Nušvitusi Kalėdų eglė kviečia pasitikti didžiąsias metų šventes

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014-12-01
Peržiūrėta
1990
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nušvitusi Kalėdų eglė kviečia pasitikti didžiąsias metų šventes

Šeštadienį nepaisydami skruostus žnaibančio šaltuko į Palangos centrinę aikštę vaikais vedini plūste plūdo palangiškiai ir miesto svečiai. Čia, skambant mažų ir didelių jau seniai nuoširdžiai mylimo kolektyvo „Tele Bim Bam“ dainoms, buvo įžiebta originali eglutė – didžiausiu Kalėdų seniu tituluojama kompozicija, kviečianti pasitikti didžiausias artėjančias didžiausias metų šventes: Šv. Kalėdas ir Naujuosius metus.
Visą valandą prie Kalėdų eglutės susirinkusi minia šoko ir dainavo kartu su Neringa Čereškiene ir jos vadovaujamo kolektyvo vaikais.
„Labai smagu, „Tele Bim Bam“ daineles ir patys žinome, ir savo vaikams dainuojame. Tikra šventė visiems“, – šypsojosi Dana ir Rolandas, kartu su dviem sūnumis ir bičiuliais su šeimomis atėję pažiūrėti eglutės įžiebimo ceremonijos.
Iš Klaipėdos atvažiavę Ugnė ir Rimantas taip pat džiaugėsi ir juokavo, kad vaikams – Jūratėlei ir Linui – bus dvi šventės: šį vakarą pasilinksminti galima Palangoje, kitą savaitę žaliaskarė nušvis uostamiestyje. „Bent jau dabar atrodo, kad čia bus linksmiau. Eglutė, tikriau, Kalėdų senelis, labai ir mūsų vaikams, ir, kiek matome, kitiems vaikučiams patinka. Tik gal dovanų maišas galėtų kiek didesnis būti. O „Tele Bim Bam“ dainelės kvieste kviečia ir dainuoti kartu, ir šokti, tad yra ne tik nešalta, bet netgi karšta“, – dalijosi įspūdžiais svečiai iš Klaipėdos.
Suskambus dainai apie Kalėdas, Neringai ir jos dainorėliams bei visai aikštei pradėjus kviesti Kalėdų senelį, dovanų skrynia nešinas pasirodė ir šis stebuklingasis personažas.
„Kaip šviesiai Palanga pasitinka Kalėdas – visas miestas švyti Kalėdų šviesomis“, – džiaugėsi vienas vaikų mylimiausiųjų pasakų personažų.
Beje, mažiesiems Kalėdų senelis pažadėjo, jog Palangoje apsistos ilgesniam laikui. Įsikūręs Birutės parke, ties centriniais įėjimo vartais esančiame Sodininko namelyje, jis visą mėnesį savo laikinuose namuose lauks svečių – vaikų bei jų tėvų ir senelių. Pirmieji smalsuoliai Kalėdų senelį galėjo aplankyti jau šį sekmadienį.
Į sceną Kalėdų senelio pakviestas pakilo miesto meras Šarūnas Vaitkus su savo šeima – žmona Vilma bei vaikais Gabija ir Domantu. „Linkiu visiems smagios kalėdinės nuotaikos. Ir ačiū, kad mylite Palangą“, – sakė palangiškius ir kurorto svečius pasveikinęs meras.
Pasidžiaugę šventiškai pasipuošusia Palanga, meras Š. Vaitkus kartu su Kalėdų seniu padarė tai, ko labiausiai laukė visi susirinkusieji – įžiebė kurorto Kalėdų eglę.
Savo išvaizda visoje šalyje išskirtinė Palangos eglė, kaip ir praėjusiais metais, yra muzikuojanti, tad visi, šeštadienį susirinkę į žaliaskarės įžiebimo šventę, turėjo progą tapti pirmosios šios žiemos kalėdinės diskotekos dalyviais.
Populiariausias pasaulio kalėdines melodijas gros bei pagal muziką mirksėdama lemputėmis Palangos eglė „šoks“ kiekvieną savaitgalį nuo 17 iki 20 val. Kad šventinė muzika į centrinę miesto aikštę kaskart priviliotų gausų būrį pramogautojų, grojaraštis kaskart bus atnaujinamas. Taigi, kiekvieną kartą, atėję prie miesto eglės, palangiškiai ir kurorto svečiai išgirs vis kitokias melodijas.

Jūsų komentaras:

Grožis išgelbėjo (pasaulį) Palangą... 2014-12-02 16:12 (. / IP: 86.100.63.40)
Labai labai graži eglutė. AČIŪ Merui, ir visiems visiems, ypač dizaino autoriui, pagarba jam, bei montuotojams - statytojams vargusiems net tris dienas, bet įveikė!.. Ačiū labai...Gerų Jums ŠVENČIŲ! kurie padovanojo miestelėnams šitokį grožį !

Taip pat skaitykite

Gruodžio 9 d., šeštadienį, Šventojoje įžiebta jūriškai šventiška eglė.


„Palangos tiltas“, vienintelis Palangos laikraštis, prieš šv. Kalėdas sulaukė netikėtų svečių – porelės antelių. 


Po to, kai Palangos Šv. Mergelės Ėmimo į Dangų bažnyčioje buvo nufotografuotas daug kam skandalingas vaizdo su garsiniu įrašu klipas, kuris jau papiktino ne vieną tikintįjį, Palangos meras Šarūnas Vaitkus reagavo į jį stipriu įrašu Facebook (Meta). „Švelnu būtų teigti, kad Palangos bendruomenę supurtęs naujausias vienos jaunimo grupės dainos klipas mane nemaloniai nustebino, o Palanga bei...


Kasmet vertindami didžiųjų miestų eglutes Delfi skaitytojai vertina ir mažųjų miestų puošmenas. Šiais metais buvo išrinkta mieliausia Kalėdų eglė, o rinkimuose dalyvavo virš 40 tūkst. skaitytojų. Deja, Palangos eglutė liko tarp paskutiniųjų...1-ąją, garbingąją vietą, užėmė Pasvalio miesto eglė. Ši eglė sulaukė 9 proc. balsų. Specialiai šios eglutės...


Lietuviai – tikri išlaidautojai. Tyrimai rodo, kad lietuviai santaupų neturi, tačiau nepritekliaus taip pat nejaučia. Ypač prieš didžiąsias žiemos šventes pinigų negailima nei dovanoms, nei maistui, nei gėrimams. Net ir sunkiau besiverčiantys žmonės yra linkę paišlaidauti. Bet ar tikrai verta? Po Naujųjų metų šventės greitųjų kreditų bendrovės visada...  Jau šiandien Palanga kviečia į Kurorto šventę. Tris dienas miesto gyventojus ir svečius džiugins gausūs įvairaus pobūdžio renginiai, parodos, koncertai. Dauguma jų bus nemokami, tad visi kviečiami pasirūpinti tik gera nuotaika, o visu kitu, kaip sako šventės rengėjai, bus pasirūpinta. Džiugins pučiamųjų muzika Visą savaitgalį įvairiose miesto erdvėse...


Palangos Kalėdų eglė, vietos gyventojus ir svečius stebinanti savo išskirtine forma, išrinkta viena iš gražiausių šalies šventinių žaliaskarių – naujienų portalo „Delfi“ surengtoje apklausoje kurorto eglė tarp visų šalies žaliaskarių užėmė antrąją vietą.


Šeštadienį nepaisydami skruostus žnaibančio šaltuko į Palangos centrinę aikštę vaikais vedini plūste plūdo palangiškiai ir miesto svečiai. Čia, skambant mažų ir didelių jau seniai nuoširdžiai mylimo kolektyvo „Tele Bim Bam“ dainoms, buvo įžiebta originali eglutė – didžiausiu Kalėdų seniu tituluojama kompozicija, kviečianti pasitikti...


Palanga 2013-uosius kviečia pasitikti prasmingai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 11 29 | Rubrika: Miestas

2013-ųjų Lietuvos kultūros sostinė Palanga tęsia savo tradicijas – senuosius metus palydėti, o naujuosius sutikti kviečia įvairiausiomis šviesomis nušvitusiame festivalyje „Kalėdų šviesos miestas“, kuris truks nuo lapkričio pabaigos iki sausio vidurio.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius