Nemokama cukraus vata, ledais ir batutais viliosianti mugė - jau šį šeštadienį

"Palangos tilto" informacija, 2019-08-12
Peržiūrėta
287
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rugpjūčio 17 Palangos miesto gyventojams ir svečiams ketina būti tikrai įspūdinga. Šį šeštadienį į miestą atvyksta didžiausia nemokama mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Palangos Sporto arenoje, Sporto g.3, po vienu stogu bus galima rasti virš 100 prekės ženklų ir gausybę nemokamų pramogų. Nuo 12 iki 20 valandos vyksianti mugė vilios ne tik apsipirkti, bet ir nemokamai vaišintis cukraus vata ir ledais bei pramogauti batutuose.


Nuo drabužių iki kosmetikos

Rugpjūčio 17 dieną, nuo 12 iki 20 valandos Palangos Sporto arenoje rasite ne tik išskirtinių rankų darbo gaminių, papuošalų, šaunių ir nematytų aksesuarų, naujausių drabužių kolekcijų, avalynės, tekstilės gaminių, prekių vaikams ar interjero detalių, bet ir sutiksite kosmetikos bei sveikatingumo rekomendacijų.
Kūrėjai siūlys drabužius, bet ir aksesuarus, tebins interjero detalėmis namams, grožio priemonių atstovai rekomenduos, kokius Jums tinkamus produktus įsigyti bei pamalonins kvapais ir aromatais.

Vilios nemokamos atrakcijos
Sporto gatvėje 3 vyksianti nemokama mugė bus aktuali visoms amžiaus grupėms. Nuo 12val. prasidėsiančio renginio metu bus nemokamai vaišinama ir cukraus vata bei ledais. Mažuosius lankytojus linksmins specialiai įrengti batutai, kuriuose vaikai pramogauti galės visiškai nemokamai.

Renginys vyks iki vakaro
Norite ilgiau pamiegoti šeštadienį, bet ir suspėti į renginį? O galbūt Jums aktualiau daugiau laiko praleisti pajūryje ir pasilepinti saulės voniomis? Ne bėda. Mados ir grožio mugės ,,Design for life’’ vyks visiems itin patogiu laiku – nuo 12 iki 20 valandos vakaro. Ilgas darbo laikas suteiks galimybę neskubant įdėmiai apžiūrėti visų prekės ženklų pateikiamas naujienas, papramogauti atrakcionuose, pasivaišinti cukraus vata ir ledais.

Įvairiausių staigmenų žadantis renginys „Design for life“ visų lankytojų lauks rugpjūčio 17 dieną ,,Palangos Sporto arenoje’’Sporto gatvė 3. Papildoma informacija: festivus.lt arba kontaktiniu telefonu +370 67042441.

Jūsų komentaras:

puiki naujiena 2019-08-13 20:57 (IP: 86.100.63.99)
nes cukraus vata yra ypatingai sveikas maistas vaikams. Ačiū!

Taip pat skaitykite

Šeštadienį, rugpjūčio 1-ąją dieną Palangą užburs mada ir grožis. Palangos sporto arenoje vyks viena didžiausių, nemokama mados ir grožio mugė „Design for life“. „Design for life“ renginiai Palangą aplanko jau ne pirmą kartą, šią vasarą čia susitiko jau daugiau kaip keli šimtai mados ir grožio industrijos kūrėjų bei tūkstančiai lankytojų, tad...


Rugpjūčio 17 Palangos miesto gyventojams ir svečiams ketina būti tikrai įspūdinga. Šį šeštadienį į miestą atvyksta didžiausia nemokama mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Palangos Sporto arenoje, Sporto g.3, po vienu stogu bus galima rasti virš 100 prekės ženklų ir gausybę nemokamų pramogų. Nuo 12 iki 20 valandos vyksianti mugė vilios ne tik...


Susiruošėte liepos 6-ąją praleisti pajūryje? Tuomet Jus tikrai suvilios Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, vyksiantis išskirtinis renginys – mados ir grožio mugė ,,Design for life’’. Liepos 6 dieną, nuo 12 iki 20 val., geidžiamiausioje vasaros sostinėje, Palangoje, vyksianti mugė po vienu stogu suburs virš 100 prekės ženklų iš visos Lietuvos ir...


Liepos 7 dieną poilsiaujantiems Palangoje pasiseks – čia vyks didžiausias nemokamas mados ir grožio renginys „Design for life“. Į Palangos sporto areną, Sporto g. 3, iš Lietuvos ir Latvijos suplūs per 100 prekės ženklų, pirmuosius lankytojus pasitiks tūkstantis ledų – dovanų. O atėjusiems su vaikams neteks liūdėti: jų lauks nemokami atrakcionai ir cukraus vata.


Šeimų gerovei stiprinti Palangos miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu – asociacija „Ateities specialistų klubas“ vykdo iš ES struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą „Kompleksinių paslaugų organizavimas ir teikimas Palangos miesto savivaldybėje“. Šiuo projektu siekiama įgalinti Palangos miesto šeimas spręsti...


Prieš didžiąsias metų šventes Palangos senojoje gimnazijoje šurmuliavo tradicinė kalėdinė labdaros mugė „Ištiesk gerumo ranką“, kurios metu gimnazijos bendruomenės – mokinių, tėvų ir mokytojų – surinktos lėšos bus skiriamos kilniam tikslui.


Renovuoto Salomėjos Nėries g. 3 namo gyventojai prieš šventes pašiurpo gavę „Palangos komunalinio ūkio“ sąskaitas – eilutėje „namo renovacija“ rikiavosi įspūdingos sumos. „Iki 2024 metų, atmetus valstybės paramą, turiu sumokėti 9531 eurą, mokėjimus išdėstant kas mėnesį. Pirma sąskaita – 120 eurų, po to ji truputį mažės...


Antradienį „Baltijos“ pagrindinės mokyklos moksleiviai, mokytojai, besimokančiųjų tėveliai – žodžiu, visa visa bendruomenė nuo mažiausiojo iki didžiausiojo – sukvietė ne tik „baltijiečius“, bet ir visus, norėjusius prisidėti prie jau devintąjį kartą rengiamos smagios pavasario šventės – Kaziuko mugės.


Koks yra Palangos miestas? Vasarą šurmuliuojanti Jono Basanavičiaus gatvė, žinoma kaip „madų podiumas“? Palangos tiltas ir pakelės močiutės, pasitinkančios atvykstančius su užrašais „kambarių nuoma“. Palangos įvaizdis keitėsi metai iš metų, tačiau ar pasikeitė ir keičiasi svečių supratimas apie Palangą? Trumpai kalbant, apie Palangos, kaip kurorto, įvaizdį. O gal kurorto įvaizdis – kaip...


Kaip ir kasmet vasaros sezono atidarymo šventėje Vytauto gatvėje dvi dienas šurmuliuos kermošius „Palangos Juzė“. Jo metu tautodailininkai, amatininkai demonstruos savo gaminius, o atvykusieji į šventę sveteliai galės ne tik akis paganyti, bet ir patikusį tautodailininkų rankų darbo suvenyrą ar mielą niekutį nusipirkti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius