Palangos Senosios gimnazijos merginos – labai arti stebuklo

„Palangos tilto“ informacija, 2009-05-08
Peržiūrėta
1385
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Neseniai Rokiškyje įvyko 2008-2009 m. Lietuvos moksleivių merginų krepšinio čempionato „Karūna“ finalinis etapas. Rokiškio miesto sporto centro salėje susirinko  4 geriausios Lietuvos merginų krepšinio komandos – moksleivės iš Vilniaus, Kauno , Rokiškio ir Palangos.

 

Po varginančios penkių valandų kelionės, Palangos Senosios gimnazijos merginos nepaliko jokių vilčių šeimininkių iš Rokiškio Tūbelio gimnazijos merginų komandai ir  pirmąjį žingsnelį link apdovanojimų žengė jau vėlyvą vakarą (varžybų pradžia 20 val.). Kaunas įveiktas jau pradiniame etape, liko tik Vilniaus Ozo  komanda, kurią visi turnyro dalyviai pastaruosius 10 metų vadina Lietuvos rinktine. Maloniai praleidusios vakarą, gerai pailsėjusios, Palangos Senosios gimnazijos merginos ir mokytojos tyliai tikėjosi stebuklo. 

Varžybose dėl  3-4 vietos susitiko rokiškietės ir Kauno VU „Rasos“ gimnazistės. Meistriškumu išsiskyrė ir trečiąją čempionato vietą laimėjo kaunietės.

Atrodė, jog visas Rokiškis stebėjo stebuklo pradžią – pirmąjį kėlinį tarp Palangos Senosios gimnazijos ir Vilniaus Ozo vidurinės mokyklos-sporto internato laimėjo palangiškės. Tiesa, tik vienu taškeliu. Puikiu žaidimu stebino pagrindinis palangiškių penketas – Gintarė, Sandra, Rūta, Inga, Lina, Asta. Tačiau stebuklui  įvykti sutrukdė vilniečių meistriškumas, visų 12 mergaičių puikus  žaidimas.  Lūžtantys nuo sirgalių balkonai skandavo „Palanga, Palanga…“, net ir tada, kai Lietuvos moksleivių krepšinio lygos direktorius Darius Sarkanas aukso medalius kabino vilnietėms. Viena geriausių turnyro žaidėjų pripažinta Gintarė Mažionytė, nors geros aikštelėje buvo visos palangiškės, netgi žaidusios Vilniaus Ozo mokyklos rinktinėje. Buvusi Šventosios pagrindinės mokyklos moksleivė Daiva pripažinta, kaip ir Gintarė,  geriausiomis 2008-2009 m. Lietuvos moksleivėmis-krepšininkėmis.

Labai džiaugiamės kasmet, jau  penkerius metus pasipuošdamos vienokios ar kitokios spalvos medaliais.

Dėkojame trenerei Daivai Mažionienei  už puikų bendradarbiavimą, Palangos Senosios gimnazijos ir Palangos sporto mokyklos administracijai už palaikymą. Ir tikimės, kad vieną gražią dieną Palangos Senosios gimnazijos merginos stebuklą padarys.


Gintarė Mažionytė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Mūsų žvaigždė“, – šitaip kolegos vadina Nerijų Vaišvilą, Palangos senosios gimnazijos geografijos mokytoją metodininką, kurio trys moksleiviai į Palangą ir apskritai į Lietuvą šią vasarą parvežė įspūdingų laimėjimų iš šalies bei tarptautinių olimpiadų.


Po dviejų merginų naktinio konflikto Palangoje, viena jų nakvojo areštinėje. 


Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje. Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.


 Lietuvos policijos organizuojamame teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape, kuris vyko Kaune, varžėsi 10 geriausių moksleivių komandų iš visos Lietuvos. Klaipėdos apskričiai atstovavusios Palangos senosios gimnazijos komanda „Antanas ir Co“ užėmė garbingą II vietą. Palangiškius aplenkė ir I vietą užėmė komanda iš Panevėžio, o treti liko moksleiviai iš Elektrėnų.


Tris dienas universalioje sporto arenoje vyko 2015/2016 metų sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Jaunių U-18 merginų krepšinio čempionato B diviziono finalinės varžybos. Penktadienį Alytaus SRC komanda 65:56 įveikė Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkes, o Palangos sporto centro žaidėjos 74:52 nugalėjo Ukmergės SC komandą. Rezultatyviausiai mūsų...


Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate Palangos senosios gimnazijos merginos ir vaikinai pasidabino aukso ir sidabro medaliais.


Balandžio 12 d., šeštadienį, Palangoje duris atvers universalus sporto kompleksas. Būtent Palangoje, naujojoje salėje, kitą savaitę paaiškės 2013-2014 metų sezono NKL čempionai.


Praėjusią savaitę Palangoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio merginų krepšinio tarpzoninės varžybos. Palangos senosios gimnazijos merginų komanda, vedama į priekį Dovilės Štrimaitytės, sunkiai, bet užtikrintai nugalėjo Šiaulių zonos čempiones Šiaulių miesto „Gegužių“ gimnazijos merginų komandą. Palangos senosios gimnazijos komandos lyderė...


„Visada žinojau, jog būsiu šokių mokytoja“, – savo išsipildžiusiomis svajonėmis dalinasi Palangos senosios gimnazijos šokių būrelio vadovė Viktorija Bickaitė. Ji baigusi šokio pedagogiką Vilniaus kolegijoje ir grįžusi į Palangą, gavo pasiūlymą suburti liaudiškų šokių būrelį. Nors Viktorijai tai buvo iššūkis, tačiau...


Palangos Senosios gimnazijos merginos – labai arti stebuklo

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 08 | Rubrika: Kultūra

Neseniai Rokiškyje įvyko 2008-2009 m. Lietuvos moksleivių merginų krepšinio čempionato „Karūna“ finalinis etapas. Rokiškio miesto sporto centro salėje susirinko  4 geriausios Lietuvos merginų krepšinio komandos – moksleivės iš Vilniaus, Kauno , Rokiškio ir Palangos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius