Palangiškiai šokėjai vėl džiaugiasi laurais

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009-02-24
Peržiūrėta
1349
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šį savaitgalį Kaune vykusiame Lietuvos 10 sportinių šokių čempionate dalyvavo 4 poros iš Palangos ir visos jos nukeliavo iki finalo. Pirmąją vietą laimėjo vos prieš savaitę iš Italijos su laurais grįžusi Sergejaus Skripčenko ir Godos Zajauskaitės pora. Jai šis laimėjimas atvėrė kelią į kovo 28-ąją Maskvoje vyksiantį Pasaulio 10 sportinių šokių čempionatą. Ten, tikimąsi, pora pasieks nemažai. „Dešimt skirtingų šokių – sudėtinga rungtis. Pasaulyje ne tiek daug šokėjų, sugebančių juos itin profesionaliai sušokti. Mūsų patirtis 10 šokių turnyruose liudija, kad ši pora tikrai stipri. Tikimės neblogų rezultatų. Aišku, bus kaip bus, bet tikėtis reikia“, - šyptelėjo treneris.

Antrąją vietą Lietuvos 10 sportinių šokių čempionate užėmė Ernestas Dovidovič ir Diana Mackėviča, šokantys jaunių pirmoje amžiaus grupėje. 6 vietą pelnė Jokūbas Narkus su partnere Ieva Milaševičiūte (grupė: jauniai 2), septintąją vietą – Motiejus Kalandžiūnas ir Emilė Navickaitė (jauniai 1).

Čempionate dalyvavo 33 poros iš visos Lietuvos, tad tai, jog net keturios palangiškių poros išėjo į finalą ir užėmė aukštas vietas, stulbina, stebina ir be abejo džiugina.

Palangos moksleivių klubo šokių kolektyvo treneris Paulius Sangavičius sakė, jog Palanga išaugino ne vieną aukštų rezultatų ant parketo pasiekusią porą, tad ir jaunoji karta, parvežanti nemažai aukštų įvertinimų į Palangą, tėra tik rimto darbo, didelių pastangų ir meilės šokiui įrodymas.

Tame pačiame, Kaune vykusiame čempionate, suaugusių grupėje pirmąją vietą laimėjo Valerijaus ir Olgos Osadčenko pora. Jie yra vieni pirmųjų Daivos ir Pauliaus Sangavičių auklėtinių. Šokdami jaunučių antroje grupėje, jie 10 sportinių šokių čempionate, atstovaudami Palangą, laimėjo pirmąją vietą. Ir štai, atstovaudami jau kitą, Kauno šokių klubą „Sūkurys“ jie ir vėl užkopė ant pirmojo nugalėtojų laiptelio.     

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Badmintono sėkmės istorija stebima ir Vakarų Lietuvoje: po trenerių Slušnių dinastijos įdirbio – vaikų, žaidžiančių badmintoną, antplūdis pastaruoju metu stebimas Vakarų Lietuvoje – Kretingoje ir Palangoje. 


Paskutinį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 d. 20:30 val., tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „Amber Wind“ kviečia į šventinį Gala koncertą „Palangos koncertų salėje“, kur pirmą kartą pasirodys veržlus, kūrybingas ir nuolat stebinantis Latvijos radijo bigbendas. 


Rugpjūčio 6 d. Palangos koncertų salėje įvyko išskirtinis vakaras-paroda, skirta socialinei iniciatyvai, projektui – „Aš Esu Tu“ – pristatyti. Tai pirmą kartą Lietuvoje inicijuotas projektas, kviečiantis kiekvieną iš mūsų atkreipti dėmėsį į vis dar egzistuojančius barjerus moterims darbo aplinkoje: pasirenkant profesiją, derinant šeimą ir darbą, visuomenės nuostatas ir struktūrinius bei...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Spalio 18 d., penktadienį, Klaipėdos koncertų salėje klaipėdiečiai ir miesto svečiai turės neeilinę progą išgirsti vieno genialiausio barokinės muzikos italų kompozitoriaus Antonio Vivaldi kūrinius. Programą „Viva Vivaldi!” diriguos pirmą kartą uostamiestyje muzikuosiantis pripažintas visame pasaulyje italų dirigentas ir smuikininkas Enrico Onofri. Garsiam meistrui talkins...


Palangoje praleistas praėjęs savaitgalis neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausiu per visas vasaros atostogas daugiau nei pusei tūkstančio šalies vaikų, kadangi praėjusį šeštadienį jie pirmą kartą pamatė jūrą. Šis susitikimas su Baltija – Palangos miesto savivaldybės dovana vargingiau gyvenančių šeimų vaikams iš visos Lietuvos....


Palangoje keli šimtai Lietuvos vaikų šiandien patyrė mažą stebuklą – pakviesti kurorto savivaldybės, jie atvyko į Palangą ir čia pirmą kartą pamatė jūrą. Mažųjų svajonę įgyvendino socialinę akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“ .


„Pagaliau mano, kaip palangiškio, svajonė išsipildė: mes turime sporto areną, kurios seniai reikėjo Palangai. Linkiu, kad tarp šių sienų užaugtų talentai, kurie savo sporto pasiekimais garsintų Palangą Lietuvoje ir Lietuvą pasaulyje“, – skambant ovacijoms universaliosios Palangos sporto arenos atidarymo metu šeštadienį sakė...


Šeštadienį, tiesioginio eterio metu, per šokių projektą „Šok su manimi“ pasirodė ir visus itin maloniai nustebino V.Jurgučio pagrindinės mokyklos jaunųjų palangiškių šokėjų grupė „Palangos vėtrungė“. Aktyvūs šokėjai dažnai savo pasirodymais geba sužavėti susirinkusius žiūrovus ir pavergti komisijos narius, tad nelieka prastai įvertinti. Šįkart juos įvertino ir televizijos prodiuseriai...


Palangiškiai šokėjai vėl džiaugiasi laurais

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 02 24 | Rubrika: Kultūra

„Jokių burtų lazdelių, tik rimtas ir atsakingas darbas“, - sakė Paulius Sangavičius, auginantis ne pirmą šokėjų kartą Palangoje, o pastaruoju metu su savo auklėtiniais bedžiūgaujantis dėl vieno po kito pažirusių įspūdingų laimėjimų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius