Palangos klubo treneriui Japonijoje skambėjo Lietuvos himnas

Palangos tiltas, 2015-11-09
Peržiūrėta
61
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos klubo treneriui Japonijoje skambėjo Lietuvos himnas

Praėjusį sekmadienį Tokijo „Metropolitan Gymnasium“ arenoje, kurioje vyko pasaulio kyokushin čempionatas, ant nugalėtojų pakylos atsistojo ir palangiškiams pažįstamas Lukas Kubilius, kuris yra kyokushin- karatė mokyklos „Shodan“ steigėjas ir treneris. „Shodan“ veikia ir Palangoje.
Japonijoje jis atsistojo ant garbės pakylos- laimėjęs bronzos medalį jis atsistojo greta dviejų japonų Yuji Shimamoto ir Kembu Iriki, o Lietuvos kiokušin karatė istorijoje atsistojo greta tokių milžinų kaip Donatas Imbras ir Margarita Čiuplytė.
„Esu neapsakomai laimingas. Norėčiau padėkoti savo nuostabiai žmonai, tėvams, mokytojui, komandai, atlydėjusiai iš Klaipėdos. Turime tikrai puikią kovotojų kartą, esame puiki rinktinė,“ – sakė L. Kubilius.
32-ejų sunkiasvoris iš Klaipėdos Tokijo arenoje laimėjo šešias iš septynių savo kovų. Vienintelę nesėkmę lietuvis patyrė pusfinalyje prieš maždaug 5 tūkstančių žiūrovų palaikomą tatamio šeimininką Yuji Shimamoto.
Kovoje dėl bronzos L. Kubilius atsikeršijo jo tautiečiui Shotai Maedai. Prieš ketverius metus L. Kubilius didžiausią prestižą turinčiose kiokušin karatė varžybose užėmė ketvirtą vietą.
Skambiausiu klaipėdiečio asmeniniu pasiekimu iki šiol buvo sidabras, pelnytas 2013 metais Vilniuje vykusiose planetos pirmenybėse pagal svorio kategorijas
Vyrų varžybų čempionu tapo L. Kubiliaus skriaudikas Y. Shimamoto, finale pranokęs kitą japoną Kembu Iriki.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos Rotary klubo prezidentas Vytautas Staugaitis bei šio klubo narys Bronius Martinkus penktadienį, gegužės 8 d., apsilankė Palangos miesto savivaldybėje bei Savivaldybės administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei klubo vardu perdavė kurorto medikams skirtą dovaną – keletą dėžių įvairių apsaugos priemonių.


Indiškose vestuvėse skambėjo ir Lietuvos himnas

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 04 12 | Rubrika: Miestas

Palangiškių grupelė turėjo neeilinę progą sudalyvauti indiškose vestuvėse. Meilė indei suteikė galimybę palangiškiui Ovidijui pažinti indiškąją kultūrą. O ši proga atviliojo į svečią šalį ir būrį jaunojo bičiulių su jaunojo tėveliais priešaky.


Sekmadienį Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčioje skambėjo ne tik malda, bet ir muzika – į klasikinės muzikos koncertą bendruomenę pakvietė Ramunė Bučniūtė (smuikas bei vokalas) ir Dailė Docienė (arfa).


Europos Sąjungos (ES) Regionų Komiteto šią savaitę organizuotame kasmetiniame renginyje, į Briuselį sukvietusiame tūkstančius bloko piliečių nuo Lisabonos iki Palangos, dvi temos skambėjo nuolat.


Praėjusį sekmadienį Tokijo „Metropolitan Gymnasium“ arenoje, kurioje vyko pasaulio kyokushin čempionatas, ant nugalėtojų pakylos atsistojo ir palangiškiams pažįstamas Lukas Kubilius, kuris yra kyokushin- karatė mokyklos „Shodan“ steigėjas ir treneris. „Shodan“ veikia ir Palangoje.


Šį sekmadienį, liepos 6 dieną, minint Mindaugo karūnavimo dieną, Lietuvos himnas skambėjo kaip niekad garsiai ne tik Lietuvoje, bet ir apjuosė visą Žemės rutulį bei suvienijo lietuvius visame pasaulyje.


Palangos miesto reprezentacinės komandos „Naglis“ sezonas dar neprasidėjo, bet krepšinio klubo siela Regimantas Juška dažnai keliasi ketvirtą valandą ryto. „Išprotėti galima! Prezidentė darbą pradeda nuo septynių, o jūs...“, - nuoširdžiai nustembu. „O man tai – beveik norma! Atsikeliu, išmaukiu puodelį kavos ir sėdu prie...


Šilko klubo parodoje „dūzgė“ vabzdžiai

„Palangos tilto“ informacija, 2011 07 19 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta jau dešimtoji Šilko klubo paroda, pavadinta „Šilkas, vaškas ir vabzdžiai“. Kaip paminėjo klubo vadovė Daiva Stonkuvienė, tai jau dešimta autorinė klubo narių paroda. „Jei skaičiuotume ir tas parodas, kurios kartojosi įvairiuose miestuose ir kaimuose, tuomet...


Moksleivių klubo dovanos vaikams

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 02 | Rubrika: Miestas

Moksleivių klubo mokiniai ir vadovai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – paminėjo itin smagiai. Ypatingai darbštūs ir kūrybingi vaikai susirinkusiems svečiams padovanojo įsimintiną šventę, kurioje svarbiausi buvo visi augantys talentingieji vaikai. Moksleivių klubo vadovai nepamiršo savo ugdytinių ir kuo nuoširdžiausiai padėkojo už pademonstruotą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir...


Kraštovaizdžio bičiulių klubo pavasarinė dovana

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį trečiadienį Palangos botanikos parke atsirado šeši kėniai, kuriuos pasodino keletas Palangos kraštovaizdžio bičiulių klubo narių. Nusiteikę suteikti kuo daugiau grožio kurortui, klubo nariai nieko nelaukę padabino jiems skirtą plotelį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas