Palangos sporto centro berniukų komanda užėmė 1-ąją vietą

Palangos tiltas, 2023-03-06
1148

Kovo 4-5 d. Klaipėdoje startavo pirmasis U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.

Jame sėkmingai pasirodė Palangos sporto centro berniukų komanda kuri užėmė 1-ąją vietą.

Palangos komandai atstovavo: Aretas Simaitis, Renaldas Reinikis, Mantas Vaitulionis.

VI  - Telšių SRC

Antras etapas vyks balandžio 2 -ąją Raseiniuose. Po šio turo jau žinosime, kurios keturios komandos keliaus į  finalinį etapą.

Palangos sporto centro inf.

27-tąjį kartą KTU Cheminės technologijos fakultetas organizavo „Akademiko Jono Janickio chemijos konkursą“, kuris skirtas 8-12 klasių moksleiviams. Puikiai pasirodė IIE klasės gimnazistė Emilia Sebeckis, pelniusi II vietą.

Sekmadienį Raseiniuose vyko antrasis  U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.

Vasario10 d. Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos berniukų kvadrato komanda kovėsi Lietuvos mokyklų žaidynių finale, kuris vyko Vilniuje, sporto mokyklos „Sostinės tauras“ salėje.

Vilniaus politikos analizės instituto parengtame Savivaldybių gerovės indekse Palanga tarp 60 Lietuvos savivaldybių užėmė 7 vietą šalyje. Per metus į viršų palypėjome net penkiais laipteliais.

Sekmadienį, birželio  27 d., „Gytarių“ stadione vyko Lietuvos jaunučių čempionato U-13 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono rungtynės, kuriose susitiko FA „Šiauliai" ir Palangos SC - FK „Gintaras“ klubai.

Lietuvos policijos organizuojamame teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape, kuris vyko Kaune, varžėsi 10 geriausių moksleivių komandų iš visos Lietuvos. Klaipėdos apskričiai atstovavusios Palangos senosios gimnazijos komanda „Antanas ir Co“ užėmė garbingą II vietą. Palangiškius aplenkė ir I vietą užėmė komanda iš Panevėžio, o treti liko moksleiviai iš Elektrėnų.

Savaitgalį jau tradiciniu tampančiame tarptautiniame berniukų (gim. 2005 m.) krepšinio turnyre „Palangos dienos 2017“ susigrūmė 10 komandų. Palangiškių krepšininkų treneris Regimantas Juška pasidžiaugė, jog visiems atvykusiems treneriams ir žaidėjams turnyras paliko gerą įspūdį, komandos turėjo galimybę pasivaržyti su lygiaverčiais varžovais, o ir...

Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.

Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...