Palangoje Stintų šventės paskutinę dieną sučiupo 12 neblaivių vairuotojų

***, 2020-02-11
Peržiūrėta
1181
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnai skelbia sekmadienį, vasario 9, paskutinę Stintų šventės dieną, vykdyto reido metu Palangoje ir šalia jos per kelias valandas pričiupę net 12 neblaivių vairuotojų.
Į Šiaulius vykstantis„Toyota” vairuotojas, kuriam nustatytas vos 0,43 prom. neblaivumas, stebėjosi tokiomis promilėmis, mat teigė tik iš vakaro išgėręs taurę karšto vyno. O patikrinus „Opel” vairuotoją, moteriai nustatytas 0,55 prom. Ji pareigūnams teigė vartojusi tik valerijono lašiukų. Tačiau vėliau visgi pripažino kartu su valerijonu išgėrusi ir 50 gramų naminukės – už vairavimą išgėrus moteriai skirta 800 eurų bauda ir metams atimta teisė vairuoti.
Netrukus pareigūnams teko vytis nuo patikrinimo ketinusią išsisukti „Toyota” vairuotoją. Mergina, pamačiusi pareigūnus, apsuko automobilį ir prieš eismą nukūrė Liepojos pusėn. Pavijus automobilį, vos vienerių metų vairavimo stažą turinčiai merginai nustatytas 0,72 prom. neblaivumas. Negana to, paaiškėjo, jog vos prieš porą savaičių ji jau buvo bausta už tai, kad jos vairuojamas automobilis nebuvo apdraustas.
Dar du piliečiai apskritai neturėjo teisės vairuoti automobilį, na, o vienas, matyt, nutaręs, kad tokią žiemą neverta keisti padangų į žiemines, baudos sulaukė už važinėjimą vasarinėmis padangomis. Primenama, jog už tokį pažeidimą gresia bauda ir techninės apžiūros panaikinimas.
Vos per kelias valandas Kelių patruliai praneša patikrinę 1115 automobilių ir nustatę 15 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Tuo metu Lietuvos kelių policija Klaipėdos apskrityje per tris dienas patikrino 2825 transporto priemonės, išaiškinti 123 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Iš jų – 50 pažeidimų dėl viršyto greičio, visi vairuotojai greitį viršijo daugiau nei 20 km/val. Daugiausia – 30 atvejų, kuomet greitis buvo viršijimas nuo 31 km/val. iki 40 km/val. Net 3 vairuotojai leistiną greitį viršijo daugiau 50 km/val.
Reidų metu taip pat nustatyti 24 atvejai, kai buvo pažeidžiami kelio ženklai ir ženklinimai, 13 vairuotojų buvo neblaivūs. Policijos pareigūnai užfiksavo 9 pėsčiųjų padarytus pažeidimus, 9 asmenys transporto priemonėje nesegėjo saugos diržo.

"Atvira Klaipėda" info.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2022 m. gegužės  9 – 15 d. sustiprintą vairuotojų blaivumo kontrolę visoje Klaipėdos apskrityje vykdę kelių policijos pareigūnai iš viso užfiksavo 278 KET pažeidimus. Nustatyta net 12 neblaivių vairuotojų.


Palangos policija informuoja, kad Kovo 19–21 dienomis Palangoje bus vykdomos prevencinės priemonės ir padidintas policijos pareigūnų dėmesys vairuotojų blaivumui.


Birželio 24 d. Klaipėdos Kelių policijos pareigūnai priemones neblaiviems vairuotojams išaiškinti vykdė Palangoje, Klaipėdos ir Kretingos rajonuose.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policiijos komisariiatas, nuo vakar iki šaštadienio ryto visoje apskrityje į norimą miestą neturint rimtos priežasties nepateko apie 300 vairuotojų, 80 iš jų negalėjo įvažiuoti į uostamiestį, dar 120 nepateko į Palangą.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Klaipėdos apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnai skelbia sekmadienį, vasario 9, paskutinę Stintų šventės dieną, vykdyto reido metu Palangoje ir šalia jos per kelias valandas pričiupę net 12 neblaivių vairuotojų.


Palangą jau daugiau nei dešimtmetį garsinanti Stintų šventė įgauna tarptautinį atspalvį – antradienį Liepojoje (Latvija) pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas, kuriuo užtikrinamas Palangos ir Liepojos bendradarbiavimas turizmo srityje. Tarp dokumente numatomų bendrų abiejų miestų renginių – kiekvieną vasarį Palangoje ir Liepojoje vykstanti Stintų...


Ko sulauksime: Stintų šventės ar stintų turgaus?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 02 13 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Vienuoliktus metus Palangą žiemos metu garsinančios Stintų šventės organizatoriai, dalyviai bei savaitgalį į didžiausią šalies kurortą traukti planuojantys svečiai sulaukė gerų žinių iš sinoptikų. Savaitės pradžioje šventės dieną lietų ir smarkų vėją pranašavę meteorologai visus skuba nuraminti: prognozuotas lietus turėtų išsilyti šventės...


Sekmadienį prie Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios esanti Vytauto gatvės atkarpa bei klebonijos kiemas buvo pilni automobilių. Į trečią kartą Keliaujančiųjų ir vairuotojų dienos proga surengtą transporto priemonių laiminimo akciją nepaisydami permainingo oro ir šuorais nupilančio lietaus suvažiavo gausybė žmonių.


Ar nepritrūks Stintų šventėje... stintų? Praėjusią savaitę vietos žvejai dėl šąlančios jūros buvo priversti ištraukti tinklus bei persikelti į Kuršių marias. Šventės organizatoriai tikisi, kad pasikeis vėjo kryptis ir galbūt nupūs ledus, kad vietos žvejai kitam savaitgaliui galėtų parūpinti Baltijoje sugautų stintų.   Tikisi palankesnio oro...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius