigu daug laiko praleidžiate virtuvėje, ruošdamas įvarius patiekalus, tuomet  gerai sukomplektuota virtuvė gali sutaupyti daug laiko. Pavyzdžiui, stoviniai ir rankiniai maišytuvai gali automatizuoti varginantį maišymo procesą, o virtuvės kombainas vienu mygtuko paspaudimu gali pjaustyti, smulkinti ar sumalti ingredientus.


Žinomas virtuvės šefas Rokas Galvonas praėjusį savaitgalį sukvietė svečius į naujo restorano „Roko virtuvė“ atidarymą. Vakaro šeimininkas džiūgavo, kad pagaliau jo patiekalus galės įvertinti Palangos gyventojai ir poilsiautojai. 


Praėjusio šeštadienio vakarą Palangoje esantis restoranas „deCuba“, alsuojantis Lotynų Amerikos ritmais, atšventė penkiolikos metų jubiliejų. Centrinės J. Basanavičiaus gatvės viduryje esančio restorano šventė daugeliui asocijavosi su kurorto vasaros sezono atidarymu, mat dėl karantino šios tradicijos šįmet buvo atsisakyta.


Iš gyvenimo pasitraukė žinomas Palangos šefas

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 26 | Rubrika: Miestas

Vakar, spalio 25-ąją, iš gyvenimo pasitraukė žinomas Palangos kurorto šefas, restorano „Barbarosa“ vadovas Mykolas Paleckis. Gastronomijos meistras pernai su savo komanda išsikėlė iš viešbučio „Kerpė“ – PT šaltinio teigimu, dėl padidintos nuomos – į restoraną „RIVASTAR.“ Vakar „Barbarosos“...


Šiandien, spalio 2 d., Kauno policija surengė Kaune operaciją, per kurią, anot PT šaltinių, buvo suimti vieno prabangaus restorano Palangoje savininkai. Jie įtariami disponavę dideliu kiekiu narkotikų.


Trijų palangiškių, vaikystės draugų suburta reprezentacinė miesto krepšinio komanda „Palangos kuršiai“ savo pirmąjį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergalių sieks ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir palangiškių širdyse. „Mums svarbu bendruomeniškumas, norime, kad į rungtynes susirinkę žmonės bendrautų...


Viename prabangiausių Palangos viešbučių „Vanagupė“ restorane praėjusią savaitę svečiams prisistatė naujasis virtuvės šefas Saulius Šikšnys. Naujasis šefas atvyko iš Kauno. „Viskas įvyko labai netikėtai – atsidūriau Palangoje. Bet labai tuo džiaugiuosi, tik dar reikia prie visko priprasti“, – sakė jis.


Praėjusį ketvirtadienį, Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje buvo atidarytas papildomas Jaunimo darbo centras (JDC), kurį atidarant dalyvavo Palangos miesto vadovams bei administracijos darbuotojams, būsimųjų darbdavių atstovams, kurorto Darbo biržos kolektyvui bei kolegoms iš Klaipėdos,  taip pat ir tiems, kam skirtas naujasis centras – jaunimas.


Pradėjo dirbti naujasis policijos vadovas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 05 | Rubrika: Miestas

Prieš praėjusį savaitgalį kurorto policijos pareigūnams pristatytas naujasis jų vadas Jurgis Kažys, iki šiol dirbęs Kretingos rajono policijos komisariato vadovu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius