Palangos gatvėmis ponia vedžiojo 1 500 eurų „avinuką“

Palangos tiltas, 2021-06-19
Peržiūrėta
2440
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos gatvėmis ponia vedžiojo 1 500 eurų „avinuką“

Einu ir gėriuosi Palangos žaluma. Staiga sustoju kaip įbestas. Kažkokia ponia eina link turgaus ir vedasi ant pavadėlio tikrų tikriausią avinėlį! Ko tik Palangoje nepamatysi! Kaip seni žemaičiai sakydavo: „Palonga svieta pabonga.“

Bet kai priartėjau arčiau, nustebau dar labiau: „avinėlis“ parodė savo dantis. Tai bent šuo avies kailyje! Ačiu Dievui, kad – ne vilkas!

Prisistačiau poniai, prisipažinau, kad esu labai nustebęs, nes tokio šunelio nebuvau gyvenime matęs. Ponia Vilma buvo maloni ir sakė, kad ji savo išskirtinį augintinį įsigijo vienoje Klaipėdos veisykloje. O tas „avinukas“ – Bedlingtono terjeras, kuris apauga vilna kaip avinas, todėl ir jo vardas, nustebsite: Avis. 

„Ką jis mėgsta pietums?“ – paklausiau jo šeimininkės. Ponia nusijuokė: „O jis geriau valgo nei mano vyras – jautieną ir tik jautieną!“

Paskambinau į kurorto lankytojos paminėtą šuniukų veisyklą Klaipėdoje. Jie buvo maloniai nustebinti, kad mane sužavėjo jų augintinis Avis – turbut dar vienintelis toks Palangoje! Toks šunelis, pamėgdžiojantis avinėlį, išties kainuoja 1500 eurų ir net visa jų būsima vada jau iš anksto išpirkta!

Antanas Daračius specialiai “Palangos tiltui”

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Atidžiai pažvelkite į nuotrauką? Ką joje regite? Pasitaisykite akinius: nuotraukoje aiškiai matyti: Kovo 11-oji. Tokią nuostabią dovaną sau šiandien „išlakstė“ miesto gatvėmis – jos nuotraukoje pažymėtos! – palangiškis verslininkas.


Pirmoji ponia Diana Nausėdienė kartu su Lenkijos pirmąja ponia Agata Kornhauser-Duda penktadienį Palangoje lankėsi Nacionalinės M. K. Čiurlionio mokyklos Menų edukacijos centre.


Pirmoji ponia Diana Nausėdienė antradienį lankėsi Palangos gintaro muziejuje, kur dalyvavo diskusijoje su Stasio Vainiūno meno mokyklos auklėtiniais ir edukacijoje su Palangos sutrikusios psichikos žmonių bendrijos nariais.


Vyriausybė trečiadienį pritarė, kad šiemet keliams būtų skirta 543,2 mln. eurų. Be to, 2023 ir 2024 metais preliminariai numatyta skirti po 522 mln. eurų.


Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Hanner“ 2022 metais Lietuvoje ir užsienyje numatė 77 mln. eurų dydžio investicijas, rašoma pranešime spaudai. Dar numatyta 2 mln. eurų Palangoje, kur numatyta pradėti viešbučio paskirties su SPA projektą. 


Prabangius motociklus pardavinėjusių dviejų Palangos įmonių atstovai kaltinami išvengę per 60 tūkst. eurų mokesčių ir pasisavinę ketvirtį milijono eurų. Vienas įtariamųjų yra Šventosios verslininkas, Palangos miesto Tarybos narys Vaidas Šimaitis. Tačiau jis kaltinimus „Palangos tiltui" vadina „nesąmone."


Einu ir gėriuosi Palangos žaluma. Staiga sustoju kaip įbestas. Kažkokia ponia eina link turgaus ir vedasi ant pavadėlio tikrų tikriausią avinėlį! Ko tik Palangoje nepamatysi! Kaip seni žemaičiai sakydavo: „Palonga svieta pabonga.“


119 tūkst. 520 eurų per metus, arba 9 tūkst. 960 eurų per mėnesį – tiek pinigų už buvusios sovietmečio nomenklatūros vilos „Auska“ nuomą norėtų gauti pernai lapkritį iš Turto banko savo nuosavybėn ją nusprendusi perimti Palangos miesto savivaldybė. Vakar posėdžiavusi kurorto Savivaldybės taryba priėmė sprendimą išnuomoti šį turtą viešojo konkurso...


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Palangos Senosios gimnazijos istorijos mokytoja ir Tarybos narė Ilona Pociuvienė – darbštuolė, turint omeny, kad pedagogai nuolat verkšlena dėl mažų atlyginimų. Mokytoja-politikė nurodė VMI, kad pernai banke laikė 48 000 eurų, jos gyvenamo namo vertė buvo 132 500 eurai, buto – 45 000 eurų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius