Palangos talentas 12-ąjį gimtadienį šventė scenoje

Palangos tiltas, 2017-03-13
Peržiūrėta
826
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi– 1 vietos laimėtojas konkurse Vienoje (Austrija)
Akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi– 1 vietos laimėtojas konkurse Vienoje (Austrija)

Malonus sutapimas: Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje. Ir ne bet kur: Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinis akordeonistų konkursas VAMO.
Penkiose amžiaus kategorijose varžėsi akordeonistai iš Lenkijos, Čekijos, Kroatijos, Vengrijos, Austrijos ir Lietuvos. Šventinis Manto grojimas buvo įvertintas aukščiausiais balais ir pelnyta pirma vieta. Pergalės taurę įteikė VAMO asociacijos prezidentė Marianne Klicka.
Pasivaikščiojome po jau kvepiančią pavasariu Vieną. Įveikėme 343 laiptelius ir pakilome į šv. Stepono katedrą. Pasižvalgę iš katedros bokšto, edukacinę išvyką baigėme Vienos operos teatre žiūrėdami F. Ashton‘s baletą „La Fille mal gardee“. Nuostabiai grojantis orkestras, geri šokėjai, lengvas baleto turinys, spalvingi rūbai keletui valandų leido užsimiršti, kad laukia konkursinis grojimas.
Vienos konkursu tik prasidėjo 2017m. maratonas: vyksime į konkursus Lietuvoje, Latvijoje, Bosnijoje ir Hercogovinoje, Italijoje.
Linkiu Mantui ištvermės, kantrybės ir sėkmės!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos baseinas šventė pirmąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2020 03 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį, kovo 1 d., Palangos baseinas šventė savo pirmąjį gimtadienį.


Palangos globos namai šeštadienį, gruodžio 21 d., atšventė 25-ąjį gimtadienį.


Palangos gyventojai galės Palangos koncertų salėje prieš didžiąsias metų šventes galės išvysti ir palangiškį, akordeono virtuozą Mantą Leonardą Lizzi.


Malonus sutapimas: Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje. Ir ne bet kur: Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinis akordeonistų konkursas VAMO.


Bet kurios autobusų stoties paskirtis – aiški, bet antrąjį gimtadienį švenčianti Palangos autobusų stotis išskirtinė – ji kai kuriems miestelėnams tapo ir susitikimų vieta.


Lopšelis-darželis „Nykštukas“ pasitiko„Nykštuko“ 44-ąjį gimtadienį tradiciškai– su vaikais, jų tėveliais ir pedagogais ruošė dovanas pagal skelbiamą temą.


Penktadienio vakarą restauruotoje Kurhauzo skyriuje smagiai, spalvingai ir netgi saldžiai savo trečiąjį gimtadienį atšventė Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius. Aktyviems jo nariams, įvairiais renginiais – nuo pilietinių akcijų bei konferencijų iki miesto šventes papuošiančių koncertų – budinantiems ne tik Palangos jaunimą, bet ir visą miestą...


„Bočiai” šventė „Kalatinio” 50 metų gimtadienį  1

Irena Neniškytė, ansamblio dalyvė, 2013 04 29 | Rubrika: Kultūra

Palangos tautinių šokių ansamblis „Bočiai” buvo pakviesti į Šiaulių tautinių šokių ansamblio „Kalatinis” gimtadienio šventę „50 metų šokio sūkuryje”. Abu ansambliai – tarsi broliai dvyniai. Jie bendraamžiai, abu turi ne tik šokėjų, bet ir instrumentines bei vokalo grupes, dalyvauja įvairiuose festivaliuose...


Gaivus pavasario dvelksmas „atskraidino“ Palangos kultūros centro šokių grupės „Banguolis“ 15-tąjį gimtadienį. Į šį, anot renginio vedėjo Nerijaus Stasiulio, „paaugliuką“ jubiliejinį kolektyvo koncertą, Senojoje gimnazijoje, atvyko tautinių šokių kolektyvai – Žiežmarių „Skaisgija“ (vadovas Stanislovas Vaitkevičius)...


Guvus vaikinas, dėmesį patraukiantis dėl savo meniškos sielos neslepiančios išvaizdos bei mąslių akių, kurias puošia, kaip pats paminėjo tikrai ne Hario Poterio, tačiau vardiniai Džono Lenono akiniai, pasiruošęs šviesiai ateičiai, susijusiai su jį itin dominančiomis meno išraiškomis. Tai – palangiškis moksleivis Gintas Kvedaras, savo įžvalgomis galintis nustebinti net ir daug mačiusius...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius