Palangoje vietoj buvusio policijos pastato iškils naujas viešbutis

Palangos tiltas, 2022-10-18
Peržiūrėta
815
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lrt.lt nuotr.
Lrt.lt nuotr.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Vytauto 4“ Palangoje, vietoj buvusio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vytauto gatvėje, priešais „Auskos“ poilsio namus, ketina statyti viešbučio ir poilsio pastatų kompleksą, skelbia Palangos savivaldybė.

Pasak „Vytauto 4“ vadovo ir vieno iš netiesioginių akcininkų Kęstučio Pranskiečio, bendrovė statybas pradėti ketina kitų metų vasarą, tačiau dėl rinkos neapibrėžtumo, karo Ukrainoje, statybinių medžiagų trūkumo projektas gali būti įgyvendinamas etapais.

„Mes su partneriais įvairiai galvojame, kaip vystyti šį projektą. Dabar yra labai daug neapibrėžtumo, vyksta karas Ukrainoje, žmonės yra sustingę, neaiškumų kyla ir dėl statybinių medžiagų gavimo. Gal vertėtų galvoti apie projekto įgyvendinimą etapais, tačiau, žinoma, galima susiimti ir viską padaryti vienu ypu“, – BNS Plius tvirtino K. Pranskietis.

„Supažindinsime visuomenę su planuojamu viešbučio kompleksu (...). Jei visuomenės požiūris į projektą bus palankus, tikriausiai nekils kliūčių per kokį pusmetį gauti statybą leidžiantį dokumentą ir kitų metų vasarą galėtume pradėti komplekso statybą“, – pridūrė jis.

K. Pranskiečio teigimu, daugiau konkretumo dėl projekto įgyvendinimo turėtų būti 2023 metų pavasarį, kai turėtų būti aiškios ir preliminarios investicijos.

„Vytauto 4“ užsakymu bendrovės AEXN parengtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog ketinama rekonstruoti sklype Vytauto g. 4 esančius penkis apie 2,7 tūkst. kv. metrų bendro ploto statinius ir teritorijoje įrengti apartamentų tipo viešbutį su SPA, penkis svečių namus ir aštuonis poilsio pastatus.

Keturių aukštų viešbutyje su mansarda numatoma įrengti 84, svečių namuose – 75 apartamentus, poilsio pastatuose – 90 numerių. Viešbučio pirmame aukšte numatomos komercinės ir biurų patalpos, teritorijoje ketinama įrengti 207 automobilių vietas.

Portalas 15min.lt rašė, kad 2018 metais pastatus su 2 ha žemės sklypu už 570 tūkst. eurų aukcione iš Turto banko įsigijo įmonė „Stadt Property“, o vienintelis jos akcininkas tuo metu buvo Izraelio pilietis Evgenis Khitereras. Pradinė objekto kaina tuomet siekė 1,063 mln. eurų, tačiau pastato ilgai niekas nepirko.

Sandoris buvo atkreipęs ir tuometės Vyriausybės dėmesį, kuri prašė Generalinės prokuratūros ištirti situaciją ir apginti viešąjį interesą.

2020 metais apleistą teritoriją iš „Stadt Property“ įsigijo bendrovė „Vytauto 4“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus skelbė, jog už turtą sumokėta 2,5 mln. eurų, nors E. Khitereras tai neigė. 2021 metų balandį bendrovę „Vytauto 4“ įsigijo nauji savininkai: bendrovės „Pra invest“, kurią valdo Vaidotas Pranckietis ir K. Pranskietis, bei „Embelija“, kurios savininkai – Raimondas Butkus ir Evaldas Pečiauskas, skelbė 15min.lt.

BNS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Vytauto 4“ Palangoje, vietoj buvusio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vytauto gatvėje, priešais „Auskos“ poilsio namus, ketina statyti viešbučio ir poilsio pastatų kompleksą, skelbia Palangos savivaldybė.


Palangoje, beveik 6 hektarų teritorijoje iškils naujas poilsio ir darbo prie jūros kompleksas „Futuristai“ – pirmasis Baltijos šalyse dalijimosi būstu projektas, į kurį investuojama 50 mln. Eur.


Jei investuotojų planai nepasikeis, Šventojoje, prie uostelio, turėtų iškilti dviejų pastatų kompleksas - poilsio namai ir viešbutis.


Garsus profesorius biotechnologas, medicinos centrų „Northway“ įsteigėjas Vladas Algirdas Bumelis pirmadienį, vasario 24 d., lankėsi Palangos miesto savivaldybėje su geromis naujienomis.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos miesto gatvėse pradėjo patruliuoti naujas policijos automobilis „Hyundai Ioniq“. Elektra varomo automobilio salone įmontuota eismo stebėjimo sistema, galinti kontroliuoti leistiną transporto priemonių greitį, fiksuoti ir užregistruoti pavojingus ir neatsakingus vairavimo atvejus. Įranga gali skenuoti automobilių valstybinius numerius bei juos susieti su sistema...


Jau šį savaitgalį Palangoje atidaromas prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“.


Tarptautinio viešbučių tinklo „Marriott“ viešbutis „Marriott“ 2018 metais atsiras ir Palangoje, buvusio „Jūratės“ baseino vietoje. Arčiausiai Palangos „Marriott“ viešbučiai yra Lenkijoje, Varšuvoje ir Sopote, ir Baltarusijos sostinėje Minske. Vakar Palangos miesto savivaldybėje įtvirtinti bendradarbiavimo sąlygas...


Penktadienį, iškilmingai perkirpus darbų pradžią simbolizuojančią juostelę ir atidengus būsimojo Palangos miesto policijos komisariato iškabą, prasidėjo ilgai lauktoji pastato Ganyklų g. 30 rekonstrukcija. Laukiama, kad gruodžio mėnesį į naujas, visus šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias patalpas jau galės persikelti visi kurorte dirbantys policijos pareigūnai....


Už neteisėtą buvusio Valstybės tarnybos departamento (VTD) direktoriaus Osvaldo Šarmavičiaus atleidimą iš pareigų iš buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio siekiama valstybės naudai priteisti per 200 tūkst. litų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius