Palangoje susidūrė du dviratininkai: sužalota senjorė

Palangos tiltas, 2021-09-11
Peržiūrėta
759
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje susidūrė du dviratininkai: sužalota senjorė

Avarija įvyko ketvirtadienio, rugsėjo 9 d., pavakarę Klaipėdos plento ir Virbališkės tako sankryžoje, pranešė policija.

Susidūrė dviračių taku dviračiais važiavę du asmenys.

Pirminiais duomenimis, 13 metų berniukas nepraleido iš dešinės pusės važiavusio kito eismo dalyvio.

Nukentėjo 73 metų moteris.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Avarija įvyko ketvirtadienio, rugsėjo 9 d., pavakarę Klaipėdos plento ir Virbališkės tako sankryžoje, pranešė policija.


Policijos departamentas informavo, kad Palangoje pneumatiniu ginklu buvo sužalota mažametė.


Kovo 17 d., apie 70 metų amžiaus Palangos miesto gyventojai paskambino nepažįstamas asmuo, kuris siūlė ištirti dėl koronaviruso. Laimei, senjorė suprato, kad tai gali būti sukčių užmačios ir nutraukė pokalbį.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad vasario 3-osios vidurdienį, 12:29 val., gautas pranešimas, kad Palangos mieste, Darbėnų kelio ir Ligoninės gatvės sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai, sužalota moteris.


Palangoje susidūrė automobiliai

"Palangos tilto" redakcija, 2019 11 09 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį, lapkričio 7 dieną, 19 valandą, ugniagesiai gelbėtojai gavo iškvietimą į eismo įvykį Palangoje. Jo metu sankryžoje susidūrė du automobiliai.


Žaismingos popietės virto tęstiniu projektu „Motorizuoti ir nepavojingi“. Palangos senosios gimnazijos ir kitų mokyklų dviratininkai saulėtą rytą bandė savo technines priemones ir fizinį pasiruošimą – tai pirmoji projekto dalis.  


Ketvirtadienio rytą nuo septintos iki vienuoliktos valandos Palangos pėstieji, dviratininkai ir vairuotojai galėjo išvysti keliose miesto vietose stovinčius policijos patrulių ekipažus. Pareigūnai stebėjo, kaip pėstieji bei dviratininkai laikosi kelių eismo taisyklių (KET), be to, stabdė kai kurias transporto priemones bei alkotesteriu tikrino, ar vairuotojai už vairo sėdo blaivūs, bei...


Jaunieji Palangos dviratininkai raginami dėvėti šalmus

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 05 03 | Rubrika: Miestas

Artėjant vasarai bei dviratininkų sezonui Palangos vaiko teisių apsaugos specialistai ragina tėvus pasirūpinti mažųjų eismo dalyvių saugumu. Vaikų saugumo gatvėje problema aptarta ir Palangos miesto bendruomenės vaiko teisių apsaugos tarybos posėdyje.


Palangos miesto savivaldybė, kurorto turčiui suteikusi šimtatūkstantinę mokestinę nuolaidą, bet veržusi kilpą 79-erių metų palangiškei Jadvygai Žižienei, patyrė gėdingą pralaimėjimą Klaipėdos apygardos administraciniame teisme. Palangos savivaldybę teismas įpareigojo persvarstyti sprendimą nesuteikti moteriai mokestinių nuolaidų – UAB „Varsta 4“ savininkė...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius