Parengti dar du sklypai vaikų žaidimų aikštelėms mieste

Palangos tiltas, 2014-12-11
Peržiūrėta
2390
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Parengti dar du sklypai vaikų žaidimų aikštelėms mieste

Mažiesiems palangiškiams ir kurorto svečiams Palangoje šiais metais įrengtos keturios naujos, modernios vaikų žaidimų aikštelės daugiabučių kiemuose dėmesį vilioja ryškiaspalviais žaidimų įrenginiais. Jie, beje, yra įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o spalį naujomis atrakcijomis praturtėjo ir Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros. Dar du sklypai naujoms vaikų žaidimų aikštelėms parengti jau baigiantis metams.

Draugiška šeimoms
Palanga – šeimoms draugiškas kurortas, todėl, gerinant miesto infrastruktūrą, atsižvelgiama ne tik į suaugusių miestiečių bei svečių, bet ir į vaikų poreikius. Vienas iš šiemet įgyvendintų projektų, skirtų mažiesiems – modernių žaidimų aikštelių įrengimas daugiabučių namų kiemuose.
Miesto savivaldybės Ūkio ir turto skyriaus vedėjas Kostas Jakubauskas atkreipė dėmesį, kad šiais metais buvo įrengtos keturios vaikų žaidimų aikštelės prie daugiabučių: Sodų g., Ganyklų g., Jūratės g., taip pat – Šventojoje, ties pagrindine mokykla.
„Neseniai UAB „Palangos komunalinis ūkis“ baigė rengti 18 metrų ilgio ir 16 metrų pločio teritorijas būsimoms vaikų žaidimų aikštelėms Druskininkų g. bei teritorijoje tarp Sodų g. ir „Pavėsio“ sodų“, – sakė K. Jakubauskas. Minėtuose sklypuose buvo atvežta smėlio, atlikti aikštelių įrengimo paruošiamieji darbai. Konkursas įrengti vaikų žaidimų aikšteles bus skelbiamas kitąmet. 2015-aisiais jos ir pakvies mažuosius.

Modernios ir saugios
„Žinia, anksčiau daugiabučių kiemuose stovėjo mediniai įrenginiai. Bet bėda, kad po aštuonerių ar devynerių metų eksploatacijos jie jau tapo tiek fiziškai, tiek morališkai pasenę. Naujosiose aikštelėse sumontuoti modernūs įrenginiai, skirti įvairių amžiaus grupių vaikams – iki dvejų metų, dvejų – septynerių bei septynerių – dvylikos metų. Aikštelės saugios – aptvertos, tėvų patogumui čia įrengti ne tik takai, bet ir suolai“, – sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus.
Jis pabrėžė, jog parenkant žaidimų aikštelių įrenginius buvo atsižvelgiama ne tik į jų grožį, bet ir į saugumą. Dėl vaikų saugumo visų aikštelių pagrindui parinktas minkštas baltas pajūrio smėlis.
Pirmoji moderni žaidimų aikštelė kurorte įrengta praėjusią vasarą – skvere ties pravažiavimu nuo Sodų g. iki Taikos g. Čia buvo sustatyti vaikams skirti įrenginiai, pasirūpinta minkšta smėlio danga, mažiesiems skirta teritorija aptverta tvora.
Dar praėjusiais metais pradėtos rengti ir keturios naujos vaikų žaidimų aikštelės prie Sodų, Laukų ir Jūratės gatvių daugiabučių Palangoje ir Šventojoje, prie Mokyklos gatvės.

Šeimos džiaugiasi
Šventosios bendruomenės pirmininkas Domininkas Jurevičius džiaugėsi, kad buvo pasirūpinta ir Šventosios mažaisiais. „Tokia iniciatyva ir darbai yra labai sveikintini. Matau, kad Šventosios jaunos šeimos maloniai leidžia laiką joje“, – sakė D. Jurevičius.
Šiemet Šventojoje visus pakvietė sporto treniruokliai, įrengti prie jūros.

Dėmesys - darželinukams
Pasirūpinta ir ikimokyklinio ugdymo įstaigomis – Savivaldybės tarybos sprendimu kiekvienam iš Palangos vaikų lopšelių-darželių šiais metais buvo skirta po 20 tūkst. litų naujiems žaidimų įrenginiams įsigyti.
Darželinukai netruko pastebėti ir įvertinti naujuosius įrenginius, tad auklėtojoms neretai tenka netgi pasukti galvą, kaip „sustyguoti“ atskirų darželio grupių dienos grafiką, kad naujosiomis laipynėmis, čiuožyklomis bei smėlio dėžėmis galėtų pasidžiaugti visi darželį lankantys mažieji.

Praturtintas Vaikų parkas
Prieš trejus metus įrengtas Vaikų parkas iš karto tapo labai populiarus – čia laisvalaikį mielai leidžia tiek palangiškių, tiek ir kurorto svečių šeimos. Savivaldybė sulaukė daug gražių jaunų šeimų atsiliepimų, tačiau kartu tėvai išsakė ir pageidavimų – vaikai parke pasigenda sūpynių bei karuselių. Atsižvelgiant į mažųjų poreikius, buvo apsispręsta praturtinti Vaikų parką naujais įrenginiais. Todėl rudenį čia buvo papildomai įrengta 8 sėdimų vietų karuselė bei sūpynės, kuriose vienu metu pramogauti galės iki 5 vaikų.
Išties, naujus įrenginius Vaikų parke pastebėjo ir džiaugiasi kurorto svečiai. „Kai važiavome savaitgaliui su dviem mažamečiais vaikais į Palangą, pirmiausia išsiklausinėjome, kaip patekti į Vaikų parką“, – sakė Edita Bernotienė, Vilniaus gyventoja.

Palangos miesto savivaldybės inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad š. m. birželio 1 d. buvo atlikti Palangos miesto vaikų žaidimų aikštelių smėlio parazitologiniai tyrimai, kurių metu parazitologinės taršos neaptikta.


Norite pasinerti į nuostabų žaidimą ir pilnai mėgautis jo suteikiamu pojūčiu? Tam, kad valdymas būtų dar patogesnis ir sklandesnis, bus reikalingas kokybiškas žaidimų pultelis ir kita įranga, kuri užtikrina gerą vaizdą, garsą ir bendrą žaidimo kontrolę. Toliau skaitydami sužinosite būtent apie kompiuterinių žaidimų pultelių pasirinkimus ir galėsite atrasti sau tinkamą gera kaina.


Prie vaikų žaidimų parko, kitoje dviračių tako pusėje, Palangos komunalininkai įrengė tinklinio aikštelę.


Šeimoms draugiškoje Palangoje, gerinant miesto infrastruktūrą, kasmet atsižvelgiama ne tik į suaugusių miestiečių bei svečių, bet ir į vaikų poreikius. Vienas įgyvendinamų mažiesiems skirtų projektų – modernių žaidimų aikštelių įrengimas daugiabučių namų kiemuose.


Mažiesiems palangiškiams ir kurorto svečiams Palangoje šiais metais įrengtos keturios naujos, modernios vaikų žaidimų aikštelės daugiabučių kiemuose dėmesį vilioja ryškiaspalviais žaidimų įrenginiais. Jie, beje, yra įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o spalį naujomis atrakcijomis praturtėjo ir Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros. Dar du sklypai...


Mažieji palangiškiai ir kurorto svečiai džiūgauja – kurortas praturtėjo naujomis, moderniomis žaidimų aikštelėmis daugiabučių namų kiemuose. Nauji ryškiaspalviai žaidimų įrenginiai įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o netrukus naujais atrakcionais praturtės ir populiarumo nestokojantis Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros.


Apžvelgti visas naujas Kretingos rajone, Žibininkų kaime įsikūrusio HBH  pramogas dešimties hektarų teritorijoje, kuri bus žinoma kaip Malūnų kaimas, vien savo kojomis pasikliauti netrukus negalėsite – greitai ir patogiai nukakti į jį jau kitų metų pavasarį HBH siūlys... traukinuku. Naujai HBH „užkariaujamame“ lauke jau iškasti tvenkiniai, supiltas 12...


Prieš metus duris atvėręs vaikų žaidimų parkas Palangoje, įsikūręs netoli gelbėjimo stoties, tebėra labai populiarus ir lankomas, tačiau vis dažniau galima išgirsti ir jam skirtų pastabų.


Kurorte remontuojamos vaikų žaidimų aikštelės

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 30 | Rubrika: Miestas

Palangos daugiabučių kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelėse šią savaitę triūsia kurorto komunalininkai. Per keletą dienų planuojama suremontuoti susidėvėjusias medines įrenginių dalis, kad mažieji palangiškiai jiems skirtose vietose dūkti galėtų saugiai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, vaikams skirtos žaidimų...


Ar sklypai teisėtai tapo valstybiniu mišku?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 06 19 | Rubrika: Miestas

Seimo Aplinkos apsaugos komitetas išvažiuojamajame posėdyje „Dėl pajūrio regiono problemų“ kurorto bendruomenės kvietimu apžiūrėjo žemės sklypus ir išklausė palangiškių protestą dėl neatkuriamos nuosavybės į teisėtai paveldėtą žemę. Mat žemės sklypai 2004 metais buvo priskirti valstybiniams miškams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius