„Palangoje mažai pasilinksminimo vietų, todėl visas mano dėmesys – treniruotėms“

Palangos tiltas, 2017-01-30
Peržiūrėta
954
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palangoje mažai pasilinksminimo vietų, todėl visas mano dėmesys – treniruotėms“

Iš karto po Kalėdų ir prieš pat naujuosius metus į Lietuvą atskrido amerikietis Raijon Kelly. Iš Minesotos kilęs gynėjas jau kitą dieną išbėgo ant parketo „Palangos“ rungtynėse Jonavoje prieš Jonavos sporto klubo ekipą ir įrodė, kad aklimatizacija jam didelių problemų nekelia. Per 22 minutes, praleistas aikštelėje, R. Kelly pelnė 14 taškų, o paskutinę rungtynių minutę įmetė visus 4 mestus baudų metimus ir užtvirtino pergalę savo „Palangos“ ekipai. 23 metų 193 cm ūgio gynėjas atsakė į klausimus apie Palangą, mėgstamiausias sporto šakas, lietuvišką maistą ir, žinoma, Lietuvos merginas.
– Sveikas, Raijon, Palangoje tu beveik mėnesį, kaip jautiesi?
– Man patinka Palanga, tai gražus ir ramus miestas. Mano gyvenimo sąlygos yra puikios. Jaučiuosi čia labai patogiai ir man tai labai patinka.
– Gyvenate mažame mieste, kas Jums priimtiniau, mažas ir ramus ar didelis miestas?
– Užaugau dideliame mieste ir prie to esu įpratęs, dėl to man labiau patinka dideli miestai. Visada turi progą sutikti žmonių ir visada turi ką veikti.
– Papasakok daugiau apie save, kaip pradėjai žaisti krepšinį?
– Krepšinį pradėjau žaisti jau vaikystėje. Visada stebėdavau žaidžiantį savo tėtį ir dėl to pats paėmiau kamuolį į rankas, mėgaujuosi tuo iki šiol.
– Ar mėgsti kitas sporto šakas? Yra tekę išmėginti kažką be krepšinio?
– Taip, išbandžiau ne vieną sporto šaką. Bandžiau žaisti futbolą, beisbolą bei amerikietišką futbolą. Man patinka stebėti futbolo rungtynes. Dažniau tai darau, kuomet esu Europoje. Amerikoje futbolas nėra toks populiarus kaip Europoje, todėl būdamas čia stengiuosi turėdamas progą pažiūrėti daugiau rungtynių.
– Tau rungtyniaujant komanda dar nepralaimėjo nei vienų rungtynių. Vienas praleidai dėl ligos ir pergalę šventė priešininkai. Apibūdink save, koks tu esi aikštelėje?
– Aš esu žaidėjas, kuris gali gerai ir pulti, ir gintis. Esu komandos žaidėjas ir žaidžiu dėl jos. Galiu padaryti viską, ko iš manęs paprašo treneriai. Nors statistikoje ir neatsispindi, tačiau gerai skirstau kamuolius komandos draugams.
– Koks buvo tavo pirmas įspūdis apie Lietuvą ir Palangą? Ko tikėjaisi prieš atvykdamas?
– Aš nežinojau ko tikėtis. Skaičiau internete apie Palangą, tačiau viskas, ką pavyko sužinoti, buvo tik tai, kad miestas yra prie Baltijos jūros. Mažas ir ramus miestas, kuriame nėra daug pasilinksminimo vietų, kur gali linksmai praleisti laiką. Visą dėmesį gali skirti treniruotėms ir rungtynėms.
– Ar žinojai ką nors apie Lietuvą prieš atvykstant?
– Vienintelis dalykas, kurį žinojau apie Lietuvą, buvo tai, kad Lietuvos krepšinio rinktinė yra labai stipri. Taip pat keletą NBA rungtyniaujančių žaidėjų. Taip pat, kad šalis yra labai maža.
– Kas yra tavo mėgstamiausias žaidėjas ir komanda? Su kuo norėtum sužaisti vienas prieš vieną?
– Mėgstamiausia mano komanda yra „San Antonio Spurs“, karjerą baigus Kobei Bryantui mėgstamiausiu žaidėju tapo Kawhi Leonard. Vienas prieš vieną norėčiau sužaisti su Jrue Holiday, kuris rungtyniauja „New Orlean Pelicans“ komandoje.
– Ką veiki savo laisvalaikiu Palangoje?
– Žiūriu televizorių ir bendrauju su savo šeima bei draugais, kurie yra Amerikoje. Retkarčiais einu pasivaikščioti po miestą, noriu pažinti Palangą iš arčiau. Kartais žiūriu Eurolygos geriausius epizodus. Man arčiau širdies – NBA krepšinis, tačiau žiūrėti Europos komandas man taip pat labai patinka.
– Ar teko paragauti lietuviško maisto? Ar patiko jis?
– Dar neteko paragauti daug lietuviško maisto, bet ką ragavau, buvo visai skanu.
– Ką manote apie merginas Lietuvoje? Sakoma, kad jos yra labai gražios, ar galite su tuo sutikti?
– Daug merginų Lietuvoje kol kas nesutikau, bet galiu pasakyti, kad tai tiesa, jos tikrai gražios.
– Ar jau spėjote išmokti lietuviškų žodžių? Ar tenka juos pavartot?
– Žinau tik keletą žodžių, tokių kaip „labas“, „iki“, „ačiū“. Tačiau kol kas nedrįstu jų sakyti.
– Ką norėtum pasakyti komandos gerbėjams?
– Tikiuosi, kad daugiau žiūrovų ateis į rungtynes. Žaidėjams žaisti prie daugiau sirgalių yra daug smagiau ir tai dar padidina motyvaciją. Stengsimės ir toliau išlikti pergalių kelyje.

Gytautas Narkus

Jūsų komentaras:

ne amerikonas 2017-02-13 07:36 (IP: 86.100.111.82)
galiu padaryt viska.......)))))))))))))))))))

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Iš karto po Kalėdų ir prieš pat naujuosius metus į Lietuvą atskrido amerikietis Raijon Kelly. Iš Minesotos kilęs gynėjas jau kitą dieną išbėgo ant parketo „Palangos“ rungtynėse Jonavoje prieš Jonavos sporto klubo ekipą ir įrodė, kad aklimatizacija jam didelių problemų nekelia. Per 22 minutes, praleistas aikštelėje, R. Kelly pelnė 14...


Saulei plieskiant, Šventoji praėjusios savaitės viduryje buvo panaši į San Paulą Brazilijoje – tūkstančiai poilsiautojų kaip ruoniai vartėsi paplūdimyje, sruvo miestelio gatvėmis, o automobiliais buvo užkištas, neretai paminant visas miesto taisykles, kiekvienas gyvenvietės lopelis. „Darbų itin daug Šventojoje tokią savaitę, bet mūsų dėmesys –...


Lietuvos dailės muziejaus direktorius, Palangos miesto Garbės pilietis Romualdas Budrys šiuo metu stiprina jėgas Palangos reabilitacinėje ligoninėje ir neslepia džiaugsmo dėl čia tvyrančios ramybės ir geros atmosferos. Patinka ligoninės aplinka „Kaip sakydavo mano tėtis, susinešiojo klumpės, reikia padkalėjo. Tai ir man atėjo laikas pasiremontuoti. Čia gera...


Nemokamai grynuosius litus į eurus bus galima išsikeisti beveik 700 vietų visoje šalyje, jas rasite interaktyviajame žemėlapyje.


Palangos krepšinio komanda „Palanga“, likus kelioms rungtynėms iki LKL sezono pabaigos, įregistravo naują žaidėją Mantą Virbalą. Jis mielai sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Vakar Palangos miesto savivaldybės posėdžių salėje įvyko pirmasis konkursas dėl savivaldybės Tarybos nustatytų viešųjų prekybos ir paslaugų teikimo vietų. Dėl 32 vietų miesto gatvėse užsiregistravo 29 verslininkai, nors ne visi atskubėjo sužinoti rezultatų. Šįkart siūlomos sumos siekė bemaž 4 tūkstančius litų. Tačiau dėl keletos vietų, tokių kaip Jūratės gatvėje, nei menkiausio...


Konkurse dėl vietų verslininkai nebekonkuravo

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės skelbtuose konkursuose prekiauti ir paslaugas teikti paklausiausios vietos Palangos, Šventosios paplūdimiuose bei miesto centrinėje dalyje buvo išgraibstytos. Dėl likusių, daugiau kaip per šešias dešimtis vietų, vakar organizuotame konkurse sulaukta tik dvylikos pasiūlymų. Tad iš esmės paskutiniajame konkurse konkurencijos dėl vietų nebeliko, nes į pageidaujamą vietą...


Prasidėjo grumtynės dėl prekybos vietų

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 16 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Palangos miesto savivaldybėje įvyko pirmasis konkursas dėl savivaldybės Tarybos nustatytų viešųjų prekybos ir paslaugų teikimo vietų. Pirmajame konkurse dėl 87 vietų užsiregistravo per 130  verslininkų.


Miesto darželiuose atsirado laisvų vietų

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 17 | Rubrika: Miestas

Dar neseniai jų, rodos, nebūta. Taupymo vajus, vietų perskaičiavimas ir pasiūlymas vaikams dalintis lovomis? Visko po truputį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius