Palangoje, prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad dingo automobilyje palikta kuprinė, kurioje buvo apie 200 eurų, kvepalai, kitų daiktų

Palangos tiltas, 2021-09-03
Peržiūrėta
2018
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje, prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad dingo automobilyje palikta kuprinė, kurioje buvo apie 200 eurų, kvepalai, kitų daiktų

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas rugsėjo 2 d. pranešė apie vagystę vieno iš Palangos prekybos centro automobilių stovėjimo aikšelėje.

Kaip praneša policija, rugsėjo 1 d., apie 23.30 val. Palangoje, Klaipėdos pl., prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėta, kad dingo automobilyje palikta kuprinė, kurioje buvo apie 200 eurų, kvepalai, kitų daiktų.

Žala – apie 290 eurų.

Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Palangoje, Klaipėdos plente, veikia du prekybos centrai – „Maxima“ ir „Lidl“

PT inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje gyvenančius žmones aplankė nekviesti svečiai.


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas rugsėjo 2 d. pranešė apie vagystę vieno iš Palangos prekybos centro automobilių stovėjimo aikšelėje.


Balandžio 12-ąją, apie 12.10 val. Palangoje, Vanagupės g., pastebėta, kad iš automobilių stovėjimo aikštelėje stovėjusio automobilio „Kia Sportage" bagažinės yra pavogta vyriška rankinė, kurioje buvo 2500 eurų, įmonės dokumentai, spaudas ir USB atmintinė. Pradėtas vagystės tyrimas.


Palangos miesto Rinkliavų centras skelbia 1000 kv.m. (iš 5504,4 bendro ploto) automobilių stovėjimo aikštelės (unikalus Nr. 4400-1850-0915), esančios Taikos g. 2, Palangoje, viešą nuomos konkursą.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


“Gal kas galite paaiškinti, kodėl tokia baisi automobilių stovėjimo aikštelė prie S. Neries g. , šalia buvusio “Jūratės" baseino?” - Facebook klausia Rokas Mackevičius. Anot jo, prisiparkuoti su lengvuoju automobiliu praktiškai neįmanoma. “Jau geriau aikštelę patiems pamatyti,” – sako jis.


Gegužės 24 dieną Klaipėdos universiteto Humanitarinių ir ugdymo mokslų fakulteto kiemelyje vyko filosofinių įžvalgų konkurso „Mano uostas“ baigiamasis renginys ir laureatų apdovanojimo šventė, į kurią buvo pakviesti ir du Palangos senosios gimnazijos mokiniai LauritaVagener (IID) ir Deividas Kryževičius (IID). Abu tapo šio konkurso laureatais.


Jūratės gatvės 26 ir 28 daugiabučių namų gyventojai ne tik gyvena atnaujintuose namuose, bet jiems dar ir įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Tačiau Palanga nebūtų Palanga, jeigu laisva aikštelė neįskeltų kivirčų kibirkšties. Joje kartais automobilius pasistato ir prašalaičiai, o tai labai nepatinka gyventojams, kurie tikina, jog dėl to patys kartais...


Palangos oro uostas, atsižvelgdamas į keleivių pageidavimus, sukūrė internetinę automobilių stovėjimo vietų rezervacijos sistemą. Ją galima išbandyti oro uosto interneto svetainėje. Nuo šiol, dar prieš vykdami į oro uostą, keleiviai gali iš anksto užsisakyti automobilio stovėjimo vietą ir už ją sumokėti, kad netektų šiais reikalais rūpintis atvažiavus į...


Palangoje šiuo metu intensyviai tvarkomos gatvės, kartu sprendžiama ir daugeliui šalies miestų būdinga problema – didinamas automobilių stovėjimo vietų skaičius daugiabučių namų rajonuose.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius