Palangiškei moksleivei – prekybos giganto stipendija

Palangos tiltas, 2013-09-02
Peržiūrėta
76
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Paulina Skrabytė.

Paulina Skrabytė.

Rekordinio dalyvių susidomėjimo sulaukusiame vienuoliktajame „Maxima Jaunųjų talentų“ konkurse stipendijomis šiemet apdovanota dvidešimt kūrybos ir meno, mokslo, muzikos, sporto bei visuomeniškumo srityse ypatingais gabumais pasižymėjusių vaikų.
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje, šeštoje klasėje besimokanti ir Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklą lankanti Paulina Skrabytė muzikos srityje taip pat pelnė skatinamąją, 250 litų vertės, stipendiją, kurią prekybos centras jai skirs visus mokslo metus.
 Iškilmingos talentų apdovanojimų ceremonijos metu moksleivius sveikino ir jiems stipendijas teikė Kultūros ministras Šarūnas Birutis, technikos mokslų daktaras Vladas Lašas, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) baleto primarijus Nerijus Juška, Pasaulio dziudo jaunimo čempionato 2009 m. Paryžiuje bronzos medalio laimėtoja Sandra Jablonskytė.
Konkursas „Maxima Jaunieji talentai“ skirtas gabiems 5-11 klasių moksleiviams, kurie yra talentingi vienoje iš penkių sričių – mokslo, muzikos, sporto, meno ir kūrybos ar visuomeniškumo. Jų individualūs pasiekimai turi būti įvertinti įvairiuose tarptautiniuose, nacionaliniuose konkursuose, olimpiadose ar varžybose. 20 gabiausių moksleivių apdovanojami stipendijomis, kurios skiriamos visus mokslo metus. Pagrindinės stipendijos atitenka kiekvienos srities nugalėtojui ir kas mėnesį siekia 500 litų, skatinamosios stipendijos, kurių mėnesinė vertė – 250 litų, įteikiamos dar 15-ai moksleivių.
 Per 11 metų „Jaunųjų talentų“ atrankos komisija sulaukė daugiau kaip 2600 kandidatų paraiškų.
 Skirtingais metais „Jaunųjų talentų“ stipendiją yra gavusi dainininkė Evelina Sašenko, 2009 metų pasaulio plaukimo čempionato bronzos medalininkas Giedrius Titenis, akordeonistas Martynas Levickis ir daug kitų žinomų žmonių.

Pagal BVRG Burson,
Marsteller inf.

Jūsų komentaras:

Taip,... 2013-09-03 11:07 (. / IP: 86.100.60.112)
Puiki, graži mergaitė ! Gaila, kad tik vienintelė tokia Palangoje!-O jei taip padirbėtų su kiekvienu augančiu vaiku, tai pasireikštų tikrai daug gabių įvairiose srityse puikaus jaunimo ! Jog poetas J.Marcinkevičius rašė:-"kiekvienas žmogus vienintelis ir nepakartojamas "...Gaila, bet kol kas vaikai daugiau išvadinami debilais...tinginiais ir pan.. o ne dirbama, kad būtų išreikšti vaikų gabumai ir pomėgiai...

Taip pat skaitykite

Gegužės 2-4 dienomis Palangoje, Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje, vyko ilgametes tradicijas turintis jaunųjų filologų konkursas, į kurį šiemet buvo pakviesti 124 mokiniai.


Gegužės 15-ąją, Šeimos dieną, Šventosios pagrindinės mokyklos ir miestelio bendruomenė rinkosi į koncertą „Šeimos glėby“, kurį savo mylimiems tėveliams, seneliams ir kitiems šeimos nariams dovanojo Šventosios lopšelio darželio „Sigutė“ vaikučiai (vad. A. Valaitienė, A. Sungailienė, M. Kažienė), Palangos S. Vainiūno meno mokyklos...


Kovo 9-10 dienomis Kelmės rajone Tytuvėnuose vyko Lietuvos „mini“ tinklinio U-12 mergaičių čempionato I-asis turas, kuriame dalyvavo Kauno-1, Kauno-2, Kelmės-1, Kelmės-2, Palangos-1, Palangos-2 ir Palangos-3 komandos. Iš viso su savo varžovėmis teko sužaisti 12 varžybų. Nežiūrint priešininkių gero žaidimo, Palangos-3 komanda nugalėjo savo varžoves – Kauno-1...


Gegužės 27 dieną Kurhauzo salėje šventinė nuotaika lydėjo visus susirinkusius – baigusius Stasio Vainiūno meno mokyklos muzikos ir dailės skyriaus mokinius, jų artimuosius ir draugus. Mokyklos direktorė Virginija Marozaitė ir pavaduotoja ugdymui Rasa Daukšienė įteikė Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimus, gražiausiais žodžiais palinkėjo sėkmės, padėkojo tėveliams...


Palangos senosios gimnazijos abiturientė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro įgyvendinamo projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapas“ dalyvė, 2014 m. ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo laureatė Gabrielė Bumbulytė atstovaus Lietuvai ketvirtajame Šveicarijos talentų forume.


Rekordinio dalyvių susidomėjimo sulaukusiame vienuoliktajame „Maxima Jaunųjų talentų“ konkurse stipendijomis šiemet apdovanota dvidešimt kūrybos ir meno, mokslo, muzikos, sporto bei visuomeniškumo srityse ypatingais gabumais pasižymėjusių vaikų.


Antrus metus pajūrio gyventojai, o jei konkrečiau – tai Šventosios poilsiautojai, galėjo gėrėtis jaunųjų modeliukų ir talentų pasirodymais. Liepos 12-14 d. vyko tarptautinis konkursas „Top Amber Model – 2013”, kurį organizavo Lietuvos Santarvės fondo mados studija, Santarvės fondo jaunieji savanoriai ir jaunimo klubas „Santarvietis”. Šiais...


Tarptautinę vaikų gynimo dieną – jaunųjų palangiškių koncertas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Jūros vaikai

Rytoj, birželio 1 d., Jūratės ir Kastyčio skvere bus minima Tarptautinė vaikų gynimo diena bei mokslo metų pabaiga. Renginį organizuoja Palangos moksleivių klubas bei Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius.


Pirmadienio vakarą prie „Maxima X“ prekybos centro, esančio centrinėje miesto aikštėje, įvyko incidentas: 70 metų senolė, išėjusi iš parduotuvės, nugriuvo nuo laiptų ir prasiskėlė galvą. Laimei, pro šalį einantys palangiškiai neliko abejingi bei iškvietė greitąją pagalbą. Matę įvykį žmonės „Palangos tiltui“ piktinosi:...


Palangą vėl puošia rekordinio dydžio margučiai

„Palangos tilto” informacija, 2011 04 13 | Rubrika: Miestas

Į Palangos J.Basanavičiaus gatvę, kaip ir pernai, vėl „suriedėjo“ rekordinio dydžio margučiai. Džiuginę praėjusiais metais, ne ką mažiau kelia susižavėjimą ir šiemet. Didieji margučiai šias Velykas pasitiks papuošti Žemaitijai ir pamario kraštui būdingais raštais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas