Palangoje Judrioji savaitė bus pasitikta su šokiais

Palangos tiltas, 2015-09-14
Peržiūrėta
324
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga judriąją savaitę kurorto gyventojus ir svečius kviečia pasimėgauti rudenėjančiais orais bei kuo daugiau laiko praleisti sportuojant gryname ore.
Judriosios savaitės renginiai Palangoje skirti įvairaus amžiaus palangiškiams – pasportuoti kviečiami tiek mokinukai, tiek ir senjorai. Būtent vyresnio amžiaus kurorto gyventojai kviečiami pradėti Judriosios savaitės renginius – rugsėjo 16 d. visi iš anksto užsiregistravę senjorai dalyvaus nemokamoje šokių pamokoje, organizuojamoje Visuomenės sveikatos biuro specialistų. Beje Judriąją savaitę šokti mokysis ne tik senjorai – Moksleivių klubo pedagogai rugsėjo 16 d. kviečia visus norinčius į sportinių šokių pamoką.
Nuo vyresnių palangiškių neatsiliks ir mažieji – tą pačią dieną į smagią mankštą bei 500 metrų bėgimą Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione rinksis 4-6 metų vaikai, lydimi pedagogų. O ne tik mažyliai, bet ir mokinukai, taip pat ir suaugusieji kviečiami aktyviai leisti laiką savo namų kiemuose, ugdymo įstaigose bei sporto salėse kasdien nuo 10 iki 10.20 val. – judriųjų pertraukų, skirtų visai bendruomenei, metu.
Pamokų Judriąją savaitę kurorte numatoma ir daugiau – tiek vyresni, tiek ir jauni miestiečiai bei svečiai skatinami prisijungti prie šiaurietiško ėjimo entuziastų. Rugsėjo 17 d. visi jie – tiek įvaldę šią sporto šaką, tiek ir naujokai – laukiami Birutės parke prie Rotondos, kur vyks šiaurietiško ėjimo pamokos. Pabūti gamtos apsuptyje bendraminčių būryje neabejotinai bus smagu.
Penktadienį, rugsėjo 18 d., Palangoje šurmuliuos jaunieji Judriosios savaitės dalyviai – besibaigiant savaitei, bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai rinksis prie centrinės gelbėjimo stoties. Čia, pajūryje, Palangos senosios gimnazijos pedagogai organizuos moksleivių sveikatingumo ir sporto šventę „Palangos pajūris – Palangos vaikams“.
Tą pačią dieną į sporto šventę „Sportas visiems“, skirtą Palangos pradinių klasių mokiniams bei mokytojams, pakvies Pradinės mokyklos atstovai, o 12-16 metų palangiškiai bus pakviesti į gatvės šokų pamoką V. Jurgučio pagrindinės mokyklos universaliajame sporto aikštyne arba aktų salėje (priklausimai nuo oro). Pavakare visi norintys turės galimybę dalyvauti sportinės aerobikos treniruotėje pajūryje.
Kol orai dar maloniai šilti, palangiškiai raginami aktyviai pajudėti ir minant dviračių pedalus. Juo labiau, kad kurorte įrengta ne viena dviračių trasa, kuria važiuojantieji ne tik sportuoja, bet ir turi galimybę pasimėgauti nuostabiais gamtos vaizdais. Palangos sporto centro atstovai šeštadienį, rugsėjo 19 d., visus kviečia pamiklinti kojas ir leistis į žygį dviračiais maršrutu „Palanga – Šventoji – Palanga“.
Prie Judriosios savaitės renginių prisijungė ir Palangos verslininkai – įmonė „Kurortų pramogos“ rugsėjo 14-20 dienomis jaunuosius palangiškius ragina nesėdėti namuose, o aktyviai ir smagiai leisti laiką sportuojant gryname ore. Visą savaitę mokyklinio amžiaus vaikai kviečiami pašėlti Batutų parke – iš anksto užsiregistravę bei lydimi pedagogų jie galės valandą nemokamai pramogauti šiame žaismingame parke, darželinukai, lydimi auklėtojų – pažaisti greta Batutų parko įkurtoje vaikų žaidimo aikštelėje. Pagalvota ir apie Palangoje gyvenančias bei vaikus iki 6 metų amžiaus auginančias šeimas – jos galės valandą nemokamai važinėtis velomobiliais.
Judriosios savaitės renginius Palangoje užbaigs bėgikai – rugsėjo 22 d. Palangos sporto centras organizuoja bėgimą sveikatingumo taku „Labrytys“.

Judriosios savaitės renginiai Palangoje
Rugsėjo 14-20 d.

Mokiniams skirtos vienos valandos trukmės nemokamos pramogos Batutų parke, darželinukams – Vaikų žaidimų aikštelėje (J. Basanavičiaus g.) Būtina išankstinė registracija tel. 8 601 61677.
Valandos trukmės pasivažinėjimas velomobiliais palangiškių šeimoms, auginančioms vaikus iki 6 m. amžiaus, Vytauto g. 86.

Rugsėjo 16 d., trečiadienis
10 val. – nemokama šokių pamoka senjorams sporto salėje (Ganyklų g. 18).
10 val. – linksma mankšta Palangos V. Jurgučio mokyklos stadione ir smagus bėgimas stadiono taku 500 m. Dalyvauja 4-6 metų vaikai, pedagogai.
15.30 val. – sportinių šokių pamoka visiems norintiems, Vasario 16-osios g. 6 (Moksleivių klubo 1 aukšto salė ).

Rugsėjo 16-22 dienomis
10-10.20 val. – judrioji pertrauka visai bendruomenei (vaikams ir suaugusiems). Vieta – pagal oro sąlygas (kiemas, darželio koridoriai, sporto salė).

Rugsėjo 17 d., ketvirtadienis
16 val. – šiaurietiško ėjimo pamokos Birutės parke prie Rotondos.

Rugsėjo 18 d., penktadienis
10.30 val. Palangos pradinė mokykla organizuoja projekto „Sveikatos keliu“ sporto šventę „Sportas visiems“, skirtą Palangos m. pradinių klasių mokiniams ir mokytojams.
12 val. Palangos senoji gimnazija prie Gelbėjimo stoties bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviams organizuoja sveikatingumo ir sporto šventę „Palangos pajūris – Palangos vaikams“.
15-16 val. – gatvės šokių pamoka Palangos V. Jurgučio pagrindinės mokyklos universaliajame sporto aikštyne (esant geram orui) arba Palangos V. Jurgučio pagrindinės mokyklos aktų salėje (esant blogam orui). Dalyvauja 12-16 metų vaikai ir jaunimas. Pamoką veda neformaliojo ugdymo (šokio) mokytoja ekspertė Birutė Gikarienė.
16-17 val. sportinės aerobikos treniruotė pajūryje prie Gelbėjimo stoties (prie Žvejų gatvės). Dalyvauja visi norintys. Treniruotę veda kūno kultūros mokytoja metodininkė Tatjana Stankevičienė.

Rugsėjo 19 d., šeštadienis
11 val. Palangos sporto centras kviečia į žygį dviračiais Palanga–Šventoji–Palanga. 10.30-11 val. – dalyvių registracija prie fontano Jūratės gatvėje.

Rugsėjo 22 d., antradienis
16 val. Palangos sporto centras kviečia į bėgimą sveikatingumo taku „Labrytys“ trasa.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje šią savaitę karaliauja jaunimas – minima Jaunimo savaitė. Iki šiol rugpjūčio 12-ąją būdavo švenčiama Tarptautinė jaunimo diena, o šįkart pramogų organizatoriai pažėrė visą savaitę renginių, skirtų jaunimui. Taigi ir veiklos esama įvairios, tinkančios skirtingų pomėgių jaunuoliams.


Palanga judriąją savaitę kurorto gyventojus ir svečius kviečia pasimėgauti rudenėjančiais orais bei kuo daugiau laiko praleisti sportuojant gryname ore.


Balandžio 23-29 dienomis visose Lietuvos bibliotekose organizuota tradicinė Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šiemet Lietuvos bibliotekininkų draugijos surengta savaitė vyko jau penkioliktąjį kartą.


Atkreipiame vaikų ugdymo įstaigų pedagogų, moksleivių ir jų tėvelių dėmesį į tai, kad kovo 18-24 dienomis organizuojama „Veiksmo savaitė be patyčių“. Projekto iniciatoriai – Vaikų linija kviečia nelikti abejingais, prisijungti prie renginių, kuriais siekiama priminti kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas ir kodėl taip svarbu to siekti šeimoje, mokykloje...


Nepaliaujanti stebinti šiltais žiemos orais sausio pirmoji savaitė atnešė daugiau siurprizų – antradienį Palangoje griaudėjo perkūnija, sužaibavo, o ketvirtadienį pajūryje siautė iki 30 metrų per sekundę vėtra. 


Nacionalinė bibliotekų savaitė

Biblioteka, 2011 04 20 | Rubrika: Kultūra

Nacionalinė bibliotekų savaitė. Balandžio 26 - gegužės 3 d. Justinas Marcinkevičius.


Pradinėje mokykloje paminėta Teatro savaitė

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 04 18 | Rubrika: Miestas

Visą besibaigiančią savaitę Palangos pradinėje mokykloje šurmuliavo itin pakiliai nusiteikę vaikai, mat buvo minima jau tradicine tapusi Teatro savaitė. Šiom dienom ypatingai pasireiškia ir vaikų, ir pedagogų kūrybiškumas. O ir dienos tampa kur kas linksmesnės, kai kiekvieną dieną laukia staigmena – naujas spektaklis.


Visą praėjusią savaitę Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyravo energijos sklidina atmosfera. Mažieji ugdytiniai drauge su savo auklėtojomis įvairiomis pramogomis minėjo sporto ir sveikatos savaitę, pavadintą itin įkvepiančiu pavadinimu „Judėk, sportuok, sveikai maitinkis – būsi sveikas“. Vaikams ši savaitė buvo ypatingai naudinga, mat jie ne tik aktyviai sportavo, tačiau taip pat...


Praėjusį ketvirtadienį lopšelio-darželio „Nykštukas“ mažieji auklėtiniai paminėjo Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Jau prieš dvi savaites ėmę ruoštis ir nuolat auklėtojų supažindinami su svarbiais Lietuvos įvykiais mažieji darželinukai įsisavino reikšmingiausias akimirkas ir padovanojo išankstinę šventę ne tik savo draugams ir auklėtojoms, bet ir tėveliams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius