Pasirinktose patalpose Palangoje nuo COVID-19 dar saviizoliuojasi 7 asmenys

"Palangos tilto" informacija, 2020-06-26
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Palangoje šią savaitę pasveikus dar vienam asmeniui, sirgusiam koronaviruso infekcija, šiuo metu kurorte sergančiųjų COVID-19 nėra. Besiizoliuojančiųjų Savivaldybės skirtose patalpose taip pat nėra, savo namuose ar kitose pačių gyventojų pasirinktose patalpose Palangoje dar saviizoliuojasi 7 asmenys.

Ir nors karantinas šalyje baigėsi, Mobili tepinėlių paėmimo brigada Palangoje darbą tęsia. Ši brigada įsikūrusi Kretingos g. 23 (prie miesto baseino, šiaurinėje automobilių stovėjimo aikštelėje). Iš viso Palangoje jau paimta 1035 tepinėliai tyrimams dėl COVID-19 atlikti.

Net ir pasibaigus karantino režimui, Savivaldybei ir toliau išlieka pareiga išskirtiniu atveju suteikti saviizoliacijai reikalingas patalpas Palangos miesto gyventojams, parvykusiems iš COVID-19 paveiktų šalių. Tam tikslui numatytas vienas atsilaisvinęs socialinis būstas.

Iš viso karantino laikotarpiu Savivaldybės patalpose buvo apgyvendinta 120 piliečių (asmenų apgyvendinimo trukmė buvo skirtina – nuo 1 paros iki 14 parų). Jie buvo aprūpinti būtinosiomis higienos priemonėmis, tris kartus per dieną buvo tiekiamas šiltas maistas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė).

Savivaldybės pagalbos pagal poreikį sulaukė ir kiti, savo patalpose saviizoliacijos laikotarpiu gyvenę asmenys – jiems paslaugos teiktos 7 kartus (pristatytos maisto prekės, medikamentai ir kt.). Rizikos grupei priklausantiems 7 asmenims analogiškos paslaugos pagal poreikį teiktos 20 kartų.

Savivaldybės įstaigos karantino laikotarpiu pagal poreikį buvo aprūpinamos apsaugos priemonėmis, dezinfekciniu skysčiu. Savo atsargose Savivaldybė ir pasibaigus karantinui turi asmens apsaugos priemonių, taip pat yra saugomos iš valstybės rezervo gautos priemonės bei priemonės, reikalingos Mobiliai brigadai ir Karščiavimo klinikai.

Dėl karantino Palangos miesto savivaldybė jau patyrė 188 tūkst. eurų išlaidų, dar numatoma apie 13 tūkst. eurų išlaidų, tad iš viso ši suma sieks 201 tūkst. eurų. Dėl jų padengimo bus teikiama paraiška Finansų ministerijai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje šią savaitę pasveikus dar vienam asmeniui, sirgusiam koronaviruso infekcija, šiuo metu kurorte sergančiųjų COVID-19 nėra. Besiizoliuojančiųjų Savivaldybės skirtose patalpose taip pat nėra, savo namuose ar kitose pačių gyventojų pasirinktose patalpose Palangoje dar saviizoliuojasi 7 asmenys.


Kaip "Palangos tiltą" informavo Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, praėjusį savaitgalį Palangoje vykdytos prevencinės priemonės viešose miesto erdvėse, prie didžiųjų prekybos vietų, dėl karantino sąlygų laikymosi, priemonių metu surašyti 6 administracinio nusižengimo protokolai pagal LR ANK 45 str., numatantį atsakomybę už karantino reikalavimų...


Šiuo metu, pirmadienį, kovo 30 d., Palangos miesto savivaldybės numatytose izoliavimosi patalpose gyvena 25 asmenys.


Pobūvis Palangoje ir Kretingos rajone baigėsi liūdnai: koronavirusas diagnozuotas mažiausiai 9 žmonėms. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras kiekvieną dieną papildo sąrašą vietų, kuriose lankėsi užsikrėtę koronavirusu lietuviai.


Siekiant užtikrinti būtinąją pagalbą Palangos miesto gyventojams karantino metu, Savivaldybė yra numačiusi patalpas bei sudariusi sutartis su apgyvendinimo įstaigomis dėl patalpų, kuriose saviizoliacijos laikotarpiui gali apsistoti gyventojai, jei to negali padaryti namuose. Dėl šios paslaugos kreiptis tel. 8 615 59396.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos miesto savivaldybė primena, jog asmenims ir šeimoms, pageidaujantiems gauti paramą būstui išsinuomoti, bei socialinio būsto nuomininkams kasmet privalu deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) už kalendorinius metus. Palangos miesto savivaldybės administracijos Ūkio ir turto skyriaus vyriausioji specialistė Audrutė Keblienė teigė, jog tai nėra naujiena – tai...


Šalta žiema – rykštė benamiams

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 09 | Rubrika: Miestas

Kaulus stingdantis šaltis verčia rūpintis ne tik miško gyvūnais, bet ir nuolatinės gyvenamosios vietos neturinčiais asmenimis. Sausio 30 d. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato viešosios policijos apylinkės inspektoriai ir patruliai vykdė prevencinę priemonę, kurios metu tikrino benamių susibūrimo vietas Palangoje....


Nors Palangoje radiatoriai visur jau šyla, tačiau Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centro patalpose šiluma nesijaučia. Darbuotojai dirba ne itin tinkamomis sąlygomis, o ir atėjusieji pacientai nejaučia jokio malonumo nešildomose patalpose, juk tarp besilankančiųjų yra ir mažų vaikų.


Unija – naujose patalpose

„Palangos tilto“ informacija, 2009 02 25 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangos kredito unija savo klientams atvėrė naujų patalpų duris Ganyklų g. 6. Pasak unijos valdybos pirmininko Evaldo Petrausko, dabar bus galima teikti daugiau paslaugų – priimti mokesčius už komunalinius patarnavimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas