Pareigūnai ir verslininkai aptarė artėjantį vasaros sezoną

Palangos tiltas, 2014-05-15
Peržiūrėta
2024
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorto verslininkai ir policijos pareigūnai tarėsi, kaip užtikrinti poilsiautojų saugumą.Palangos PK nuotr.
Kurorto verslininkai ir policijos pareigūnai tarėsi, kaip užtikrinti poilsiautojų saugumą.Palangos PK nuotr.

Ruošiantis artėjančiam vasaros sezonui viešbutyje „Palangos vėtra“ Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai susitiko su Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariais bei apgyvendinimo, maitinimo paslaugas poilsiautojams teikiančiais verslininkais aptarti saugios aplinkos Palangos svečiams užtikrinimo klausimus.

Palangos miesto policijos komisariato vadovas Alvydas Katkauskas padėkojo už galimybę dalyvauti viešbučių ir restoranų asociacijos organizuotame pasitarime, informavo apie policijos pasirengimą artėjančiam sezonui, planuojamas pajėgas. Prašė verslininkų bendradarbiauti užkardant vagystes iš patalpų, nesumokėjimo už paslaugas atvejus. Verslininkai turi užtikrinti, kad būtų fiksuojami patalpas nuomojančių klientų tikslūs asmens duomenys.

Viešosios policijos skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius pažymėjo, kad vasaromis padaugėja dviračių, automobilių vagysčių iš apgyvendinimo, maitinimo paslaugas teikiančių pastatų, teritorijų. Akcentavo, kad tik bendras, geranoriškas verslininkų ir policijos pareigūnų darbas gali sudaryti palankias ir saugias sąlygas poilsiaujantiesiems, kad kurortas paliktų jiems tik malonius, be kartėlio prisiminimus. Policija stebės, analizuos situaciją. Bus nustatomos priežastys ir sąlygos, padedančios asmenims vykdyti nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus, ir esant pagrindui pareigūnai ragins verslininkus imtis konkrečių saugumo užtikrinimo priemonių: apšvietimas, teritorijos apsauga vaizdo stebėjimo sistema, užrakinamos durys ir kt.

Migracijos poskyrio viršininkė Loreta Štarienė priminė apie svečių kortelių pildymo tvarką. Pabrėžė, kad būtina patikrinti kiekvieno apsigyvenusio kliento asmens dokumentus. Iš trečiųjų užsienio šalių atvykę piliečiai turi pateikti pasus su galiojančiomis vizomis. Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti kelionės dokumentus: piliečio pasą ar asmens tapatybės kortelę. Apie nustatytus pažeidimus prašė nedelsiant informuoti policiją.

Pareigūnai primygtinai prašė verslininkų užtikrinti Alkoholio ir tabako kontrolės įstatymuose nustatytų apribojimų vykdymą, kad alkoholiniai gėrimai iš kavinių, restoranų nepatektų į viešąją vietą. Susirinkusieji aktyviai diskutavo triukšmo prevencijos, ypač J. Basanavičiaus gatvėje, klausimais. Pareigūnai atsakinėjo į verslininkų klausimus dėl eismo organizavimo tvarkos J. Basanavičiaus g., policijos reagavimo į įvykius trukmės, komandiruotų pareigūnų darbo kokybės užtikrinimo. Buvo kalbėta apie bendruomenės savanorių pagalbą policijai. Policijos atstovai supažindino verslininkus su policijos rėmėjų veikla, kvietė tapti jais ir padėti policijai.

Pareigūnai pasiūlė Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentei Giedrei Kvedaravičienei, spausdinant poilsiautojams informaciją apie siūlomas paslaugas, pridėti ir patarimus dėl turto apsaugos.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos verslininkai su nerimu laukia vasaros – dalis kavinių po karantino užsidarė, dalis ėmė paskolas, kad išsilaikytų, o nuo Naujųjų panaikinta PVM lengvata taip pat nepadeda sugrįžti į stabilias vėžes. O kur dar atlygis už darbą: gera virėja už ačiū taip pat nedirba.


Verslo atstovai sako, kad ši vasara Lietuvos kurortams buvo darbinga, nes reikėjo stengtis pritraukti kuo daugiau poilsiautojų. 


Iki vasaros liko dar mėnuo, tačiau pajūrio nuomotojams rezervacijos plaukia jau nuo kovo mėnesio. Nors dėl vėsios gegužės verslininkai ir negali džiaugtis poilsiautojų būriais, tačiau su nekantrumu laukia jų prie jūros sugužant liepą-rugpjūtį. 


Besibaigiantį sezoną Palangos verslininkai palydi džiugiai. Vos atlaisvinus suvaržymus kurortus apgulė poilsiautojai. Nors skųstis nėra ko, nes sezonas buvo tikrai pelningas, bet kaip sako kai kurie verslininkai, šis sezonas buvo karantino „skylių“ lopymas: „pavasarinis karantinas mums pridarė daug nuostolių, būtent tuos nuostolius šią vasarą ir atidirbinėjome“, – kalbėjo vieno iš...


Šalyje paskelbtas karantinas sujaukė visų verslininkų planus, tačiau apie laukiantį prastesnį vasaros sezoną šiandien kalba ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovė Ingrida Valaitienė. Jos teigimu, žmonės rezervacijas atšaukinėja ne tik pavasariui, tačiau didesnės grupės jas jau anuliuoja ir birželiui bei liepai.


Palangos vasaros skaitykla skaičiuoja 50-ąjį sezoną

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2016 06 16 | Rubrika: Kultūra

Birželio 13 dieną Palangos vasaros skaitykloje būriavosi visi, kuriems ne svetima knyga. Čia buvo atidaromas vasaros skaityklos 50-asis sezonas. Atidarymo metu buvo rengiamas ir „Literatūrinis furšetas“, kuriame derėjo ir knygos, ir maistas.  


Ruošiantis artėjančiam vasaros sezonui viešbutyje „Palangos vėtra“ Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai susitiko su Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariais bei apgyvendinimo, maitinimo paslaugas poilsiautojams teikiančiais verslininkais aptarti saugios aplinkos Palangos svečiams...


Balandžio 11 d. pavakarę Šventosios pagrindinės mokyklos salėje buvo organizuotas vietos bendruomenės pasitarimas dėl Bendruomenės tarybos rinkimo ir kitų klausimų. Tuo pačiu susitikti su vietos gyventojais atvyko Klaipėdos aps. VPK Palangos miesto policijos komisariato viršininkas A. Katkauskas, Viešosios policijos skyriaus viršininkas G. Pocevičius, Prevencijos...


760 metų sukaktį švenčianti Lietuvos kultūros sostinė Palanga savaitgalį paskelbė atidaranti vasaros sezoną. Mero Šarūno Vaitkaus žodžius: „Sveiki sulaukę tikros vasaros“, pasakytus pirmojo šventės „Palanga 760“ renginio ir pakartotus oficialiame visos šventės atidaryme, ko gero, išgirdo ir pati gamta: tokio vasariško, iki 30...


Šventoji linksmybėmis pradėjo vasaros sezoną

„Palangos tilto“ informacija, 2009 06 10 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Šventoji, kuri būdavo vadinama Palangos podukra, linksmai ir išradingai atšventė vasaros sezono atidarymą. Penktadienį vyko kermošius, kalviai varžėsi, kuris nukals ilgiausią vinį, svečius linksmino Pajūrio krašto kapelos ir etnografiniai ansambliai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius