Palangos FK „Gintaras“ U-13 komanda Lietuvos čempionate 5:0 sutriuškino bendraamžius iš Plungės

***, 2021-03-14
Peržiūrėta
2669
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos FK „Gintaras“ U-13 komanda Lietuvos čempionate 5:0 sutriuškino bendraamžius iš Plungės

Palangos FK „Gintaras“ komanda startavo Lietuvos jaunučiu čempionate U-13 diviziono Šiaures-Vakaru regione fantastiška pergale 5-0 prieš bendraamžius iš Plungės.

Nuo pirmų minučių iniciatyvą perėmę palangiškiai dominavo visų rungtynių metu, kūrė daug gražių progų, neleido varžovams pereiti vidurio linijos ir patys smūgiavo taikliai į varžovų vartų plotą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Nojus Gurniks (5 min.), Dominykas Paksas (7 ir 58 min.), Martynas Uselis (25 min.) bei Aurimas Sabaliauskas (63 min.).

„Pirmiausia, noriu padėkoti savo berniukams už šaunią kovą ir pergalę šiame susitikime. Tai buvo intensyvios rungtynės, mes puikiai darbavosi gynyboje“, – sakė FK „Gintaras“ treneris.

„Bet labiausia džiugina ne tiek pergalė, o galimybė grįžti į futbolo aikštę, nes varžybos tokiu laiku, tarsi šventė. Savo namų rungtynes FK “Gintaras” žaidė puikiame Klaipėdos Centriniame stadione. Ačiū berniukams už geras emocijas, sėkmės jiems ir toliau, nekantriai laukiam kitų rungtynių“, – varžybas reziumavo treneris M. Balasanovas.

FK „Gintaras“ info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos FK „Gintaras“ komanda startavo Lietuvos jaunučiu čempionate U-13 diviziono Šiaures-Vakaru regione fantastiška pergale 5-0 prieš bendraamžius iš Plungės.


Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) laikinoji kanclerė Odeta Vitkūnienė ketvirtadienį pristatė Palangos vaikų reabilitacijos įstaigos „Palangos gintaras“ kolektyvui naująjį įstaigos direktorių Saulių Deveikį. Po pokalbio su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga atrinktas konkurso nugalėtojas šiandien pradėjo eiti pareigas.


Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ pirmenybėse pasiekė „Palangos Kuršiai“ (14-18), kurie išvykoje 98:68 (31:11, 22:13, 20:30, 25:14) ketvirtadienį, vasario 20 d., nugalėjo Šilalės „Lūšies“ (8-25) krepšininkus.


Kipre stovyklavusi Palangos futbolo komanda „Palanga“ draugiškose rungtynėse trečiadienį 4:0 (0:0) nugalėjo „Digenis Oroklinis“ (Kipras) ekipą. Visus įvarčius Palangos ekipa pelnė antrajame kėlinyje. Du kartus pasižymėjo Yao N’Goranas, po vieną – Idrisas Umajevas ir Sergejus Karetnikas. Kaip skelbia Palangos ekipos interneto svetainė, S. Karetkinas...


Rugpjūčio 25 d. 17 val. Palangos gintaro muziejuje atidaroma jungtinė Lietuvos auksakalių paroda „GoldsmithMeetsAmber“ („Akistata: auksakalys ir gintaras“). Parodos metu aštuoniolika auksakalių iš Klaipėdos, Vilniaus, Telšių, Trakų, Kintų, Kretingos ir Šilutės pristatys savo kūrinius, kurių pagrindinis akcentas yra gintaras. Parodą...


Bežiūrint į nenusakomo grožio Irenos Pakutinskienės kūrinius iš gintaro, kyla klausimas: iš kur tas mokėjimas jį prakalbinti? O gal ne prakalbinti, gal išgirsti, ką sako gintaras? „Ko gero, taip. Su juo reikia kalbėtis: neužtenka pamatyti, reikia ir išgirsti, ką jis sako“, – nusišypso menininkė.


Palangos krepšinio komanda „Palanga“ kviečia visus savo sirgalius ir gerbėjus į paskutiniąsias reguliariojo sezono Lietuvos krepšinio lygos varžybas.  


  Įsibėgėja Palangos mėgėjų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvauja ir „Palangos tilto“ komanda. Antras rungtynes tokių varžybų debiutantė „Palangos tilto“ komanda žaidė su Šventosios „Paršelio rojumi.“


Sausio 26 dieną vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ minėjo 20 metų jubiliejų. Pasak vyriausiojo gydytojo Zigmo Paulausko, pradžia buvo sunki, tačiau pasiekimais gali didžiuotis visas kolektyvas, o ir toliau gyvenimas nestovi vietoje – sanatorija nuolat tobulėja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius