Palangoje iš remontuojamo buto dingo baldai

Palangos tiltas, 2023-01-26
Peržiūrėta
5536
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

BNS nuotr.
BNS nuotr.

Į policijos pareigūnus kreipėsi remontuojamo būsto Palangoje savininkai, pasigedę ir baldų ir paveikslų.

Trečiadienį apie 15.45 val. gautas pranešimas, kad S. Daukanto g., Palangoje, pastebėta, jog iš remontuojamų, gyvenamųjų patalpų yra pavogtas stalas, sofos dalis ir keli paveikslai. 

Žala – tikslinama. Pradėtas vagystės tyrimas.

Klaipėdos VPK

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į policijos pareigūnus kreipėsi remontuojamo būsto Palangoje savininkai, pasigedę ir baldų ir paveikslų.


Kretingoje dingo vyras

2023 01 06 | Rubrika: Miestas

Kretingos r. PK pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusio be žinios asmens. 


Balandžio 5 dienos vakare dingo rusvaplaukis katinas (veislė britų trumpaplaukis) Palangoje, Lydekų gatvėje. Ant kaklo turi rudą apykaklę nuo erkių. Katinui 9 metai ir iš namų 9 metus niekur nei karto nėra dingęs. Ką nors mačiusius, prašau paskambinti tel. 868386748, atsilyginsiu!


Palangos Senosios gimnazijos istorijos mokytoja ir Tarybos narė Ilona Pociuvienė – darbštuolė, turint omeny, kad pedagogai nuolat verkšlena dėl mažų atlyginimų. Mokytoja-politikė nurodė VMI, kad pernai banke laikė 48 000 eurų, jos gyvenamo namo vertė buvo 132 500 eurai, buto – 45 000 eurų.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šachmatų lentos nuostoliai: dvi figūros dingo, dvi sulaužytos

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 28 | Rubrika: Miestas

Palangos šachmatų lenta po vasaros sezono skaičiuoja nuostolius: dvi figūros, dingo dvi sulaužytos. Miesto visuomenininkas Eimutis Židanavičius Facebook kreipėsi į palangiškius: "Gal kur nors palangiškiai matė numestas baltos spalvos karaliaus ir juodos spalvos pėstininko figūras? Matyt, kažkas labai norėjo nors trumpam pasijusti karaliumi."


Išnuomojo svetimą garažą, o pats dingo

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 01 14 | Rubrika: Miestas

Į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi nuo sukčiaus nukentėjęs palangiškis Linas Miciukevičius. Praėjusių metų lapkritį Palangoje vyras išsinuomojo garažą, bet, kaip paaiškėjo, neilgam – atostogaudamas užsienyje, sužinojo, kad buvo skaudžiai apgautas.


Skelbimuose mirga pasiūlymai, kaip patogiai praleisti savaitgalį Palangoje, taip pat ieškantiems nuomai buto siūloma gyventi didžiausiame kurorte iki vasaros. O ką daryti ieškantiems ilgalaikės nuomos? Ar lengva mieste išsinuomoti būstą? Ypač jeigu jo ieško jauna šeima ar vieniša mama su vaikeliu? Kaip parodė „Palangos tilto“ žurnalistės...


Nesutarimai dėl tarnybinio buto

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 30 | Rubrika: Miestas

Miesto valdžia savo žinion perėmė Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai priklausantį tarnybinį butą, ūkinį pastatą ir garažą, esančius Klaipėdos plente 68-1. Tarybos sprendimu Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba rengs vyriausybės nutarimą dėl turto perdavimo.


Palangiškę pribloškė didėjanti jos buto vertė

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 10 | Rubrika: Miestas

Niekas jau nebesistebi, kad visoje šalyje nekilnojamasis turtas pinga, tačiau Palangoje yra kitaip. Palangiškė Danutė Apalainienė buvo priblokšta atsitiktinai sužinotos naujienos apie jos turimo turto vertę. Anot moters, jos dviejų kambarių butas, lyginant su praėjusiais metais, šiemet... pabrango 35 tūkst. litų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas