Net vasarą Palangos jaunimas kaupia žinias

Palangos tiltas, 2012-08-02
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Net vasarą Palangos jaunimas kaupia žinias

 Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus 7 nariai penktadienį grįžo iš Šiaulių. Saulės mieste vyko kasmetinis Lietuvos moksleivių sąjungos vasaros forumas „Jaunimo laisvalaikis, užimtumas ir galimybės“ kuriame jaunimas iš visos Lietuvos susirinko ne tik gerai praleisti laiką, bet ir pasimokyti bei įgauti naujų žinių, pasisemti idėjų.

Per penkias forumo dienas, dalyviai turėjo galimybę padiskutuoti su įvairias žmonėmis. Tarp jų JAV karo akademijos kadetai, su kuriais forumo dalyviai kalbėjo savanorystės, studijų, patriotiškumo temomis. Taip pat paskaitą apie subkultūras vedė G&G sindikato grupės narys Gabrielius Liaudanskas (Svaras). Padiskutuoti atvyko ir Švietimo mokslo ministerijos viceministras Vaidas Bacys bei aktorė Nijolė Oželytė. Be to, jaunimas mokėsi verslumo, projektų rašymo ir debatų meno, dirbo darbo grupėse, kuriose jie aptarė aktualius klausimus moksleiviams ir jų organizacijai. Žinoma, neapseita ir be linksmybių - dalyviai turėjo galimybę plaukioti baidarėmis, sudalyvauti organizatorių surengtose orientacinėse varžybose bei išmokti rikiuotės ir žygiavimo subtilybių. Netgi po vasaros forumo Palangos jaunimas atsipūsti neketina – mat jau pradėta ruoštis kitam forumui, kuris vyks rudenį Palangoje. Jo metu, Palanga sulauks virš šimto Lietuvos moksleivių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pasaulio lietuvių bendruomenės ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos lyderių suvažiavimas, liepos viduryje turėjęs vykti Palangoje, atšauktas – pranešė Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke.


Gegužės 1-7 dienomis visoje Europoje ir Lietuvoje bus švenčiama jau aštuntoji Europos jaunimo savaitė. Į veiklas įsitraukti kviečiamas ir Palangos jaunimas. Jaunieji palangiškiai šiemet gali teikti idėjas, kaip jie supranta bendradarbiavimą. Idėjos bus pristatomos gegužės 3 d., o gegužės 6 d., minint Europos dieną, bus organizuojamos orientacinės varžybos.


Lapkričio 20 dieną Palangos socialinių paslaugų centras Palangos centrinėje miesto aikštėje surengė Pasaulinės sveikinimosi dienos akciją „Labas – tai mes“. Renginyje talkininkavo Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba, neformali jaunimo grupė „Aš esu kultūra“ ir Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius. Palangos socialinių...


Palangos Dienos centro jaunimas susibūrė į neformalią jaunimo grupę “Užaugę pajūryje“ ir laimėjo projektą - Interaktyvi kūrybinė dirbtuvė "Bendruomeniškas jaunimas". Projektą finansuoja Palangos savivaldybė.


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Praėjusį spalį Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius gausiame Palangos mokinių savivaldų forume, į kurį susirinko per 70 aktyvių kurorto moksleivių, aktyviai dirbo įvairiose grupėse, išklausė Palangos mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) laikinojo pirmininko Žygimanto Mitkaus pristatytą Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus metinę ataskaitą bei...


Prieš Kalėdas Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos mokyklų savivaldų informavimo centras surengė keletą renginių moksleiviams.


Nepaisant didelio krūvio mokyklose, daugiau kaip pusė Palangos senosios gimnazijos moksleivių užsiima popamokine veikla. „Yra tokių vaikų, kurie suspėja visur. Jie eina dainuoti, lipdyti ar muzikuoti, šokti – jie kaip vijurkai sukasi visur“, – nuomonę išsakė Palangos moksleivių klubo direktorės pavaduotoja ugdymui Vanda Juodikienė.


„Praeitis... Dabartis... Kokia buvo Palanga, kokia ji dabar? Ką aš žinau apie miestą, kuriame gyvenu?“ Atsakymai į šiuos klausimus, keltus Palangos mokyklų moksleivių, sudėti į leidinį „Miestas, kuriame aš gyvenu“, penktadienį pristatytą kurorto viešojoje bibliotekoje.


Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyriaus 7 nariai penktadienį grįžo iš Šiaulių. Saulės mieste vyko kasmetinis Lietuvos moksleivių sąjungos vasaros forumas „Jaunimo laisvalaikis, užimtumas ir galimybės“ kuriame jaunimas iš visos Lietuvos susirinko ne tik gerai praleisti laiką, bet ir pasimokyti bei įgauti naujų žinių, pasisemti idėjų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas