Palangiškių sėkmė šiuolaikinių šokių konkurse „Iš oro 2013“

Palangos tiltas, 2013-03-25
Peržiūrėta
3
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškių sėkmė šiuolaikinių šokių konkurse „Iš oro 2013“

Praėjusį savaitgalį Palangos moksleivės, šokių kolektyvo „Pajūris“ (vadovė Soneta Baltmiškienė) auklėtinės Greta Žvinklytė (Palangos senoji gimnazija), Jonė Dobrovolskytė ir Ernesta Žaromskytė („Baltijos“ pagrindinė mokykla), triumfavo Kuršėnuose surengtame respublikiniame šiuolaikinių šokių solo šokėjų „Iš oro 2013“ konkurse.
Jame varžėsi 14-18 metų vaikinai ir merginos iš įvairių Lietuvos miestų. Konkurso eiga buvo sudaryta iš trijų dalių: atlikėjai turėjo parodyti namų darbus, t.y. save reprezentuojantį šokį, nepasimesti šokių improvizacijos rungtyje, susidedančioje iš penkių šokių muzikos stilių ir finalinio šokio choreografijos, kurios buvo mokomasi tiesiog konkurso-seminaro praktikumo metu (lektoriai – geriausi šalies šiuolaikinio šokio meistrai – Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius).
Didžiausio pripažinimo tarp septyniolikos šokio solistų sulaukė ir 1-ąją vietą šiame konkurse laimėjo Ernesta Žaromskytė. Moksleivės iš Palangos , Baltijos“ pagrindinės mokyklos credo: ,,Neturiu ko gailėtis, nes esu laiminga, o laimingiausia – realizuodama save šokyje ...“
Antrąja vieta džiaugėsi ir kita S. Baltmiškienės ugdytinė Jonė Dobrovolskytė, kuriai su konkurso jauduliu padėjo susitvarkyti jos požiūris: ,,Mes visi gimėm originalūs, tad nemirkim kopijom ...“
Šiame šiuolaikinių šokių konkurse gražiai pasirodė ir Greta Žvinklytė iš Palangos senosios gimnazijos. Pasak autoritetingos komisijos, mergina šoko šauniai, eina teisinga kryptimi ir šįkart nuo finalininkių atsiliko labai nežymiai.
Šiuolaikinio šokio solistų konkurso „Iš oro 2013“ dalyviai buvo apdovanoti atminimo diplomais, dovanėlėmis, o prizininkės – net piniginėmis premijomis.

Soneta BALTMIŠKIENĖ
„Pajūris“ vadovė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šventosios pagrindinė mokykla kviečia mokinius, jų tėvus ir mokytojus 2019 m. lapkričio 16 d. – 2020 m. sausio 16 d. dalyvauti konkurse-parodoje „Su gintarinėmis šv. Kalėdomis, Palanga“.  


Jau aštuntus metus skaičiuojanti Palangos ir Vokietijos Bergeno, Riugeno salos administracinio centro, partnerystė pastaraisias metais buvo pakylėta į naują lygmenį – abu miestai partneriai vis dažniau keičiasi delegacijomis, vis dažnesnės tampa vienų pas kitus moksleivių išvykos.


Palangos senosios gimnazijos dešimtokė Beatričė Karpovič respublikiniame anglų kalbos konkurse, kuris organizuojamas IX-X klasių mokiniams, tapo prizininkė – ji buvo apdovanota 


Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės liaudiškų šokių ansamblio „Neris“ (vadovė Nijolė Ritvienė) organizuotame festivalyje dalyvavo net 13 kolektyvų iš visos Lietuvos. Ši garbė atiteko ir Palangos kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvams – „Bočiams“ ir „Banguoliams“.


Palangos vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenė turi puikią progą pasididžiuoti ir pasidžiaugti: antrą kartą iš eilės ši ugdymo įstaiga patenka tarp geriausiai savo aplinką ir vidaus erdves tvarkančių Lietuvos mokymo įstaigų. 2012-aisiais apdovanotas „Gintarėlis“ ir šį rudenį įvertintas už geriausiai tvarkomas edukacines erdves.


Savaitgalį Palangoje nuvilnijęs tarptautinis šokių festivalis „Palangos rimtu 2013“ sulaukė pačių geriausių vertinimų – į kurortą susibūrę šokio entuziastai džiaugėsi galimybe savaitgalį praleisti kartu su bendraminčiais.


Džiugią žinią iš Vilniaus parvežė Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių studijos „Palangos vėtrungė” šokėjai. Vilniaus nacionaliniame dramos teatre vykusiame IX šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalio-konkurso „Norim kilt… 2013” finale palangiškiai iškovojo tris taures skirtingose amžiaus...


Praėjusį savaitgalį Palangos moksleivės, šokių kolektyvo „Pajūris“ (vadovė Soneta Baltmiškienė) auklėtinės Greta Žvinklytė (Palangos senoji gimnazija), Jonė Dobrovolskytė ir Ernesta Žaromskytė („Baltijos“ pagrindinė mokykla), triumfavo Kuršėnuose surengtame respublikiniame šiuolaikinių šokių solo šokėjų „Iš oro...


Linijinių šokių festivalyje – rekordinis dalyvių skaičius

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį J.Basanavičiaus gatvėje tradiciškai rinkosi linijinių šokių mėgėjai. Šiemet jų skaičius buvo rekordinis – 2 tūkst. 100 šokėjų.


Kurorte – šokių konkursas „Ant bangos“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 09 | Rubrika: Miestas

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių studijos „Palangos vėtrungė“ vadovai Birutė Gikarienė ir Girėnas Lekys jau trečią kartą surengė respublikinį šokių konkursą „Ant bangos-2010“. Birželio 5 dieną Vasaros estradoje vykęs renginys pritraukė gausų būrį šokėjų. Jame dalyvavo 68 kolektyvai iš visos Lietuvos. Daugiausia dalyvių atvyko iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir kitų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas