Palangos centre vilniečio laukė akibrokštas: meniu kaina viena, bet susimokėti tenka kitą sumą

Palangos tiltas, 2023-07-03
Peržiūrėta
889
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

FOTO: ORGANIZATORIŲ NUOTR.
FOTO: ORGANIZATORIŲ NUOTR.

Pajūris – ne pajūris, jei jame nenutinka kažkas keisto. Štai vilnietis Tomas (vardas redakcijai žinomas) dalinasi birželio 19-osios įspūžiais, kurie vyro pasisėdėjimą žinomoje pajūrio alaus mėgėjų vietoje gerokai apkartino.

„Atvažiavau į Palangą pasidarbuoti ir tuo pačiu metu paatostogauti. Atėjus išeiginėms nusprendžiau užsukti į gan tuščią, bet man esant iš Vilniaus artimą širdžiai vietą „Alyną“. Nusprendęs paragauti ten esančio alaus užsisakiau man dar negirdėto. Deja, gavęs sąskaitą nusivyliau, kadangi kaina joje skyrėsi nuo tos, kuri buvo įrašyta meniu“, – pasakoja Tomas. 

Vyrui paklausus darbuotojo, kodėl sąskaitoje suma kita, galbūt yra įsivėlusi klaida, jo atsakymas Tomą kaip reikiant nustebino: „Tai ne klaida, o tikra šio alaus kaina“. Bandant išsiaiškinti, kodėl klientai yra klaidinami, jis atsakė, jog dieną prieš vadovė keitė visą meniu ir kainas ir tai ne viena prekė, kurios kaina skiriasi nuo čekio kainos“.

Pirmadienį, liepos 3 d. nuėjome į minėtą kavinę patikrinti, ar kainų atitikimo klausimas čia jau išspręstas, gal iš tiesų skaitytojas pataikė ant akimirkos, kuomet buvo spausdinami nauji meniu. Deja, mus pasitiko Tomo siųstos kainos visuose lankytojams pateikiamuose meniu.

Kavinės darbuotojos pasiteiravus, kodėl tarp meniu ir lankytojams išduodamo čekio atsiranda neatitikimų, ši pirmiausia pasimetė ir paklausė, kokie neatitikimai fiksuoti. Papasakojus, kokį kainų skirtumą iš skaitytojo gavome mes, darbuotojos atmintis kaipmat atsigavo ir ši paaiškino, jog neatitikimai atsiranda dėl to, kad neseniai pakeistos meniu kainos ir dar nespėta atspausdinti naujų. „Dažniausiai perspėjame, bet vakar dirbo naujokas“, – aiškino darbuotoja.

DELFI

Justina Asakavičiūtė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienio popietę į pareigūnus kreipėsi vyras, nukentėjęs nuo sukčių ir praradęs nemenką pinigų sumą.


Pajūris – ne pajūris, jei jame nenutinka kažkas keisto. Štai vilnietis Tomas (vardas redakcijai žinomas) dalinasi birželio 19-osios įspūžiais, kurie vyro pasisėdėjimą žinomoje pajūrio alaus mėgėjų vietoje gerokai apkartino.


Maršrutiniu taksi Klaipėda-Palanga kasdien į darbą vykstanti klaipėdietė netveria pykčiu, jog keleiviai priversti grūstis it silkės statinėje. Anot moters, žmonėms ne tik ilgą laiką tenka laukti retai kursuojančių autobusiukų, bet ir važiuoti nesaugiai.


Pirmadienį, balandžio 20-ąją, posėdžiavusi Savivaldybės darbo grupė Pasiūlymams dėl priemonių, susijusių su COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo sukeltų ekonominių pasekmių mažinimu, rengti, numatė priemones, kurios padės kurorte sušvelninti karantino sukeltas neigiamas pasekmes Palangos gyventojams ir verslui. Darbo grupės siūlymus svarstys ir galutinius sprendimus kitą...


„Palangos tiltui“ pavyko sužinoti pavardes abejų koronavirusu susirgusių medikų, tačiau dėl duomenų apsaugos įstatymo bei ligonių teisės į privatumą „Palangos tiltas“ skelbia ribotą informaciją apie šiuos atvejus.


Numatytos beveik dvejų milijonų investicijos į miesto šilumos trasų atnaujinimą, brangesnis biokuras biržoje reikalauja didesnių miesto šilumos įmonės UAB „Palangos šilumos tinklai“ išlaidų, o šių metų ypač šiltas ruduo – itin jai nepalankus. Nepaisant to, šilumos kaina kurorte nedidės, ar ji kils nežymiai...


Šiandien Palanga didžiuojasi, kad šilumos kainą miestelėnams per kelis metus sumažino 25 procentais, karšto vandens kainą vos per metus su trupučiu – 15 procentų. Mieste šalto vandens kaina nesikeičia jau nuo 2009 metų, nors darbo užmokesčio, kuro kaštai gerokai išaugo. Šalto vandens kaina šiemet kurorte net sumažėjo 5 procentais....


Po pasikaitinimo paplūdimyje ar pasivaikščiojimo juo, išalkę patraukia ieškoti kavinių ir restoranų. Kiekvienas restoranas ar kavinė siūlo daugybę patiekalų, tačiau galinčių padėti greičiau atsigaivinti po kaitros – visai nedaug. Ir tie patys – niekaip neišskirti meniu.


Nauji mokslo metai – ant nosies galo, bet dvi miesto mokyklos švaistosi karo kirviais. Į jį įtraukti ir Tarybą, ir tuo pačiu pamėginti išklibinti valdančiosios daugumos pamatus pasiryžusi ir pedagogė, Tarybos narė Genoveita Krasauskienė. Kai kurie valdančiosios koalicijos nariai atsargiai priekaištauja jau ir Tarybos vadovams: „Sprendimus reikėjo priimti...


Neįtikėtina, bet Palangos meras Vytautas Stalmokas nusprendė solidarizuotis su mokesčių naštos nebepakeliančiais ir dėl to į skurdą varomais palangiškiais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius