Palangos SC - FK „Gintaras“ tik po baudinių serijos pralaimėjo „Klaipėdos FM“

"Palangos tilto" informacija, 2021-05-04
Peržiūrėta
715
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos SC - FK „Gintaras“ tik po baudinių serijos pralaimėjo „Klaipėdos FM“

Palangos SC - FK „Gintaro“ komandai šeštadienį, gegužės 1 d., Klaipėdoje nepavyko atsilaikyti prieš metais vyresnius bendraamžius iš Klaipėdos. Palangiškiai tik po baudinių serijos 4-5 pralaimėjo „Klaipėdos FM“.

Turėdami praktiškai metais jaunesnę komandą, Palangos SC - FK „Gintaras“ sužaidė lygiom pagrindinį varžybų laiką su „Klaipėdos FM“, bet visgi nusileido baudinių serijoje 5-4.

Palangiškiai pirmą kėlinį žaidė puikiai, savo stiliumi, stengėsi nuolat kontroliuoti kamuolį, gynėjai ir saugai drąsiai žaidė su kamuoliu tiek savo baudos aikštelėje, tiek atakuojant priešininkų vartus. Buvo malonu žiūrėti kaip vaikai gražiai „išeina“ iš presingo ir tuo pačiu neleido varžovams būti su kamuoliu.

Antram kėliny žaidimas susilygino, nes berniukai pavargo ir neturėjo lygiaverčių keitimų. Po rungtynių treneris liko patenkintas savo auklėtinių žaidimu.

„Tokios varžybos parodo, kad einam teisingu keliu. Mūsų žaidimo kokybė gerėja ir jau ne pirmą kartą šiame sezone paaukojome rezultatą vardan to, kad žengti didelį žingsnį tobulėjimo link“, – sakė treneris M. Balasanovas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos SC - FK „Gintaro“ komandai šeštadienį, gegužės 1 d., Klaipėdoje nepavyko atsilaikyti prieš metais vyresnius bendraamžius iš Klaipėdos. Palangiškiai tik po baudinių serijos 4-5 pralaimėjo „Klaipėdos FM“.


Kiek netikėtai kovo 18 dieną baigėsi „Tottenham“ sezonas Europos taurėje, kadangi prieš atvykdami į Kroatiją žaisti su Zagrebo „Dinamo“ turėjo 2 įvarčių pranašumą ir buvo akivaizdūs rungtynių favoritai. Deja, bet per pagrindinį laiką pralaimėję 0-2 ir trečią, lemiamą, įvartį praleidę per pratęsimą, rungtynes Londono komanda pralaimėjo 0-3 ir iškrito...


Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) laikinoji kanclerė Odeta Vitkūnienė ketvirtadienį pristatė Palangos vaikų reabilitacijos įstaigos „Palangos gintaras“ kolektyvui naująjį įstaigos direktorių Saulių Deveikį. Po pokalbio su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga atrinktas konkurso nugalėtojas šiandien pradėjo eiti pareigas.


Palangos Palanga pralaimėjo Kauno "Žalgiriui"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 15 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, rugsėjo 14 dieną, Lietuvos fubolo A lygoje šeštadienį buvo žaidžiamos vienintelės 23-iojo turo rungtynės. Absoliuti čempionato autsaiderė „Palanga“ (13 taškų) savo aikštėje priėmė trečiąją vietą užimantį „Kauno Žalgirį“ (39 tšk.) ir pralaimėjo svečiams po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 2:3 (1:1).


Rugpjūčio 25 d. 17 val. Palangos gintaro muziejuje atidaroma jungtinė Lietuvos auksakalių paroda „GoldsmithMeetsAmber“ („Akistata: auksakalys ir gintaras“). Parodos metu aštuoniolika auksakalių iš Klaipėdos, Vilniaus, Telšių, Trakų, Kintų, Kretingos ir Šilutės pristatys savo kūrinius, kurių pagrindinis akcentas yra gintaras. Parodą...


Palangos klubas į savo krepšį praleido tik 53 taškus ir puikios gynybos dėka įveikė kauniečius rezultatu  62:53  (19:16 22:12 4:20 17:5).  „Žalgiris-2“ į Palangą atvyko be vieno iš savo lyderių Gyčio Masiulio, kuris negalėjo rungtyniauti dėl juosmens sumušimo. Po šio mačo serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus 2-2....


Antrosiose atkrintamųjų serijos rungtynėse prieš „Žalgiris-2“ ekipą „Palangos“ krepšininkai šventė pergalę. Visos rungtynės vyko taškas į tašką ir nugalėtojai paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis – 72:67 (24:25 12:9 14:19 22:14). Pranašumą pajūrio ekipa susikrovė tik rungtynių pabaigoje.


Bežiūrint į nenusakomo grožio Irenos Pakutinskienės kūrinius iš gintaro, kyla klausimas: iš kur tas mokėjimas jį prakalbinti? O gal ne prakalbinti, gal išgirsti, ką sako gintaras? „Ko gero, taip. Su juo reikia kalbėtis: neužtenka pamatyti, reikia ir išgirsti, ką jis sako“, – nusišypso menininkė.


Sausio 26 dieną vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ minėjo 20 metų jubiliejų. Pasak vyriausiojo gydytojo Zigmo Paulausko, pradžia buvo sunki, tačiau pasiekimais gali didžiuotis visas kolektyvas, o ir toliau gyvenimas nestovi vietoje – sanatorija nuolat tobulėja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius